414 відвідувачів онлайн

США позбавили Росію статусу країни з ринковою економікою

санкции

США більше не розглядатимуть Росію як країну з ринковою економікою.

Про це заявило Міністерство торгівлі США, передає Reuters.

Таким чином США скасували статус, наданий два десятиліття тому, який обмежував розрахунок антидемпінгових мит на російські товари.

Міністерство торгівлі США заявило, що його аналіз показує, що "широка" участь уряду в російській економіці призвела до викривлення цін і витрат, які, за його словами, неточно відображають, чи справедливо російські компанії встановлювали ціни на імпорт у США.

"Це рішення дає Сполученим Штатам можливість застосувати повну силу антидемпінгового законодавства США для усунення ринкових спотворень, викликаних посиленням втручання російського уряду в їхню економіку", – йдеться в заяві Міністерства торгівлі США.

У 2002 році Вашингтон надав Росії статус країни з ринковою економікою, що стало важливим кроком для вступу Росії до Світової організації торгівлі (СОТ) у 2012 році.

Минулого року Американська торгова палата в Росії заявила, що Москва зможе оскаржити будь-яке рішення США про позбавлення Росії статусу ринкової економіки в СОТ, однак після вторгнення Росії в Україну відносини Москви із Заходом різко погіршилися.

Топ коментарі
+18
Потужний хід. Це, прямо кажучи, санкція що калічить економіку рашки. Це навіть більше, ніж те, на що ми сподівались від партнерів
показати весь коментар
11.11.2022 00:09
+13
Акції ООО "Росс-пакля" й "Ягель-продуктЪ" рухнули...
показати весь коментар
11.11.2022 00:09
+12
Це добрий копняк кацапам.
показати весь коментар
11.11.2022 00:13
Коментувати
Сортувати:
Акції ООО "Росс-пакля" й "Ягель-продуктЪ" рухнули...
показати весь коментар
11.11.2022 00:09 Відповісти
Дбр.ранок....такое...акции рухнули. Сильно?
показати весь коментар
11.11.2022 07:29 Відповісти
Добрий ранок)))
Ну як сильно...
Трошки нижче за "рускій карабль"
показати весь коментар
11.11.2022 07:51 Відповісти
тепер біржа отака буде
показати весь коментар
11.11.2022 08:01 Відповісти
Ага, тільки майка на "трейдері" тепер буде з мішка зпід картоплі, а кепка з учорашньої газети "Мощ & вялічіє"...
показати весь коментар
11.11.2022 08:22 Відповісти
Срочно зайди на "загальні бойові втрати"
показати весь коментар
11.11.2022 09:48 Відповісти
Шо там, обвалились кодіровки акцій "Росс-фарш"?...
показати весь коментар
11.11.2022 12:33 Відповісти
Потужний хід. Це, прямо кажучи, санкція що калічить економіку рашки. Це навіть більше, ніж те, на що ми сподівались від партнерів
показати весь коментар
11.11.2022 00:09 Відповісти
как это будет работать?
показати весь коментар
11.11.2022 00:23 Відповісти
Звичайно. ВТО виходить тю-тю, страховики тю-тю, біржові торги взагалі не знаю...короче "Здрасте, я ваша тьотя"
показати весь коментар
11.11.2022 07:31 Відповісти
Це добрий копняк кацапам.
показати весь коментар
11.11.2022 00:13 Відповісти
Приголомшена, страшно кацапії, аж жуть
показати весь коментар
11.11.2022 00:31 Відповісти
Ну скоро там буде ринок територій: хтось візьме Сибір,
хтось - Куріли, а хтось - Карелію... 👍🏼👍🏼👍🏼
показати весь коментар
11.11.2022 01:38 Відповісти
Ооо поправка Джексонв-Веніка, якраз для фан клубу совка не висточало його повернення. Хотіли вєрнуть всбо взад - гойда повертать захисні тарифи.
показати весь коментар
11.11.2022 03:34 Відповісти
Наступний крок - позбавити росію ринкової економіки.
Хай буде воєнній коммунізьм.
показати весь коментар
11.11.2022 15:34 Відповісти