1857 відвідувачів онлайн

В Києві вирубали дерева біля стадіону "Олімпійський" для будівництва 30-поверхівки

В Києві вирубали дерева біля стадіону

Компанія "Лота-МНВ" почала роботи з будівництва 29-поверхового житлового комплексу у Києві на вулиці Госпітальній, 4.

Дозвіл на будівництво житлового будинку з підземним паркінгом та об'єктами соціально-побутового призначення компанія отримала ще 2019 року в ліквідованій згодом Державній архітектурно-будівельній інспекції, повідомляє ЕП.

Згідно з даними з відкритих реєстрів, площа земельної ділянки становить 1,15 га, а її нормативна грошова оцінка – 83 млн грн.

За словами очевидців, роботу будівельної техніки зі знищення дерев на схилі Черепанової гори "охороняли" так звані "тітушки".

В Києві вирубали дерева біля стадіону Олімпійський для будівництва 30-поверхівки 01

Згідно з рендерами, опублікованими на сайті бюро A24D, на місці схилу між Палацом Спорту, НСК "Олімпійський" та готелем "Русь" буде побудовано комплекс на стилобаті.

"Лота-МНВ" належить Наталії Мироненко, дружині Григорія (Гаррі) Ісаєвича Габовича. Він помер 2018 року.

Габович був компаньйоном Семена Юфи, власника споживчого товариства Меркурій, українського аналога фінансової піраміди МММ.

Габович був і серед засновників столичного речового ринку Патент, який у 1990-х був головним базаром країни і розташовувався на Республіканському стадіоні.

Сім'ї Габовичів належить понад 14 тис. кв. м торгової нерухомості на Хрещатику, 14 та інтернет-провайдер Lucky.Net.

За даними ЕП, бізнесом сім'ї керують сини Гаррі – Юліан та Артур. Зокрема, брати будують котеджне містечко "Рославичі" під Києвом.

Підрядником будівництва на Госпітальній є фірма "Девіжн констракшн". Її бенефіціаром є російський бізнесмен Дмитро Буряк.

Топ коментарі
+7
в центрі скоро дихать буде нічим все поріжуть і асфальтом закатають
показати весь коментар
05.01.2022 16:04
+6
Для кого они это все строят? У нас вымирает население. В семье 1, максимум 2 ребенка. Приезжие в Киев уже не спасают ситуацию, т.к. они не бесконечны. Белорускую миграцию мы проиграли Польше. Арабы и китайцы к нам не едут. Для кого все эти новострои тогда?
показати весь коментар
05.01.2022 16:13
+4
Для депутатиков в которых по 300-400 квартир, для посутки, отмыва бабла и инвестиций
показати весь коментар
05.01.2022 16:47
Коментувати
Сортувати:
Геть МАФи, хай живуть висотки?
показати весь коментар
05.01.2022 15:59 Відповісти
в центрі скоро дихать буде нічим все поріжуть і асфальтом закатають
показати весь коментар
05.01.2022 16:04 Відповісти
нужно делать, как в Сингапуре здания - с висячими садами из высоток. Было бы красиво!
показати весь коментар
05.01.2022 17:27 Відповісти
в Сингапуре тропики, но идея классная
показати весь коментар
05.01.2022 19:35 Відповісти
Для кого они это все строят? У нас вымирает население. В семье 1, максимум 2 ребенка. Приезжие в Киев уже не спасают ситуацию, т.к. они не бесконечны. Белорускую миграцию мы проиграли Польше. Арабы и китайцы к нам не едут. Для кого все эти новострои тогда?
показати весь коментар
05.01.2022 16:13 Відповісти
Для депутатиков в которых по 300-400 квартир, для посутки, отмыва бабла и инвестиций
показати весь коментар
05.01.2022 16:47 Відповісти
Сволота. Зелена сволота хазяйнує.
показати весь коментар
05.01.2022 17:15 Відповісти
А хіба Кличко,він же мер Києва,він же голова Київської обладміністрації, Зелена сволота? Це більше Ударна сволота. Скільки там % в Києві вибрали Кличка? Пора створити "елітний" процентний клуб...
показати весь коментар
06.01.2022 07:57 Відповісти
Кличко не є представником зелених ублюдків, бо ще не скрізь зелені ублюдки захопили владу, є і нормальні люди, які вибирають собі нормальну місцеву владу.
показати весь коментар
06.01.2022 09:41 Відповісти
а яка би була шикарна новина: сьгодні у києві вирубали родину кличків й ще кілька осіб забудовників з їхніми родинами... мрію... але... я вам пі@арасам раджу не бути такими впевненими у собі - пильніше дивіться новини з казахстану, там вистачило лише вищих цін на газ, і там лише все починається... коли знову почнеться у нас, для вас буде запізно, а те, що ви до цього доведете, то майже напевне - тому що ви тупі, жадібні, безвідповідальні, байдужі до землі, на якій робите свій бізнес, пі@араси...
показати весь коментар
05.01.2022 17:16 Відповісти
я за высотки! они красивее деревьев. Еще старые дома надо сносить - 5-этажки старые уродливые. и вообще нужно все старые дома - трущобы эти сносить и строить новые дома красивые, как в богатых странах. Все совковые здания в утиль! Нужно улучшать страну и чтобы было приятно идти по улицам, а не смотреть на эти бомжарские обшарпанные здания и еще кто-то утеплил, кто-то балкон поставил вне плана и получаются дома - халабуды какие-то бомжатни. я за высотки и красивые здания, как в США или Дубае или Китае. Сравнить их постройки и наши - ну это позор просто так жить!!!
показати весь коментар
05.01.2022 17:26 Відповісти
Так знось трущоби, хто не дає - нащо ти зносиш зелені дерева.
Чи для тебе трущоби і зелені дерева це одне і теж.
показати весь коментар
05.01.2022 18:52 Відповісти
А ще краще - комбінувати зелені насадження і ******* хмарочоси. Як у Сінгапурі...Ехх, коли ж ми до такого дійдемо...
показати весь коментар
05.01.2022 19:06 Відповісти
На схилах ??
показати весь коментар
05.01.2022 19:33 Відповісти
Почему в Киеве нету своего Киев Сити с бизнес высотками, как во всех мировых центрах, а в США вообще в каждом Даунтаун - небоскребы. У нас тоже так должны делать ибо - это визитка страны или города!
показати весь коментар
05.01.2022 17:32 Відповісти
потому что земля дорогая
показати весь коментар
06.01.2022 00:35 Відповісти
Ты в Киеве когда в последний раз был?
Именно рядом с этим строительством стоят разные плазы полные офисного планктона.
Выглядят ужасно.
Мой любимый проход от дворца на Лесю, суки, даже перекрыли.
А вокруг них сидят негры и просят подаяния.
Дожились, совсем, как у империалистов.
Особенно негры меня поразили.
показати весь коментар
06.01.2022 07:49 Відповісти
За масову вирубку дерев у місті треба вводити кримінальну відповідальність з повною конфіскацієй майна вирубщика/ забудовника з обов язковою вимогою висадити в місті у два рази більше дерев ніж вирубив
показати весь коментар
05.01.2022 18:51 Відповісти
В країні війна! На озброєня грошей НЕМА,а на хатинку Є...Краще збудуйте патроний завод. Набоїв,як кажуть військові-не достатьньо!! Ганьба владі!!! ганьба,ганьба!!!!
показати весь коментар
05.01.2022 19:23 Відповісти
Это же сироты ! (с) 12 стульев
показати весь коментар
05.01.2022 22:00 Відповісти
Это бандиты из 90-х видимо хотят застолбить место пока их ставленник Кличко при власти, а деревья вырубили еще в прошлом году весной и до сих пор ничего не строят,
может сами иметь гемморой со стройкой очередного скворечника между жилым домом-посольством-гостиницой-НСК Олимпийский нехотят и ищут покупателя/л@ха на этот кусок земли.
показати весь коментар
05.01.2022 22:23 Відповісти
Вони ту землю захопили більше 10 років тому, ще за янучарина і льоні-космоса. Всі ці роки або йшли суди, або їм було не до цієї землі, бо прокуратура їх чекала з ордерами в Україні. А тепер, мабуть, гроші знайшлися, а всі кримінальні справи закрились, бо прокурорські значно подешевшали...
показати весь коментар
06.01.2022 12:27 Відповісти
НЕОБХОДИМО В ЧАСТНЫХ ДОМАХ ГДЕ ОНИ ЖИВУТ СДЕЛАТЬ ТОЖЕ САМОЕ !!!
показати весь коментар
05.01.2022 23:45 Відповісти
Все быкам-застройщикам неймется. Перед Eвро 2012 пришлось рядом со стадионом высотку разобрать, теперь еще одну хотят втулить.
показати весь коментар
06.01.2022 02:59 Відповісти
А куди МІЛЬЯРД дерев саджатимуть?
показати весь коментар
06.01.2022 10:16 Відповісти
Спитай клячка!
показати весь коментар
06.01.2022 16:35 Відповісти
ага а коли якийсь мужик бiля пiд"iзду вирубає дeрeво бо воно вiкна вибиває. так штраф наймший гeмoрой будe.
показати весь коментар
06.01.2022 12:28 Відповісти
Взяли порезали деревья, снесут парковую зону, отдохнуть и дышать в городе и так нельзя, но разве этих уродов волнует здоровье людей, что самое интересное ни город ни страна с этого ни чего не получат (больниц, школ, налогов) несмотря что земля в этом месте просо золотая, например когда приватизировали хоть раз что то нормально , продав гостинницу Днепр, а там ее не более 5 тыс.ктыс.кв.метров за 25 миллн. $, , метр недвижимости при себестоимости в 1 тыс. $ стоит 3 -5 тыс. $.. Положат себе несколько человек в карман 100 мил. $ или будут здавать нам дуракам в аренду по 60 $ за метр и жить припеваючи за границей , а мы останемся без парков, больниц, школ, без денег, но с бетонными глыбами..Такой беспредел с застройками даже Янукович не устраивал.
показати весь коментар
06.01.2022 13:31 Відповісти
Скільки можна терпіти знищення Києва???Відбите створіння разом з забудовною мафією треба гнати та судити!!!
показати весь коментар
06.01.2022 16:34 Відповісти