Гендиректор "Оператора ГТС" вирішив звільнитися після двох років роботи (оновлено)

Генеральний директор ТОВ "Оператор ГТС України" Дмитро Липпа йде з посади.
Про це пише галузеве видання ExPro із посиланням на декілька джерел на ринку та в компанії.
Згодом цю інформацію підтвердив сам Дмитро Липпа, уточнивши, що завершить свою роботу на посаді гендиректора ТОВ "Оператор ГТС України" після завершення опалювального сезону.
"Так, після завершення опалювального сезону 2024/2025 я закінчую працювати на посаді гендиректора "Оператора ГТС". Вже видно кінець зими і можна сказати про це вголос, процес починається і він має пройти якісно", – написав він у Facebook.
Він додав, що чистий прибуток компанії під його керівництвом від операційної діяльності у 2024 році, попередньо, становив 18 млрд грн. Хоча у підсумку він буде меншим через переоцінку вартості активів у зв’язку із закінченням транзиту російського газу, визнав посадовець.
"По процесу передачі влади: зараз буде оголошено конкурс, через рекрутингову агенцію. Обирає керівника наглядова рада (все дуже адекватно). Я на місці до моменту призначення нового директора", – додав Липпа.
Липпа очолює "Оператор ГТС" з березня 2023 року, після того, як уряд коли призначив його генеральним директором за результатами проведеного конкурсу.
До кінця грудня 2022 року Дмитро Липпа працював на посаді гендиректора меткомбінату "Каметсталь", що входить до групи "Метінвест", він звільнився за власним бажанням.
Липпа керував "Каметсталлю" з моменту створення нової юрособи на базі виробничих потужностей "Дніпровського МК" та "Дніпровського КХЗ" у жовтні 2021 року. За даними на сайті "Метінвесту", Дмитро Липпа працював на різних посадах у структурі холдингу з 2007 року.
У структурах "Метінвесту" з 2006 по 2019 рік також працював Ростислав Шурма, з листопада 2021 року по вересень 2024 року він курував економічний блок у Офісі президента на посаді заступника його голови.
И это подорожание, "как всегда" совпало с необходимостью закупки Украиной импортного ресурса в объеме минимум миллиард кубов.
В следующем году будет больше - 2-3 млрд кубов.
Из года в год у нас повторяется одна и та же ситуация (с редкими перерывами): вместо закупок газа летом, происходит покрытие дефицита зимой.
При этом, в Украине одни из крупнейших подземных газовых хранилищ природного газа с активным объемом хранения на уровне более 30 млрд кубов.
А сколько хранится сейчас? Менее 7 млрд кубов, из которых 4-5 млрд кубов - так называемый "буферный газ".
Что мешало Нафтогазу летом 2024-го года закачать в хранилища 1 млрд кубов импортного газа по 300 дол вместо закачки зимой 2025-го по 550? То есть сэкономить стране 250 млн дол?
Но кому-то выгодно раздуть ажиотаж на рынке газа и заработать на нем сверхприбыль, покупая для Украины сверхдорогой газ. (далі...)
Чи може, аж у Полтаву поїде, на курси адвокатів забронював місце?! Як і баканов з резніковим?
Бронювання автоматично знімається з нього, (посада/професія)!