Суд повернув обладнання для виробництва нелегальних сигарет фірмі контрабандиста Альперіна, – БЕБ

Шевченківський районний суд міста Києва скасував раніше накладений арешт на виробничу лінію, яка була вилучена у справі про незаконне виробництво сигарет.
Йдеться про обладнання одного з підприємств, афілійованих до відомого одеського підсанкційного контрабандиста, повідомляє пресслужба Бюро економічної безпеки (БЕБ).
БЕБ не називає його прізвища. Але обставини справи вказують, що йдеться про обладнання, заарештоване після обшуків на заводі "Оріон Тобакко" в Одеській області. Цю компанію називають близькою до підсанкційного одеського бізнесмена Вадима Альперіна.
За даними слідства, впродовж 2022 року це підприємство, маючи ліцензію на офіційне виробництво тютюнових виробів, спільно з підконтрольними компаніями нелегально виготовляло та реалізувало сигарети з підробленими марками акцизного податку.
Під час проведення обшуків детективи БЕБ вилучили лінію для виробництва сигарет. Також було вилучено понад 1,2 млн пачок сигарет з підробленими марками акцизного податку.
"Призначена у ході слідства експертиза підтвердила, що підроблені сигарети були виготовлені на тій же лінії, на якій вироблялася й офіційна продукція", – наголосили у БЕБ.
На початку лютого 2023 року ухвалою слідчого судді Шевченківського районного суду Києва за клопотанням прокурора лінію з виробництву тютюнових виробів арештували та передали її в управління АРМА, яка вже обрала реалізатора для продажу цього майна.
"Власники обладнання декілька разів намагались скасувати арешт та повернути лінію. Однак навіть рішенням Київського апеляційного суду їх апеляційну скаргу було залишено без задоволення... Проте, 7 лютого цього року суддя Шевченківського районного суду столиці, без вагомих підстав чи будь-яких нових обставин у справі, ухвалив рішення скасувати арешт на цю лінію та зобов`язав повернути майно особі, у якої воно вилучалося", – повідомили у БЕБ.
Як повідомлялося, Голова Комітету Верховної Ради з податків та фінансів Данило Гетманцев повідомляв, що Державна податкова служба анулювала ліцензію ТОВ "Оріон табако" на виробництво тютюнових виробів.
Телефонні переписки фунта Pin-UP Ігоря Зотька розкривають весь масштаб реальної корупції в Україні.
На кожному етапі злочинної діяльності російського онлайн-казино в них була можливість за «не дуже дорого», а інколи й «за дуже дорого» вирішувати свої проблеми.
• «Потиснули руки з Мін'юстом за 15 тис. у.о.»
• «За 16 тис. у.о. - пригальмували податкову»
• «Кримінальне провадження в БЕБ закрили за 150 тис. у.о.»
• «За скасування сплати податків на 19 млрд грн Pin-UP виділив на хабар суддям 400 тис. у.о.!»
Більше того, саме таким чином Pin-UP впливав на блокування введення проти нього санкцій РНБО.
Я не знаю, чому національні медіа ще не вибухнули цією історією (ті медіа, де Pin-UP проплатив блокування, ми до уваги не беремо), але це дійсно шок-контент. І це зафіксовані слідством факти, а не якісь припущення.
Сидячи на Кіпрі, росіяни без проблем не просто працюють в Україні, а ще й роздають нашим чиновникам хабарі, які ті легко беруть.
До честі АРМА, яка направила арештовані 2,3 млрд грн Pin-UP на потреби фронту, росіяни так і не змогли до них підступитися.
Дружина Пуніна та CEO Pin-UP Марина Ільїна ставила пряму задачу: «Вирішити питання з АРМА!», але їй відповідали, що «АРМА тримає оборону».
Поширюйте це відео.
Завтра вас чекає історія про те, як Зотько пересилав росіянам секретні документи із засідань РНБО та інформацію з кримінальних справ.
Чи може розігнати цих зажравшихся підарів "бєз виходного пособія" і перейти на принцип виборності судей?
Які будуть вумні коменти?
Президент України Володимир Зеленський уже майже місяць не підписує закон про https://biz.nv.ua/ukr/markets/zakonoproyekt-11090-perevedennya-akciziv-na-**********-virobi-v-yevro-do-2028-roku-50471598.html підвищення акцизів, у зв'язку з чим Україна щодня втрачає понад 25 млн грн.