1329 відвідувачів онлайн
13 546 29

Vodafone вирішив відтермінувати підвищення нових тарифів

vodafone

Мобільний оператор Vodafone вирішив відтермінувати оголошені раніше зміни у нових тарифах.

Про це повідомили у пресслужбі компанії, передає Економічна правда.

Vodafone нагадав, що мобільний оператор оголосив про зміну вартості тарифів нової лінійки Joice та тарифу Turbo з 24 грудня – залежно від тарифу, вартість збільшиться на 70-120 грн.

"Та для абонентів, які вже користуються цими тарифами, Vodafone відтермінує зміни і впроваджує спеціальні умови користування – надає три пакети послуг за старою вартістю. Для нових клієнтів, які стануть абонентами Vodafone і здійснять перший дзвінок до 20 січня 2025 року, компанія також надасть три пакети послуг поспіль за старою вартістю. Після цього діятимуть нові ціни", – наголосили в компанії.

Мобільний оператор пояснив, що серед факторів, які обумовлюють зміну вартості та наповнення тарифних планів цього року, – стрімке зростання вартості електроенергії, додаткові витрати на резервне живлення, ремонт пошкодженого внаслідок війни обладнання. Крім того, збільшились податкові збори для компанії.

"Зміни стосуються актуальних тарифів, доступних для підключення новим клієнтам компанії. Решта тарифів наразі залишається без змін", – розповіли в Vodafone.

Як повідомлялося, на початку грудня найбільший мобільний оператор України – "Київстар" – також заявив про підвищення в середньому на 25% плати за послуги. Натомість обіцяє надавати абонентам більше послуг і бонусів.

Раніше президент Володимир Зеленський заявляв, що в питанні забезпечення зв'язку взимку Україна наразі підготовлена найкраще за весь час повномасштабної війни.

Нагадаємо, Верховна Рада відхилила закон, який передбачав штрафи для мобільних операторів за збої зв'язку під час блекаутів.

Раніше у спільній заяві мобільні оператори "Київстар", Vodafone та lifecell наголосили, що забезпечити на 100% автономність мобільного зв’язку та інтернету протягом 10 годин під час відключень електропостачання вкрай складно, навіть при максимальних зусиллях.

Детальніше про готовність мобільних операторів до тривалих відключень читайте в матеріалі БізнесЦензор "Готовність мобільних операторів до відключень електроенергії: чи будуть українці зі зв'язком?"

Топ коментарі
+17
Антимонопольне законодавство? Корпоративна змова? Ні, ніхто не чув.
показати весь коментар
17.12.2024 11:27
+9
Мародери хренові!
показати весь коментар
17.12.2024 11:21
+7
Нормальна гра....зараз побігуть в водафон...ті отримують більший прибуток за рахунок кількості клієнтів..а потім тарифи вирівняють з іншими
показати весь коментар
17.12.2024 11:22
Коментувати
Сортувати:
Мабуть тому, що клієнти розпочали перебігати.....
показати весь коментар
17.12.2024 11:11 Відповісти
Так я ж писав. Турки підождуть поки поперебігають до них клієнтура, понакупляють старових пакетів, а потім влуплять Правда у них з покриттям не дуже, але то таке по селах мало людей, в основному більшість у містах.
показати весь коментар
17.12.2024 11:24 Відповісти
Вони вже не "турки" у множині, а "француз" у однині десь із вересня.
А шо робити? кацапстар для мене не варіант.
показати весь коментар
17.12.2024 11:31 Відповісти
Ту там кацапським олігархам належить тільки 25 відсотків.
Єдиний акціонер Київстару - міжнародна Група VEON. Акції Групи знаходяться у вільному обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).
В Україні група представлена мобільним оператором «Київстар». 25% Veon належить Letterone Holdings Михайла Фрідмана та Петра Авена.
показати весь коментар
17.12.2024 11:37 Відповісти
Ну а азерам належить 100% акцій Водафон-Юкрейн.
А 85% лайфсел - француз Ньєль і 10% драгон кепітал плюс п'ять відсотків чуваку з Волі.
Тобто у обох частка кацапів - 0
показати весь коментар
17.12.2024 11:53 Відповісти
Ну я б взагалі не узагальнював, що кому належить. Це великий бізнес. І не можна так однозначно сказати, що той чи інший оператор підконтрольний там кацапам чи ще комусь. Це ж не державна якась організація тримає акції того чи іншого оператора. А власники акцій мабуть вже й забули коли вони були на кацапії чи в Баку, чи Стамбулі.
показати весь коментар
17.12.2024 12:02 Відповісти
Ну звісно, так і є. Тим більш, що водахвон був кацапським, а лайф - належав Гудку і чесно кажучи "донецькі" від кацапів не набагато кращі.
Зате у нас є дія! 100% українська, належить державі Україна в особі народу країни, прям як надра, найкращий застосунок у світі! І усі оператори надають нетарифікований трафік до неї, і це вже перемога дії над операторами!
показати весь коментар
17.12.2024 12:13 Відповісти
ВодаХВон коли заходив на ринок України він викупив майданчик у UMC. А UMC (МТС) як ми знаємо дійсно належав кацапам. Зараз власник Водафон Україна азербайджанський оператор Bakcell.
показати весь коментар
17.12.2024 13:38 Відповісти
Мародери хренові!
показати весь коментар
17.12.2024 11:21 Відповісти
Нормальна гра....зараз побігуть в водафон...ті отримують більший прибуток за рахунок кількості клієнтів..а потім тарифи вирівняють з іншими
показати весь коментар
17.12.2024 11:22 Відповісти
Вибір невеликий- київстар уже почав "стригти" а "водафон" готується."Лайф" в стороні не залишиться.
показати весь коментар
17.12.2024 11:31 Відповісти
Ну не дарма ж на по всіх ТВканалах крутять рекламу з "вільною" чайкою- перебігайкою. Хлопці вже про все домовилися, коли і на скільки підняти тарифи, а ви дивні бігайте, міняйте операторів, але подорожчає зв'язок мінімум відсотків на 50 у всіх операторів. Питання часу!
показати весь коментар
17.12.2024 12:03 Відповісти
Антимонопольне законодавство? Корпоративна змова? Ні, ніхто не чув.
показати весь коментар
17.12.2024 11:27 Відповісти
Так вони ж в цьому році вже підвищували і добряче
показати весь коментар
17.12.2024 11:47 Відповісти
Київстар не відтермінував
показати весь коментар
17.12.2024 11:51 Відповісти
Київстар в цьому році підвищив більше, ніж на 100 відсотків.
показати весь коментар
17.12.2024 12:05 Відповісти
мені вліпили тариф-275 грн.
показати весь коментар
17.12.2024 12:07 Відповісти
Був тариф 95 грн., зараз буде 200 грн. Покращення! 🤬
показати весь коментар
17.12.2024 12:16 Відповісти
скоро, у країні мрії мародерів Зєлєнскага-Підєрмачного, звичайному українцю, шоб не залишитися без штанів, можна буде подзвонити хіба що в рельсу....
Найвеличнівшиве, традиційно, ваААаще "нє прідєлах" (у них, земародерів особисто, скрізь - нульова інфляція та успіхи на усих хвронтАх), його ж дебіли Вироку-2019 для цього і обирали, а якщо шо не так - то всьо Порох і порохоботи...
показати весь коментар
17.12.2024 12:14 Відповісти
А все починалося зі зміни посекундної тарифікації дзвінка на хвилинну. Потім на місячну "абонентну плату". Продовжили примусовою зміною тарифів. Тепер можете взагалі не користуватись мобільником, але гроші з рахунку знімуть всі до копійки... У мене кнопковий телефон і купувати смартфон немає жодних намірів. Ну от не потрібно. Є ноут і вай фай. До дого ж ненавиджу сенсорне управління на будь яких пристроях. Особливо в автомобілі. В машині сенсорний екран веде до аварії, інвалідності та смерті не тільки водія, а й третіх осіб... Можна здійснювати дзвінки через інтернет, чим і доведеться зайнятися коли жадібні оператори захочуть ще більше.
показати весь коментар
17.12.2024 12:44 Відповісти
Телефон стає привілеєм забезпечених людей.
Як на початку минулого століття.
Це точно перемога.
І ні грама зради.
показати весь коментар
17.12.2024 12:47 Відповісти
Объясните как вообще можно в одностороннем порядке изменить договор, повысив цену? Почему я не могу также изменить договор, понизив цену?
показати весь коментар
17.12.2024 12:54 Відповісти
Ви навчилися жити за календарем майя-13 платежів,бо місяць у вас перетворився на 28 днів-піпл "хаває". Підвищимо розцінки на 75-100% ,обгрунтуємо це збільшенням послуг(про які ніхто не просив),війною і т.п. ,і знову з'їдять! А в якій країні живе ваш клієнт? Чи не поряд з вами? Де ваш фінзвіт за роки війни? Що він показує? Погіршились показники?
показати весь коментар
17.12.2024 13:40 Відповісти
Ціни на хліб, бензин і зв'язок є стратегічними для держави.
показати весь коментар
17.12.2024 14:20 Відповісти
Тому що чекають на обурених клієнтів київстару , які захочуть перейти до іншого оператора.
Створюють конкуренцію лайфсел
показати весь коментар
17.12.2024 14:41 Відповісти
Електроенергія подорожчала ТІЛЬКИ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ.!!! У Підприємства залишились старі тарифи на електроенергію