2286 відвідувачів онлайн
4 039 31

Затягування підписання закону про підвищення податків обійшлося держбюджету у 14 мільярдів

зеленський

Підвищення податків з 1 грудня дозволить збільшити надходження до державного бюджету на 8 мільярдів гривень вже у 2024 році і на 140 млрд грн – у наступному.

Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив у Telegram.

"1 грудня набувають чинності зміни до Податкового кодексу. За рахунок цього в поточному році держава додатково акумулює 8 млрд грн, а наступного року – 140 млрд грн. Усі ці кошти без виключення спрямуємо на фінансування зарплат захисникам і захисницям України", – написав голова уряду.

Нагадаємо, Верховна Рада ще 10 жовтня ухвалила у другому читанні законопроєкт №11416-д, який передбачає історичне збільшення податків, передусім – військового збору. Тоді у Мінфіні прогнозували, що ухвалення цього закону мало б принести до держбюджету додаткові 21,6 млрд грн вже у 2024 році.

Проте президент Володимир Зеленський півтора місяці його не підписував і зробив це лише 28 листопада, хоча в уряді та фракції "Слуга народу" закликали ухвалити його невідкладно. Відтак, закон про підвищення податків набуде чинності лише з 1 грудня, а сума додаткових надходжень до держбюджету у 2024 році буде меншою.

Топ коментарі
+21
Бідні мародери, на 14 мільярдів менше вкрали. Як же міг їх так підвести гарант?
показати весь коментар
29.11.2024 18:19
+18
Мудак хвалиться обдиранням білого бізнесу...
показати весь коментар
29.11.2024 18:17
+13
Чтобы корова давала больше прибыли, её надо чаще доить и меньше кормить. Только надолго ли хватит этой коровы
показати весь коментар
29.11.2024 18:24
Коментувати
Сортувати:
Мудак хвалиться обдиранням білого бізнесу...
показати весь коментар
29.11.2024 18:17 Відповісти
Бідні мародери, на 14 мільярдів менше вкрали. Як же міг їх так підвести гарант?
показати весь коментар
29.11.2024 18:19 Відповісти
мої 140к грн бюджет не отримає, а отримає 4 безробітних.....дякую, я звільняюсь
показати весь коментар
29.11.2024 18:22 Відповісти
Чтобы корова давала больше прибыли, её надо чаще доить и меньше кормить. Только надолго ли хватит этой коровы
показати весь коментар
29.11.2024 18:24 Відповісти
Ой-йой! А скільки ви крадії розкрадаєте?!
показати весь коментар
29.11.2024 18:25 Відповісти
На одніх бракованих мінах вкрали 25 мільярдів і це тількі в грошах, а як порахувати життя солдатів які ждали ці міни і загинули? - цього врахувати не вожливо звісно не для влади там свій "прейскурант", а для самого солдата, якій йшов на війну не гинути , а захищати країну.
показати весь коментар
29.11.2024 21:26 Відповісти
Як завжди. Сциться прийняти якесь рішення.
показати весь коментар
29.11.2024 18:27 Відповісти
Порахуйте "скільки втратив бюджет" що не збільшив податки з 2019 року?!

показати весь коментар
29.11.2024 18:47 Відповісти
До речі,ледь не забув-"Дякую,дуже дякую!"
показати весь коментар
29.11.2024 18:48 Відповісти
Зєля одів смарагдові окуляри
показати весь коментар
29.11.2024 18:52 Відповісти
А скільки мільярдів населення втратить після підняття цін, яке ВЖЕ сталося, вони порахували? А між іншим, третину з нього складають пенси -10, 8 млн, яким ніхто нічого не підвищує і пенсія 51% з них, менше 4 тис. грн., і тільки третина, тобто ще 33% - середню - 5, 385 грн.
Зате прогресивний податок на доходи та податок на розкіш - не на часі.
показати весь коментар
29.11.2024 19:00 Відповісти
"...в поточному році держава додатково акумулює 8 млрд грн, а наступного року - 140 млрд грн." Джерело: https://biz.censor.net/n3522626

Ну в цьому році може й отримає, а от наступний - під питанням. Скільки ФОПів закриється? Скільки зарплатні піде "в нал на руки" чи "в конверти"? Скількі перейде "в тінь"?
При таких умовах: скільки з тих 140млрд податків держава недоотримає? 🤔
показати весь коментар
29.11.2024 19:03 Відповісти
це ж скільки у Великих відкатних асфальто-кілометрах буде?
показати весь коментар
29.11.2024 19:47 Відповісти
тобто ЗЕ свідомий "врєдітєль"???
показати весь коментар
29.11.2024 19:52 Відповісти
Затягування перебування при владі збіговиська мародерів, саботажників та відвертих агентів впливу ворога під час так і не оголошеної війни з московією обходиться українському народові набагато дорожче!
показати весь коментар
29.11.2024 19:58 Відповісти
Це з похибкою на розкрадання?
показати весь коментар
29.11.2024 21:05 Відповісти
Тобто недоєна корова, чи необщипаний гусак, чекали-чекали, і здохли? Бо як інакше можна втратити те, що є? А може нічого і не було? Просто арифметики, які вміють лише віднімати і ділити між собою, дорвалися до управління економікою!
показати весь коментар
30.11.2024 00:02 Відповісти
Значить буде ще менше їсти бо податки деруть тільки з народу.
показати весь коментар
30.11.2024 04:50 Відповісти
А скільки бюджет втратив на бракованих мінах, скільки зникло в карманах Крупи, список можна продовжувати бескінечно.
показати весь коментар
30.11.2024 07:39 Відповісти
Це ж скільки спецпенсій могло бути виплачено) Скільки муніціпальної міліції можливо було найняти) Скільки дронів закупити для іспанських контрабандистів)
показати весь коментар
30.11.2024 09:02 Відповісти
бєня вовнянийоманський ховається в буцегарні ( що б не викрали)...а схеми працюють...навибирали собі вбивць....вже не каже штатам що пиляєм свій бюджет а не їх....
показати весь коментар
30.11.2024 17:42 Відповісти
))) Це поділ шкіри не вбитого ведмедя. По правильному треба би економіку вчити. У людей грошей більше не стало, піднявши податки у виграші буде тільки перший час, а потім стане провал!!! Це було 100500 разів і на світовій практиці. Якщо у людей забирають гроші, то менше грошей буде обертатися в економіці, а менше грошей в економіці НІВЕЛЮЄ ПІДНЯТТЯ ПОДАТКІВ, і ще збільшить проблеми в економіці.

Нормальних розігнали, по блату набрали.
показати весь коментар
30.11.2024 18:55 Відповісти
Грошей збільшиться у військових. Їх десь півтора мільйона, плюс їхні сім'ї. Їм всі харчі та пальне буде по кишені Але ж для понад 70% населення яке складається з пенсів та решток пересічних жебраків зростуть ціни захмарно. Плюс платна медицина навіть в деж та комунальних лікарнях всупереч Конституції.
показати весь коментар
30.11.2024 20:18 Відповісти
Так завжди було, дитина народжується, готуй гроші на пологовий...
датячий садочок гроші на харчування, ремонт...
школа, ремонт, харчування, підручники...
університет, плати...
лікування, плати...
податки, плати...
житло, сам собі купуй...
державні послуги, плати...
залишилося тільки не забути віддати державі борг...
показати весь коментар
30.11.2024 22:04 Відповісти
А затягування ЗЄ мобілізації та дебільне її проведення призвело до краху фронту на Сході.

Бо це ж рейтинги руйнує.
Як же ж ЗЄ без любові простога наріда...
показати весь коментар
01.12.2024 00:15 Відповісти
Це грабунок людей- це все за рахунок людей...І тепер вони рахують це втратами..ну це тільки тут таке може бути.Всі з'їхали з розуму...
показати весь коментар
01.12.2024 13:10 Відповісти
Та што ви парітєсь по мєлочам, в країні грошей нікуди дівати - от по тищщі всім підряд роздають, обіцяють ще якусь муйню придумати. Бруківка, газончики, світлофори. Грошей хоч дупой жуй.
показати весь коментар
02.12.2024 08:25 Відповісти
ціна борщу росте? бо, барига! правда ж, мудрий народе?
показати весь коментар
02.12.2024 09:36 Відповісти