997 відвідувачів онлайн
7 311 64

Завтра цілий день діятимуть відключення світла по всій Україні, – "Укренерго"

свет,света,отключение

Завтра, 23 травня, графіки погодинних відключень електроенергії будуть діяти для промислових та побутових споживачів по всій території України з 00:00 до 24:00.

Про це йдеться в повідомленні "Укренерго".

Там нагадали, що енергоживлення об'єктів критичної інфраструктури, які виконують функцію життєзабезпечення населення, не обмежується.

Причина подовження терміну дії обмежень – прогнозована щільна хмарність у більшості регіонів України, через яку сонячні електростанції будуть змушені знизити виробництво електроенергії. Відповідно, в енергосистемі збільшиться обсяг дефіциту.

Як повідомлялося, 22 травня енергетики анонсували обмеження споживання електроенергії з 18:00, згодом початок відключень спочатку відклали до 20:00, а пізніше – наблизили до 19:00.

Чому відключають світло

Як повідомлялося, з кінця березня Росія відновила масовані атаки на енергетичні об'єкти в Україні. Зокрема, руйнувань зазнали Бурштинська, Ладижинська, Зміївська, Трипільська ТЕС, а також гідроелектростанції. Загалом уряд оцінює втрату генеруючих потужностей на рівні 8 ГВт.

Через дефіцит потужності внаслідок обстрілів оператор енергосистеми НЕК "Укренерго" з початку травня почав обмежувати енергоживлення промисловості, а з 14 травня обмеження електропостачання поширили на побутових споживачів.

Голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький попереджав, що ситуація в енергосистемі може поліпшитись вже цього тижня, проте повністю уникнути відключень не вдасться ні влітку, ні восени.

Топ коментарі
+10
І знову це укренерго бреше,бо при високих температурах і при ясному сонці сонячні панелі перегріваються і не працюють на повну потужність,закон фізики ніхто не відміняв.Куди діваються кошти від допомоги,куди дівається обладнання яке нам дають безкоштовно.Сотні мільонів євро виділяють на допомогу,як вода в пісок.Зате зарплати в чиновників з укренерго сотні тисяч в місяць,плюс премії
показати весь коментар
22.05.2024 19:45
+9
З кожним днем все кращі і кращі покращення. То це вже наступив кінець епохи бідності? Можливо крааще взагалі вимкнути світло, що українцям світового дня мало, бо світло вночі, то розкіш?
показати весь коментар
22.05.2024 19:30
+8
Здорові мрії 🙁
показати весь коментар
22.05.2024 19:31
Коментувати
Сортувати:
я мрію по Україні в якої не буде відключень світла...
показати весь коментар
22.05.2024 19:29 Відповісти
Здорові мрії 🙁
показати весь коментар
22.05.2024 19:31 Відповісти
Це цілком реалістично вже цієї зими. Ми взагалі не будемо подавати світло, отже не буде що відключати. - "Укренерго".
показати весь коментар
22.05.2024 19:41 Відповісти
З кожним днем все кращі і кращі покращення. То це вже наступив кінець епохи бідності? Можливо крааще взагалі вимкнути світло, що українцям світового дня мало, бо світло вночі, то розкіш?
показати весь коментар
22.05.2024 19:30 Відповісти
А імпорт?
показати весь коментар
22.05.2024 19:30 Відповісти
Ну, імпорт на всі потреби може не вистачити - я не фахівець, але думаю, і в Європі надлишки електроєнергії, яку вони можуть виддати, не безмежні.

А по-друге, в тій же Польщі, вартість електроєнергії для побуту десь біля 0.5-0.7 злотих (4.59 - 6.93 грн).

А в Україні - 2.64 грн.

Хто буде платити різницю?
показати весь коментар
22.05.2024 19:37 Відповісти
різницю між чим? ти на зарплати поляків подивись. зарплата- це основа всього ціноутворення. якщо по іншому (з потолка) як унас- це корупція і збагачення окремих кланів та сімей.
показати весь коментар
22.05.2024 19:44 Відповісти
При чому тут зарплати поляків, олігархів і ціни зі стелі.

Ми кажемо про ось зараз, в цю саму хвилину, щоб тобі не відключили світло, персонально твій кіловат енергії треба купити в тій же умовній Польші за 5 гривень, і сьогодні ж продати вам за ціну, вдвічі меншу.

І не треба про те, що життя бентежне і несправедливе, а ви - вічно обдурений і кимось обворований. А так би ви були - огогого!
показати весь коментар
22.05.2024 20:13 Відповісти
А ти вкурсі скікі оця українська "зелена" електроенергія коштує про яку ******* з Укренерго пишуть? Полякам і не снилося
показати весь коментар
23.05.2024 09:00 Відповісти
у львівській області розпіздрячиди два тижні тому той пункт, через який ліктрічєство входило
показати весь коментар
22.05.2024 19:46 Відповісти
не кизди! пункт на місці, і працює!
показати весь коментар
23.05.2024 09:01 Відповісти
Я готовий платити більше,аби тільки ці гроші не розкрадались
показати весь коментар
22.05.2024 21:20 Відповісти
Для цього купуй автономну генерацію! (скидуйся з односельчанами)
показати весь коментар
23.05.2024 09:02 Відповісти
Яку автономну генерацію Ви маєте на увазі???
показати весь коментар
23.05.2024 10:07 Відповісти
Я, колись, у лiракнi лежав, в 2000-м, мiсяць. Не було води, прорвало магiстраль. Мiсяць без води.
показати весь коментар
22.05.2024 19:34 Відповісти
а бєз сєкса скільки ?
показати весь коментар
22.05.2024 19:47 Відповісти
озабочечний мань'як
показати весь коментар
22.05.2024 19:51 Відповісти
а тобі місяць без секса був пох ?
показати весь коментар
22.05.2024 19:57 Відповісти
- Онанизм, товарищи, архиприятная вещь, плюс полная конспирация, товарищи! -
(В. И. Ленин. Полное собрание сочинений. Том 54 (письма)).
показати весь коментар
22.05.2024 21:13 Відповісти
Зимою як буде? В містах масові вогнища і вигрібні ями чи що?
показати весь коментар
22.05.2024 19:36 Відповісти
доведеться тариф ще підняти до зими. менще споживання менше дохід, а цього допустити не можна
показати весь коментар
22.05.2024 19:41 Відповісти
масове розвішування зєльониx ****** на стовпаx вздовж Xрещатика!
показати весь коментар
23.05.2024 09:03 Відповісти
Коли ціну на ел. енергію піднімуть до ринкової, а її піднімуть, базар зроблений попередніми рехформаторами в силі, то можна буде заощаджувати на оплаті.
показати весь коментар
22.05.2024 19:36 Відповісти
дочка каже, я зарядила телефон,
але не знаю чи буде інтернет, але ти дзвони, дзвони...
показати весь коментар
22.05.2024 19:37 Відповісти
дожили. кажуть динозаври від відсутності сонячного світла вимерли. Черга українців? ******. зеля де ти взявся на нашу біду.
показати весь коментар
22.05.2024 19:39 Відповісти
свiчки з сала нiхто не вiдмiняв.
показати весь коментар
22.05.2024 19:44 Відповісти
*****, ******* уже, сам не поклонник Зеленского, но, он, ****, причем, русские ****** нас ракетами, а виноват Зеленский? идиот, ***
показати весь коментар
22.05.2024 20:43 Відповісти
он не только идиот, как и ты, а еще и вороватый наркоман и дебил!

русские ****** нас ракетами, а гундосое чмо снимает Главнокомандующего и еще 15 генералов! после чего начинается планомерная сдача территорий, по площади бОльшиx чем отвоевали в 2022 году! в чем же этот ***** может быть виноват? да ни в чем, конечно!
про сворачивание ракетныx программ в 2019 году тебе еще раз написать? или все равно у тебя дебила память как у рыбки гуппи?
показати весь коментар
23.05.2024 09:07 Відповісти
первое: если он наркоман, доказательства? что за бред
второе: дебил, это тоже заболевание, Вы ему ставили диагноз?
третье: о какой сдаче территории идет речь? что сдали? если сдали, то это госизмена, пишите заявление в СБУ, НАБУ, полицию, а не на форуме несите голословную пропаганду, забыли еще сказать, что он нелигитимный
четвертое, у Вас есть какие-то пруфы о каком-то принятии решения Зеленским сворачивании ракетных программ? Кроме ваших слов?
пятое, открою тайну, русские и дальше нас будут обстреливать и смените Зеленского хоть на Залужного война не прекратиться, и ракеты будут дальше лететь
ничего, что на нас путин напал, а не Зеленский?

Вас, наверное, обидели, и защищать вас должен обязательно кто-то другой, да? Все вокруг виноваты?
показати весь коментар
25.05.2024 17:46 Відповісти
Де взявся то мудрий нарід знає😬
показати весь коментар
22.05.2024 20:52 Відповісти
І знову це укренерго бреше,бо при високих температурах і при ясному сонці сонячні панелі перегріваються і не працюють на повну потужність,закон фізики ніхто не відміняв.Куди діваються кошти від допомоги,куди дівається обладнання яке нам дають безкоштовно.Сотні мільонів євро виділяють на допомогу,як вода в пісок.Зате зарплати в чиновників з укренерго сотні тисяч в місяць,плюс премії
показати весь коментар
22.05.2024 19:45 Відповісти
показати весь коментар
22.05.2024 19:47 Відповісти
Не потрібно нікого розводити, нарід сам спочатку знищив класну формулу "Ротердам +", а потім і своє майбутнє на виборах у 2019 році. Якщо я не помиляюся, то уряд очолює найкращий менеджер ААхметова- Шмигаль? А він може йти проти бізнесу свого шефа? Тільки не розумію, як же він тайно проліз в уряд від олігарха при такому чеснєйшому парню від наріду? Мабуть той не знає?
показати весь коментар
22.05.2024 19:55 Відповісти
Деякi початок кiнця рахують ще з 2014 року.
показати весь коментар
23.05.2024 08:32 Відповісти
заблукав, дебілоїд?
показати весь коментар
23.05.2024 09:09 Відповісти
Кварталівські злодії всю атомну електроенергію продають закордон!
Мати в державі декілька атомних станцій і дешеву атомну електроенергію і не вистачає для населення?????? Злодії при владі!!!
В деяких країнах взагалі атомних станцій нема і нема проблем з енергією...
показати весь коментар
22.05.2024 19:49 Відповісти
Не забувайте "квартальні злодії" все продумали при допомозі наріду 73%, які дали їм булву і монобільшість до булави, на своїх рученькх занесли на трон. Якщо пан пам'ятають, то розмінування виходу з Чонгару, Перекопу і підходів до Маріуполя, а також відведення наших військ з укріплень, дали можливість ворогу за пару днів зхопити найбільшу в Європі Запорізьку АЕС, яка має 6 енергоблоків і працювала на паливі США і західних країн. Сьогодні на решті аточних електростанцій в Укрїні діючих залишилося також 6 енергоблоків, але більшість з них працювало на паливі із московії. Атомну електроенергію Херпіду віддав такому собі андрюшке деркачу, який моонтував плівки на Порошенка(жму руку, обнімаю...), ну допомагав Херопіду не озброювати і захищати Україну, а зламати особистого ворога і кронкурента Херпіду Нетряпковича. То думаєте агент ФСБ не дав данні, як і що краще захопити?
показати весь коментар
22.05.2024 20:04 Відповісти
Я не хочу бути залежним ні від Ахметова-бандюка ні від держави де править режим зрадників і злодіїв. В мене приватна садиба і ліс в 100 метрах. Я купив генератор бензиновий на 3 квт і переробив його на природній газ а отплення будинку на твердотопливний котел бо сухостою і пнів дуже багато а ліс листивний з граба та липи та інших дерев.Виживаю і иим що вода в криниці своя підведена до будинку і генератора стає закачати.Планую ще купити генератор на 7-8 квт.Тоді стане на все.Бо надії на цю державу не маю. Спасаюсь сам.
показати весь коментар
22.05.2024 19:50 Відповісти
Тягати дрова з лісу без дозволу,це стаття ККУ
показати весь коментар
22.05.2024 21:23 Відповісти
Інтернет ще свій побудуй! Щоб вже точно ні від кого не залежати!
показати весь коментар
23.05.2024 09:11 Відповісти
Поясніть мені, дурному: в чому суть відключення електрики вночі?????
показати весь коментар
22.05.2024 19:50 Відповісти
нас залякують!
показати весь коментар
22.05.2024 19:52 Відповісти
Можливо демографічні процеси покращаться
показати весь коментар
22.05.2024 20:18 Відповісти
Пояснення може бути тільки одне - ситуація в енергосистемі настільки погана, що вночі (без сонячних панелей) наступає повна жопа.

Вдень - щастя. Вночі - жопа. Нахєс і тухєс. Виявляється, вони діалектично взаємопов'язані...

показати весь коментар
22.05.2024 20:56 Відповісти
тоді б вимикали с заxодом сонця а не вночі! фантазьор ***
показати весь коментар
23.05.2024 09:12 Відповісти
земля кругла. на сході сонце раніше заходить там вимикають, потім західніше. тому й погодинні відключення))
показати весь коментар
23.05.2024 09:47 Відповісти
так його й сьогодня відключали!
Це ********* зелені нас від головного відволікають - зеля просрочений!
показати весь коментар
22.05.2024 19:50 Відповісти
Слава Зелі й Єрмачку,
Що дали нам Сонце.
Воно зранку звершечку,
Світить у віконце.
А якби не ці вожді,
Щоб то ми робили?
Звечора б ми всі тоді,
Вже б на місяць вили!
показати весь коментар
22.05.2024 19:51 Відповісти
Тобто дефіцит компенсують сонячні електростанції? Серйозно? Ні АЕС, ні ГЕС, а сонячні електростанції, генерації яких навіть на Київ не вистачить?
показати весь коментар
22.05.2024 19:51 Відповісти
Сонцесяйний зе потужно освічує сонячні електростанції , що на всю країну вистачить
показати весь коментар
22.05.2024 23:30 Відповісти
мразота яка не приймала ніякої участі в будівництві України вирішує виключати електроенергівю для українців.на вербу підарасів !
показати весь коментар
22.05.2024 19:54 Відповісти
Гниди з укренерго вже відверто сміються над лохами вигадуючи все дебільніші причини для енергогеноциду.
показати весь коментар
22.05.2024 20:25 Відповісти
В Морі спокою на Місяці спостерігаються пилові бурі, спричинені посиленням сонячного вітру, що в свою чергу відбилося на енергоживленні об'єктів критичної інфраструктури України...
Джерело: https://biz.censor.net/n3490829

показати весь коментар
22.05.2024 20:45 Відповісти
показати весь коментар
22.05.2024 20:49 Відповісти
Під чітким керівництвом товариша зе , здобули !

Дуже дякуємо, що цілий рік потужно та незламно готувались до цього . 9 млрд пішли куди треба
показати весь коментар
22.05.2024 23:27 Відповісти
Влада просрала гроші на захист ТЕС,а тепер прості люди будуть за все платити.ЗДОРОВО!
показати весь коментар
22.05.2024 23:46 Відповісти
Уряд, з початку погляньте яку електричну потугу вироблювали на розбитих ТЕС, та додайте сюди потугу Дніпрогес та каховської ГЕС, та розкажіть народу звідкіля взялися 8Гвт? Уряд, досі брехати народу.
показати весь коментар
23.05.2024 00:03 Відповісти
6Гвт тільки Запорізька АЕС