2022 відвідувача онлайн
1 681 20

88% українських біженців не планують повертатися ще щонайменше пів року, – дослідження

біженці,українці

Більшість опитаних біженців із України (88%) планують залишитися в країні, де вони перебувають, щонайменше ще на шість місяців.

Про це свідчать результати дослідження, проведеного дослідницькою організацією IMPACT, передає Інтерфакс-Україна.

"Прагнення повернутися в Україну й далі домінує серед українців у Польщі. Причому багато хто висловлює бажання повернутися в Україну в майбутньому (70%). Проте переважна більшість, а саме 88%, планують залишитися в країні, в якій вони перебувають, принаймні ще на шість місяців", – сказано в повідомленні Товариства Червоного Хреста України.

Зазначається, що станом на початок 2024 року в різних країнах світу перебувають орієнтовно 6,2 млн біженців з України, проте багато хто планує або вже повернувся додому.

Згідно з результатами дослідження, однією з причин повернення в Україну є бажання возз'єднатися із сім'єю та туга за домом.

Дослідження проводиться з березня 2022 року і триває дотепер, щомісяця IMPACT проводить телефонне опитування 5 тис. респондентів, серед них біженці та ті, хто повертається в Україну. 

У середині березня результати дослідження аналітичного центру міжнародної агенції з працевлаштування Gremi Personal показали, що кількість українських біженців у Польщі, які планують повернутися на Батьківщину в майбутньому, впала за рік з 55% до 38%. Водночас і кількість українців, які вирішили залишитись у Польщі, зменшилася до 19% з 36%.

Топ коментарі
+8
Не зрозуміло, за на хріна публікувати ці новини про температуру води в каструлі? Очевидно, що повертатися планує тільки баласт, який розкошує на соціалочку. Всі, хто зміг налаштувати своє життя за кордоном, лишиться за кордоном. Невже треба пояснювати, чому?
показати весь коментар
04.04.2024 11:10
+6
а ці дибіли вирішили ще забрати можливість чоловікам переоформити закордонні українські паспорта без військово-облікових документів, то тепер і чоловіки і їхні сім"ї точно залишаться за кордоном і отримають з часом громадянство ЄС. Ідіоти. Будуть китайці Україну відбудовувати? Чим ви думаєте? Ви вже зараз заборон наробили так, шо всі чоловіки та їхні сім"ї, які вміють працювати і заробляти (а не бухати та маргинальні камєнти строчити) як тільки відкриють кордон звалять звідси. Вот тоді я подивлюся як ви накеруєте пустою країною
показати весь коментар
04.04.2024 11:25
+3
Через кілька місяців, чи навіть тижнів повисять тарифи на світло, воду, газ, опалення. Людям ще важче буде жити.
На вулицях пакують в буси - нікого не покарали.
Зимою скоріш за все знову будуть масові відключення світла.
Якщо кацапи будуть бити по газосховищах, то невідомо чи в більшості домівок буде опалення.
Я уже не говорю що в любий час може щось прилетіти. Ракети до Польщі долітають....
Не бачу ніяких перспектив для повернення українців додому. Навіть навпаки - скоріш за все виїде ще кілька сотень тисяч, чи навіть кілька мільйонів українців.
показати весь коментар
04.04.2024 13:45
Коментувати
Сортувати:
Героям слава! Головне щоб ще більше прапорців постили в інстаграм, патріоти наші
показати весь коментар
04.04.2024 10:57 Відповісти
Не зрозуміло, за на хріна публікувати ці новини про температуру води в каструлі? Очевидно, що повертатися планує тільки баласт, який розкошує на соціалочку. Всі, хто зміг налаштувати своє життя за кордоном, лишиться за кордоном. Невже треба пояснювати, чому?
показати весь коментар
04.04.2024 11:10 Відповісти
Закусюйте.
показати весь коментар
04.04.2024 15:01 Відповісти
не п'ю.
показати весь коментар
04.04.2024 15:02 Відповісти
а ці дибіли вирішили ще забрати можливість чоловікам переоформити закордонні українські паспорта без військово-облікових документів, то тепер і чоловіки і їхні сім"ї точно залишаться за кордоном і отримають з часом громадянство ЄС. Ідіоти. Будуть китайці Україну відбудовувати? Чим ви думаєте? Ви вже зараз заборон наробили так, шо всі чоловіки та їхні сім"ї, які вміють працювати і заробляти (а не бухати та маргинальні камєнти строчити) як тільки відкриють кордон звалять звідси. Вот тоді я подивлюся як ви накеруєте пустою країною
показати весь коментар
04.04.2024 11:25 Відповісти
Так і повинно бути . За це і голосували 21 квітня 2019 року 73% бовдурів та телепнів! Незабаром будемо їх поздоровляти з п'ятиріччям Великої Перемоги над Порохом та "поганим" життям при Пороху.
Після такої "перемоги" ніякі поразки вже не страшні !
показати весь коментар
04.04.2024 13:31 Відповісти
Чем дольше будет затягиваться эта война , тем меньше будет желающих вернуться в Украину после войны ( или бессрочного перемирия ) и тем больше будет желающих дополнительно покинуть Украину и уехать за кордон к своим родителям , женам , детям, уже освоившихся на новом месте.
К сожалению, война затягивается на неопределенно долгое время и одна из причин затягивания ее до бесконечности - это желание ЭТОГО и ЭТИХ удерживать свою власть , избегая выборов , поскольку выборы для них - это необходимость ответить за все их "достижения" с 2019 года , за потерянные ( а , возможно, отданные или проданные ) территории , за переполненные кладбища, за разрушенные города , за сотни тысяч вдов и сирот ...
Пример с Саакашвили у ЭТОГО и ЭТИХ перед глазами - новая грузинская власть упаковала Михо за решетку за последствия войны 2008 года и прочие его клоунские выходки, а в самой Грузии особо за его судьбу большинство не страдает , тем более , что ненормальный сосед с болот на Грузию не лезет ибо с таким неадекватным соседом надо уметь работать , чтобы он не сорвался в очередной припадок. А новая грузинская власть ведет себя с Северным Хамасом очень умело , осторожно и по-хитрому , как вел себя Порошенко пока был Президентом ... но 21 апреля 2019 года 73% избирателей решили , что если выбрать прикольного хлопчика , то жизнь будет в Украине , как в его веселых сериалах.
Голова дана нормальному человеку , чтобы думать, а не чтобы шапку носить и на телевизор таращиться ... нормальных оказалось меньшинство . УВЫ.

А подавляющее большинство наших граждан за кордоном уже не БЕЖЕНЦЫ , а скорее - ЭМИГРАНТЫ ... и их будет все больше !
Такова грустная ЗЕреальность.
Таковы результаты победы над Порошенко силами 73% слабоумных избирателей ... с такой "победой" никакие поражения уже не страшны!!!
показати весь коментар
04.04.2024 13:02 Відповісти
показати весь коментар
04.04.2024 13:45 Відповісти
РЯТУЙТЕ!!!!!!
показати весь коментар
04.04.2024 14:55 Відповісти
зараз діванні рятувальнікі підтягнуться, чекай
показати весь коментар
04.04.2024 16:29 Відповісти
Це вже втрачені для України люди. Мало хто повернеться. Діти вже асимільовуються.
показати весь коментар
04.04.2024 13:46 Відповісти
знов брехня, та ж польша, які70% , усі хто працює ці 2 роки та вивчає мову - з 2/3 ,та навіть більше повертатися не збираються, які 6 місяців?
показати весь коментар
04.04.2024 14:32 Відповісти
Мої племінниці навіть недумають повертатись. Діти вже за два роки привикли, дорослі мають стабільні роботи. Час бере своє.
показати весь коментар
04.04.2024 15:46 Відповісти
Куда? в подвал, под серенады сирен , всего не описать,ну его накуй эту тему, и так все понятно...
показати весь коментар
04.04.2024 15:59 Відповісти
Ще через півроку буде 100%
показати весь коментар
04.04.2024 16:07 Відповісти
Спочатку галасують "КАКАЯ РАЗНІЦА" а потім тікають,звичайно ніхто не повернеться,там бомби не літають.і діти не сидять в бомбосховищах,оце хитрожопі українці, добре що голосувати бігли ,аж п"яти свистіли!!!!
показати весь коментар
04.04.2024 16:34 Відповісти