844 відвідувача онлайн
4 581 15

Після ворожих атак у березні пошкоджено або зруйновано 80% потужності ТЕС, – ДТЕК

тес,ладижин

Унаслідок ворожих ударів по енергосистемі України в березні пошкоджено або зруйновано повністю 80% теплової генерувальної потужності ДТЕК, доступної до масованої атаки 22 березня.

Про це в ефірі єдиного телемарафону повідомив виконавчий директор компанії Дмитро Сахарук, передає Інтерфакс-Україна.

"Учора (29 березня) була друга за масштабом атака на наші об'єкти, наймасштабніша сталася 22 березня. Наслідки цих двох атак "результативні" в лапках. Пошкоджено дуже багато об'єктів генерації та розподілу.

У нас 5 із 6 ТЕС пошкоджено дуже сильно, деякі блоки зруйновано майже повністю, деякі частково", – сказав він.

Сахарук зазначив, що протягом березня РФ завдала понад десять атак на об'єкти ДТЕК.

Як повідомлялося, внаслідок атаки росіян по українській енергосистемі 22 березня серйозно постраждали всі енергоблоки двох ТЕС енергохолдингу ДТЕК – Бурштинська та Ладижинська. 

Нагадаємо, вранці 22 березня росіяни здійснили наймасштабнішу атаку на енергетичну систему України. Для цього ворог застосовував близько 90 ракет, та понад 60 дронів. Унаслідок цього були пошкоджені ТЕС, енергетичні об'єкти, а у низці областей запроваджували аварійні відключення.

У тому числі під час ракетної атаки росіяни атакували найбільшу гідроелектростанцію України – ДніпроГЕС у Запоріжжі, а також одну з найбільших Харківську ТЕЦ-5. Через пошкодження вони припинили роботу.

Топ коментарі
+6
По ТЕЦ вони також раніше били, ще в 22 році.
показати весь коментар
30.03.2024 16:25
+3
От цікаво , а хто порадив Військовому Вождю влаштувати в Білгородській області перфаманс з "хорошими рюзьги" ? Чи може він сам таке запропонував? В України від цього тільки мінуси ( велике руйнування електрогенерації ), а у Путла та Орди тільки плюси - явка на "виборах" Путла піднялась , отримав свої 87% , Путло-отара сгуртовалась навколо царя , у Путла посилилась істерія - заварнякав про створення якойсь "санітарної зони " та почав бити ракетами по українськой електрогенерації ( чого раніше не було , раніше били по трансформаторам ). Здається мені , що ця ЗЕбригада спеціально робить так , що б Путло постійно билося в істериці и продовжувало цю війну , а одночасно продовжувало володорювання в Україні ЦЬОГО та ЦИХ.
показати весь коментар
30.03.2024 16:18
+2
Чого ж Путло при Пороху не нападав на Україну після того , як Порох важко , але заспокоїв маніяка у лютому 2015 року ( Мінськ-2 )?
Чого ж Путло не нападає на Казахстан чи Азербайджан , з якими має спільні кордони ?
Чого ж Путло не нападає після 2008 року на Грузію ?
Може тому що в Казахстані та Азербайджані при владі професійні політики та дипломати , а не кловани ?
Та й в Грузії нова влада спаковала свого клована до буцигарні за його "успіхи" у війні 2008 року та інші "досягнення" і якось Грузія досить непогано живе , хоч і втратила 20% території.
А Лука з Білорусі ще й 30 років успішно доїть Орду.
А що могло гарне відбутися в Україні , коли в 2019 році 73% дурнуватих виборців завели в Президенти хлопчиська , який навіть лекції у ВУЗі всі 5 років прогулював , бо вештався по КВНам замість навчання?
показати весь коментар
31.03.2024 00:28
Коментувати
Сортувати:
От цікаво , а хто порадив Військовому Вождю влаштувати в Білгородській області перфаманс з "хорошими рюзьги" ? Чи може він сам таке запропонував? В України від цього тільки мінуси ( велике руйнування електрогенерації ), а у Путла та Орди тільки плюси - явка на "виборах" Путла піднялась , отримав свої 87% , Путло-отара сгуртовалась навколо царя , у Путла посилилась істерія - заварнякав про створення якойсь "санітарної зони " та почав бити ракетами по українськой електрогенерації ( чого раніше не було , раніше били по трансформаторам ). Здається мені , що ця ЗЕбригада спеціально робить так , що б Путло постійно билося в істериці и продовжувало цю війну , а одночасно продовжувало володорювання в Україні ЦЬОГО та ЦИХ.
показати весь коментар
30.03.2024 16:18 Відповісти
По ТЕЦ вони також раніше били, ще в 22 році.
показати весь коментар
30.03.2024 16:25 Відповісти
В кінці лютого і на початку березня 2022-го систематично били по ТЕЦ-6 у Києві. Якби не чітка робота підрозділу, який тримав оборону станції, то величезна частина Києва, який тоді був у напівоточенні, залишилась би без тепла.
показати весь коментар
31.03.2024 23:28 Відповісти
Вони нас хотять знищити. Тому, робити щось у *********** чи ні -- суть не зміниться. Стратег мамкин.
показати весь коментар
30.03.2024 23:22 Відповісти
показати весь коментар
31.03.2024 00:28 Відповісти
Чого ж Путло при Пороху не нападав на Україну після того , як Порох важко , але заспокоїв маніяка у лютому 2015 року ( Мінськ-2 ) - бо він думав що можна одонбасити всю Україну але не вийшло

Чого ж Путло не нападає на Казахстан чи Азербайджан , з якими має спільні кордони ? - Казахстан під Кришею Китая, а Азербайджан кришує Туреччина

Чого ж Путло не нападає після 2008 року на Грузію ? - бо вона лягла під РФ

А Лука з Білорусі ще й 30 років успішно доїть Орду. - такий молодець - білоруської нації уже не існує як і їх мови.
показати весь коментар
31.03.2024 02:14 Відповісти
тормоз, твій ***** в 2014 році почав ходити обісраним, тоді не тільки вагнери його загнали в бункер

Москва 2014 р.
показати весь коментар
31.03.2024 13:22 Відповісти
война за секунду не остановится, даже за год, на той стороне уже есть 2000 вышек сотовой связи, им уже и старлинк не нужен, пока будет идти накопление сил, у рф наверно будет что-то к концу 24 года, когда будет прекращена подача газа и закончен договор газовый, тогда будут и по газовой смело лупить. пока всё просто на удержание границ.
показати весь коментар
30.03.2024 18:24 Відповісти
"у рф наверно будет что-то" - судя по тому что ты не понимаешь разницы между вышками сотовой связи и старлинками, точно "будет что-то"
показати весь коментар
31.03.2024 12:31 Відповісти
800 МГц (4G LTE) - до 45-50 км; 900 МГц (2G, 3G) - до 4 0 км; 1 800 МГц (2G, 4G) - до 5-8 км; 2 100 МГц (3G, 4G) - до 3-5 км. Дело не в устрашении, а аналитике и прогнозах, да старлинк имеет лучше покрытие и его сигнал смотрит в небо, а не на стороны, и скорость выше, но доступ к своему сигналу глонасс и gps явно его превышает, и если цеплять приёмное устройство на дрон от старлинк, наверно это возможно, но его стоимость и вес? можно и обычным модулем NRF24L01 с мощной антеной сигнал на 30км отправлять слабый, но что это меняет.
показати весь коментар
01.04.2024 00:39 Відповісти
в свинособак улюблена тактика - прикидатись даунами
показати весь коментар
31.03.2024 13:35 Відповісти


https://www.facebook.com/grigory.koganitsky?ref=embed_comment Grigory Koganitsky

Может ли россия уничтожить Украинскую энергетику? Да сможет!

Об этом и о способе противодействия я писал еще год назад -

"наиболее эффективный метод противодействия атакам россии на украинскую энергетическую систему - Дополнение (29/01/2023)"
http://samlib.ru/k/koganickij_g_a/index_4.shtml?fbclid=IwAR2FaqTYcp9lZyNWatNRxbLoF9fCUqxQduoC38vbDr1LKy5ummZsQTi247k_aem_AU1fFlerIbxpShM_PEjdibiznOgIcbhFbbxebazNlNEtItXcuoosnSM7GAPg9y9kYOIKeZhmaUzWHvAxb7dkdVKs http://samlib.ru/k/koganickij_g_a/index_4.shtml

И вот теперь "поезд ушел"

PS

Почему ответный удар по такой схеме малоэффективен для Украины?

Во первых - большую часть военки она получает из внешних источников
Во вторых - ее энерго сеть, в отличие от российской, уже сейчас , в значительной степени, децентрализирована
показати весь коментар
31.03.2024 21:42 Відповісти
Как это могло случиться ? ракеты же заканчиваюттся. Сколько еще ракет в рф. Теперь ракеты заканчиваються?
показати весь коментар
01.04.2024 11:20 Відповісти
Так в отчетах всё сбиваеться. Как кацапы могли повредить столько всего?
показати весь коментар
01.04.2024 11:22 Відповісти
Це проблеми Ахметова, а не України!
Хай купує не вілли в Женеві і Лондоні, а хай купить патріот для захисту своїх прихватизованиз ТЕЦ !
показати весь коментар
01.04.2024 13:05 Відповісти