1702 відвідувача онлайн
44 546 16

Гривня впала до нового рекорду: Нацбанк встановив офіційний курс долара на 4 січня

деньги,ввп,гроші

Курс гривні оновив історичний мінімум щодо долара США.

Нацбанк знизив офіційний курс гривні до долара на четвер, 4 січня 2024 року, до 38,1159 грн/$. Це новий історичний мінімум, попередній було зафіксовано у середу, 3 січня, – 38,0839 грн/$.

Водночас курс гривні до євро укріпився до 41,6073 грн за євро порівняно із 41,7209 грн у середу.

Нагадаємо, Національний банк оголосив про перехід до режиму керованої гнучкості обмінного курсу гривні із 3 жовтня, відмовляючись від фіксованого курсу гривні, який діяв від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну 24 лютого 2022 року.

За цього режиму офіційний курс визначатиметься на міжбанківському ринку, а не встановлюватиметься директивно Національним банком. Водночас НБУ і далі контролюватиме ситуацію та на постійній основі компенсуватиме структурний дефіцит іноземної валюти на міжбанківському валютному ринку.

Топ коментарі
+10
остановись идиот зелёный!
показати весь коментар
03.01.2024 16:22
+6
Не турбуйтеся, це продовження епохи кінця бідності по задуму Херпіду. З нового року вмикнуть друкарський станок для виготовленню гривні, пенсії платити потрібно, а у фонді всього половина грошей на ці потреби. А за цим виростуть ціна на всі продукти харчування і послуги. Всі мають сказати велике дякую зеленим баранам 73%. Вова хоче, вже 5 років, але йому не дають, так 73%?
показати весь коментар
03.01.2024 16:57
+5
Анонсували підвищення пенсій "і вот опять".
показати весь коментар
03.01.2024 16:20
Коментувати
Сортувати:
Анонсували підвищення пенсій "і вот опять".
показати весь коментар
03.01.2024 16:20 Відповісти
Рік високосний? 366 днів? Думаю, що буде 366 рекордів..............
показати весь коментар
03.01.2024 16:20 Відповісти
Сьогодні рекорд, завтра - норма.
показати весь коментар
03.01.2024 18:08 Відповісти
може вистачить приколів????
вже *****, по приколу вибрали піаніста-віртуоза....
показати весь коментар
03.01.2024 18:23 Відповісти
остановись идиот зелёный!
показати весь коментар
03.01.2024 16:22 Відповісти
Нацбанк топить гривну ураганними темпами. Новий історичний рекорд. 38,0839 грн/$
Все, як ми попереджали
13.‎12.‎2023 "Глибоке піке в яке входить українська валюта зусиллями "поганочуючого" НБУ, показує що втрату валютних надходжень режим збирається компенсувати друком гривні ..."

#tze_Ukraine
показати весь коментар
03.01.2024 16:29 Відповісти
мені цікаво, для чого пишуть подібні заголовки кожен день?
щодня гривня просідає на пару копійок і ми читаємо: черговий антирекорд!
таке враження, що долар уже десь по 50грн!
це схоже на якесь зомбування, суцільне НЛП від НБУ
показати весь коментар
03.01.2024 16:36 Відповісти
Не за горами до по50.
показати весь коментар
03.01.2024 16:48 Відповісти
Бо їм за це платять: і тим хто пише і тим хто в коментах волає " скора па підісят"
показати весь коментар
03.01.2024 17:03 Відповісти
пісят
показати весь коментар
03.01.2024 17:25 Відповісти
Не турбуйтеся, це продовження епохи кінця бідності по задуму Херпіду. З нового року вмикнуть друкарський станок для виготовленню гривні, пенсії платити потрібно, а у фонді всього половина грошей на ці потреби. А за цим виростуть ціна на всі продукти харчування і послуги. Всі мають сказати велике дякую зеленим баранам 73%. Вова хоче, вже 5 років, але йому не дають, так 73%?
показати весь коментар
03.01.2024 16:57 Відповісти
надА пАтерпеть... вова обязательно вернёт гривну по 8, только проголосуйте за него и его банду ещё раз...
показати весь коментар
03.01.2024 17:34 Відповісти
А где информация про причины обесценивания нацвалюты,зарплату вам,жирные банкиры,платят не за придумывание идиотских демагогических оборотов типа "керована гнучкисть".
показати весь коментар
03.01.2024 18:45 Відповісти
Ну, що довпойопи73%,як вам сєріал?
показати весь коментар
03.01.2024 18:47 Відповісти
Дайошь ще одну заяву великорозумной міністерки економіки про допомогу та виплати бюджетникам і пенсіонерам.
показати весь коментар
03.01.2024 22:44 Відповісти
судячи з відгуків очевидно хоть поржалі)))))))
показати весь коментар
04.01.2024 08:57 Відповісти