Реєстр боржників та обмеження права керувати авто: що пропонує Кабмін за ігнорування повістки

Урядовий законопроєкт щодо удосконалення питань мобілізації пропонує низку обмежень для тих військовозобов’язаних та резервістів, які відмовляються йти до військкомату.
Про це йдеться у проєкті закону, який оприлюднили на сайті Верховної Ради.
Зазначається, що військовозобовʼязаних та резервістів, які вчасно не прибули до військових частин, вноситимуть до Єдиного реєстру боржників.
Крім того, до них пропонують застосовувати тимчасові обмеження у вигляді:
- заборони виїзду за кордон;
- заборони на проведення операцій із рухомим та нерухомим майном;
- обмеження на право керування власним транспортним засобом та отримання посвідчення водія;
- обмеження права на користування та розпорядження коштами та іншими цінностями;
- відмови в укладенні кредитного договору, договору позики;
- призупиненні отримання пільг та послуг від держави.
Відповідні обмеження припиняються за повідомленням керівника ТЦК та СП про виключення військовозобовʼязаного або резервіста з Єдиного реєстру боржників.
Як повідомлялося, Кабінет міністрів вніс до Верховної Ради законопроєкт №10378 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих питань мобілізації, військового обліку та проходження військової служби". Подробиці – за посиланням.
Прикольно, тепер із укр банків почнеться масовий відтік грошей. Хтось так хвастався, що банки дохєра заробляють, так от тепер чекайте, банкопад.https://biz.censor.net/n3463776
Таке враження що вони самі готують майдан
Вангую, після цього,якщо дійсно таке втілять в життя - массові несплати боргів по кредитам вверх + комуналка, заробітня платня вверх у тінь.
Я би таке робив, наприклад, за невиконання рішень судів. Якщо людина посилає державу нах..., то держава має право зробити щось подібне. І тоді би у нас 100% рішень виконувалися, а не 10-30%, як у різні часи.
В Туреччині, якщо не сплачений штраф за порушення правил дорожнього руху 2 тижні, сума подвоюється (у нас такий самий підхід). Але якщо не сплачений понад 1 місяць - конфіскація транспортного засобу, без будь-яких перспектив відсудити. Якби так робили, штрафи платили б наперегонки.
Укртелеком - не сплатив за телефон (до війни), відключав телефон. Як і МТС / Київстар / Лайфселл. Тому за зв'язок боргів практично немає. Натомість електрики / газовики / водяники всі в боргах споживачів, бо не дай Боже відключити - по закону не можна і Майданом грозять. Ну так, є і технічні проблеми (будинок багатоквартирний, одного відключити важко). Але якби відключали, цих проблем тупо не було б - люди б знаходили варіанти виконання своїх обов'язків. А так - розгул демократії і купа проблем як наслідок.
При Австро-Угорщині місцева управа давала оголошення : "Біля всіх хат до такого-то числа мають бути покошені газони". Потім ходили жандарми перевіряли. Хто з господарів не покосив, виволокли на вулицю і 30 плетей при всіх влупашили . . . Тому коли наступного разу був "розказ" (так це називали), то всі дуже швидко займалися благоустроєм.
Люди такі. Поки звіздюліну не отримають, порядку не буде. Риса національного характеру. Південна нація, по-іншому не розуміють. Північні нації самі свідомі (Балтія, скандинави, навіть ті ж білоруси). А у нас так - треба пояснювати "доступними методами".
А тепер про телеком чи інтернет, видно що ви людина не далека до бізнесу. Якщо оператори масово почнуть відключати абонентів взагалі, то в один момент буде таке, що оператору не буде чим заплатити на електрику, робітникам і т.д. Люди без зв'язку проживуть і це показало, а от оператору без грошей - КІНЕЦЬ. Наразі у Київстара погана репутація і він втратить дуже багато клієнтів, багато перебігли на інші мережі. Були оператори в Україні які тупо не мали клієнтів і пішли з ринку, Мобі, Білайн, U-тел і т.д. і ще я вже не пам'ятаю.
А скільки магазинів закрилося, що не було покупців, задерли ціни, люди перестали ходити і магазин пішов у збитки і йому кінець.
А щоб було так як у іншій крайні, то і закони повинні працювати як у іншій країні, а не притягнули за вуха Туреччину, а як там держава для людей і як ведуть бізнес і що люди повинні державі і що людям держава. Ой ні, це якось наші забувають дочитати і додивитися.
І ще, багато послуг, особливо комуналка нав'язані силою і від них відмовитися не можна, а багато відмовилися б, особливо від централізованого опалення, але Ні-Ні, капає стабільно і навіть літом за експлуатацію ТРУБ.
Ви бачите на дорозі круті авто, а ви не замітили, що дешеві авто тупо зникли, бо біднішим людям нема за що їздити і їх авто стоять по гаражах. Раніше були різні машини на дорогах, а зараз багато нових, але це оманливо, бо чим бідніша нація, тим дорожчі авто будуть лишатися на дорозі, бо у багатіїв у останніх закінчуються гроші - це логічно і банальна проста економіка.