1652 відвідувача онлайн
8 947 27

Рада призначила новий склад Рахункової палати попри застереження послів "Великої сімки" (оновлено)

счетная

Верховна Рада призначила чотирьох нових членів Рахункової палати попри застереження послів країн "Великої сімки", які наполягали на їхньому обранні за оновленою процедурою.

Про це перший заступник керівника Комітету ВР з питань податкової та митної політики, народний депутат від фракції "Голос" Ярослав Железняк повідомив у Telegram.

Зокрема, під час рейтингового голосування кандидатуру колишньої співробітниці ДБР Єлизавети Пушко-Цибуляк підтримали 235 депутатів, колишня голова АМКУ Ольга Піщанська набрала також 235 голосів, кандидатуру колишнього співробітника Держаудитслужби Сергія Ключка підтримав 231 нардеп, а Кирила Клименка – 238.

Він зауважив, що члени Рахункової палати призначаються на термін 6 років.

Депутат додав, що Верховна Рада також планувала проголосувати на сьогоднішньму засіданні за обрання головою Рахункової палати Ольги Піщанської, Комітет з питань бюджету вже погодив її кандидатуру. Однак це питання відклали, оскільки сигнальне голосування показало, що для ухвалення рішення може не вистачити голосів. 

Раніше посли країни "Великої сімки" публічно закликали не призначати членів Рахункової палати до зміни процедури відбору.

Як повідомлялося, до вересня Ольга Піщанська обіймала посаду голови Антимонопольного комітету України (АМКУ).

Піщанська очолювала АМКУ з липня 2020 року. До призначення в АМКУ вона займалася організацією закупівель ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" та мала низку приватних компаній.

Журналісти також з'ясували, що сестра Ольги Піщанської Світлана стала директором італійської компанії, на яку раніше була оформлена вілла на узбережжі італійського курорту Форте-дей-Мармі, що належить президенту Володимиру Зеленському. Світлана Піщанська також фігурувала серед великих спонсорів партії "Слуга народу" та заявляла про особисте знайомство з президентом.

Своєю чергою Ольга Піщанська стверджувала, що у разі її кар'єрного зростання після обрання Зеленського "про кумівство не йдеться".

Топ коментарі
+35
Цікаве діяння - послати на цух кредитора і прийти знову просити гроші. Цікаве - але дурне. Можна сказпти - суїцидне. Прикметно, що зелена влада вже не криється не лише від власних громадян, але й від власних кредиторів.
показати весь коментар
21.12.2023 14:02
+30
"зеленим грабіжникам" Україна і народ до одного місця.Вони прийшли грабити країну ,із назвою "Україна"
показати весь коментар
21.12.2023 14:00
+19
Мафія вирішила інакше,їм так буде вигідніше грабувати Україну,
показати весь коментар
21.12.2023 14:09
Коментувати
Сортувати:
"зеленим грабіжникам" Україна і народ до одного місця.Вони прийшли грабити країну ,із назвою "Україна"
показати весь коментар
21.12.2023 14:00 Відповісти
Вони не "прийшли", їх завели у владу 73% дебілів
показати весь коментар
21.12.2023 17:53 Відповісти
Кому це вигідно...? А тим хто не хоче в Євросоюз і в НАТО, бо вони вже там, їх сім'ї, маєтки, дітки тощо,- а якщо ж то прийде той Євросоюз в Україну із своїми європейськими законами, то тоді ж ОЙ: " Сваво нє віжу, нє рубітє бізнес на корню..." Яка там Україна, народ, розвиток, війна, та плювати вони хотіли...? " дєньгі, дєньгі, дєлай дєньгі" Знову країни, які дають гроші Україні, будуть тикати , як паршивого кота, злодійським паршивим рилом українських корупціонерів у неузгоджені з Європою закони?! До яких пір...? Чи ж не так? Патріоти і чесні Люди в СБУ, НАБУ, ОГПУ, ПРАВО-охоронних органах, заводьте на злодіїв справи, Ваші ж рукописи не горять і рано чи пізно люті вороги українського народу будуть покарані ! З Богом! Амінь!!!
показати весь коментар
22.12.2023 12:42 Відповісти
+Хто в українській владі йде проти вимог союзників щодо узгоджених призначень,спільних дій,той напевно агент Кремля і працює по зриву ефективної співпраці, і поразки України у війні???Де б воно не було! Патріоти в ОП, ВР, СБУ, ДБР, контррозвідка, ПРАВОохоронні органи, де ВИ? ?
показати весь коментар
12.01.2024 21:57 Відповісти
Цікаве діяння - послати на цух кредитора і прийти знову просити гроші. Цікаве - але дурне. Можна сказпти - суїцидне. Прикметно, що зелена влада вже не криється не лише від власних громадян, але й від власних кредиторів.
показати весь коментар
21.12.2023 14:02 Відповісти
ні, не суїцидне.
Суїцидом було голосування багатьма патріотами (ну, на словах, тих же нацсук чи сволоти, та навіть білосердечних) за "хуженебудет" в 2019-му.
Але це верескливо-гундосе провладне лайно досі сподівається корупціогеним шляхом викачувати бабло з України з накопиченням його в закритих рахунках офшорної юрисдикції (ви ж подивіться, як міняється курс гривні!). Нехай вони, і, можливо, не чіпають бабла, яке надається нам нашими союзниками (але й і в це їхнє запевнення я не вірю). Тому це не суїцид. Це - корупція.
показати весь коментар
21.12.2023 14:23 Відповісти
У їхньому випадку це одне і те ж. Гляньте на колишнього воєнкома Борисова - сидить в Україні, майно заарештоване в Іспанії. Тобто корупція не зробила його життя кращим. А влада у зелені не навічно.
показати весь коментар
21.12.2023 14:46 Відповісти
Дайте квартальним заробити...

Ця блаЗЄнська гусінь ні на що не зважає. А їх багато. І всі вони голодні...
показати весь коментар
21.12.2023 14:07 Відповісти
Мафія вирішила інакше,їм так буде вигідніше грабувати Україну,
показати весь коментар
21.12.2023 14:09 Відповісти
Тобто, незалежна комісія цих чотирьох, в т.ч. Піщанську в Рахункову палату не допустила би...

Але слуги уродів в спайці з опежезистами та довірливими замайбахами зробили свою справу.
показати весь коментар
21.12.2023 14:26 Відповісти
До речі, матьківщина вчергове "підставила плече": дала своїх 16 голосів з 25-ти. Без їх голосів голосування було би зірване.
Так що юдьчині адепти: ось вам і чергова корупція вашої воної.

Що цікаво, уроди дермака не змогли викупити весь голос: тільки троє їх бабло взяли
показати весь коментар
21.12.2023 14:34 Відповісти
воно виконує "оманські договорняки" які передбачають повну здачу України під окупацію паРаші )(уйло !!! зе налволоч, за "оманськими договорняками", була готова здати під окупацію )(уйлу, за прикладом бульбофюрії, мінімум 60-70% території України (ймовірно в кордонах окупованої кацапами так званої усср на 01.09.1939 р.) лиш би )(уйло залишив це зе непорозуміння і його банду гауляйтерами окупованої частини України !!! )(уйло ж витягнув зі смітника історії єнакієвського завгара, дибіла вітю ялинковича та свого )(уйлокума метверчука !!!



показати весь коментар
21.12.2023 14:43 Відповісти
На фото чувак явно під дією канабісу, причому не медичного!
показати весь коментар
21.12.2023 15:14 Відповісти
судячи з усього так і є !!! недарма ж "найвеличніший янелох" не проходив тест на наркоту на Республіканському стадіоні в Києві, перед 2-м туром виборів весною 2019 року, а розіграв цирк в клініці "євролаб" кацапа пальчевського !!!





показати весь коментар
21.12.2023 15:20 Відповісти
Ипическая сила!

Сколько же этих министерств, агенств, бюро, палат и прочих вошей в бедной стране?
Сколько мусоров, прокурв, судей всех инстанций?
Сколько госуслужащих?
Огласите список, сколько прорабов на одного раба?
показати весь коментар
21.12.2023 14:36 Відповісти
дайте гроші
дайте зброю
і швиденькою ходою
пішли нах...й з своїми застереженнями
янелох в хаті господар!
показати весь коментар
21.12.2023 14:39 Відповісти
"А васька слушает да ест"схоже ця горе влада так і не зрозуміла що від неї вимагають ,для них головне розставити своїх людей.
показати весь коментар
21.12.2023 14:50 Відповісти
Ці покидьки самі не підуть доки їх не винесуть.
показати весь коментар
21.12.2023 14:56 Відповісти
призначення простих українців віддавати останнє на фронт, призначення оп краси де тільки можна і не можна
показати весь коментар
21.12.2023 15:00 Відповісти
Діти Підрахуя?
показати весь коментар
21.12.2023 15:22 Відповісти
А де ж супер герой бригадний хенерал Нетреба І.В. із Держспецзв'язку, який хотів воювати з русньою в Рахунковій палаті
показати весь коментар
21.12.2023 18:40 Відповісти
Розвалять країну...
Питання тільки часу.
показати весь коментар
21.12.2023 20:01 Відповісти
Рада робе щоб розвалити Україну з середини, це кодло запроданців особливо зелені
показати весь коментар
21.12.2023 20:33 Відповісти
ЗЕздець.
показати весь коментар
21.12.2023 23:59 Відповісти
роблять все , щоб не йшла ні військова допомога, ні економічна
показати весь коментар
22.12.2023 10:06 Відповісти
Права рука не знає, що робить ліва. Дурна голова не керує маленькою головкою.
показати весь коментар
22.12.2023 10:11 Відповісти