2521 відвідувач онлайн
3 583 33

"Київстар" заявив про відновлення всіх послуг на 100%

київстар

Найбільший український оператор зв’язку "Київстар" повністю відновив надання усіх послуг як в Україні, так і за кордоном.

Про це президент "Київстару" Олександр Комаров оголосив в ефірі національного телемарафону, передає Інтерфакс-Україна.

"Ми відновили всі послуги на 100% по всій території України, а також за кордоном. Остання послуга, яку ми відновлювали, – це був міжнародний роумінг. У понеділок ми почали і у вівторок закінчили. Усі послуги "Київстару" працюють без жодних обмежень", – заявив Комаров.

Він додав, що реальні дані про відтік абонентів "Київстару" до інших мобільних операторів компанія зможе побачити за кілька днів.

"Усе ще є деякі проблеми з внутрішніми системами моніторингу, аналітики, які ми зараз відновлюємо, і, думаю, що ми побачимо вже реальну статистику за кілька днів", – сказав Комаров.

За його солвами, "Київстар" зробив висновки після кібератаки і почав впровадження оновлених методів кіберзахисту у співпраці зі Службою безпеки України.

Як повідомлялося, зранку у середу, 20 грудня, "Київстар" визнав проблеми із зв’язком у низці міст на заході та півдні України, але ближче до середини дня заявив, що їх усунули.

Нагадаємо, після збою рано вранці 12 грудня, спричиненого масштабною кібератакою, "Київстар" почав відновлювати послуги голосового зв'язку ввечері 13 грудня, за добу в окремих регіонах знову запрацював мобільний інтернет, а про його повне відновлення загалом по країні компанія повідомила ввечері 15 грудня.

Вранці 18 грудня "Київстар" повідомив про відновлення послуги смс, а через добу – мобільного інтернету в метрополітені Києва та Харкова. У компанії заявили, що планують домогтися повної стабілізації надання послуг до кінця тижня.

Топ коментарі
+8
Відновлюйте та вкладайте кошти в беспеку,
інакше ви втратите своїх клієнтів з 20-річним
стажем!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
20.12.2023 16:18
+5
Брешуть, ММІ коди не працюють. Інтернет в мережі 4G всього 4 Мб/с
показати весь коментар
20.12.2023 16:33
+4
Брехуни.
показати весь коментар
20.12.2023 16:35
Коментувати
Сортувати:
Брешуть! Телефон навіть "сімки" не бачить.
показати весь коментар
20.12.2023 16:18 Відповісти
Домашній інтернет київстар до цих пір не працює в центрі Києва...
показати весь коментар
20.12.2023 16:28 Відповісти
а ти камеру включи
показати весь коментар
20.12.2023 17:33 Відповісти
Серйозно? Може, ще проспівати щось?
показати весь коментар
20.12.2023 18:23 Відповісти
Відновлюйте та вкладайте кошти в беспеку,
інакше ви втратите своїх клієнтів з 20-річним
стажем!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
20.12.2023 16:18 Відповісти
на другий день...після перебоїв Київстар...вже зранку о 9 год.люди в черзі стояли в салоні "Лайф"...я грішним ділом подумав,що якась халявна акція
показати весь коментар
20.12.2023 16:54 Відповісти
По суті, якось так і є .
Цифри номера ті ж самі, але стаєте абонентом "Лайфу". Три роки тому я теж так зробив, і не шкодую - там досить вигідний тариф. І "київстарівських" "фірменних фокусів" нема - гадаю, це найважливіше.
показати весь коментар
20.12.2023 18:31 Відповісти
можливо і так...але мені важливо саме доступ по мобільному інтернету.по тому тарифу що у мене є.
Доречі ,я якраз з нього і спілкуюсь,так як іншої можливості немає.
показати весь коментар
20.12.2023 18:37 Відповісти
У Лайфі був хороший тариф...коли на використані мегабайти додавали ще з 10 гіг..я тоді користувався..зараз просто не цікавився
показати весь коментар
20.12.2023 18:41 Відповісти
"Поздно пить Боржоми" - потяг вже в дорозі.
показати весь коментар
20.12.2023 17:19 Відповісти
У мене наступного року буде двадцять.)))
показати весь коментар
20.12.2023 19:31 Відповісти
Брешуть !!!!!!!! ! Околиця м.Ів-Фр., десятий раз за день роблю запити про стан рахунку і залишок обсягу послуг - жодного результату, пише "з'єднання відсутнє" або "недійсний код сім".
Але гроші здирають справно, одного разу якось помилково повних рахунок на 5 грн. менше, через кілька хвилин доплатив, а щоб активізувати оплату треба відправити смс і зняло комісію 5грн.
показати весь коментар
20.12.2023 16:29 Відповісти
Брешуть, ММІ коди не працюють. Інтернет в мережі 4G всього 4 Мб/с
показати весь коментар
20.12.2023 16:33 Відповісти
Ні совісті, ні сорому. Домашнього інтернету в Києві немає, є тільки подяки за розуміння ситуації. Брехлива безвідповідальна контора
показати весь коментар
20.12.2023 16:34 Відповісти
Брехуни.
показати весь коментар
20.12.2023 16:35 Відповісти
атака атакою а по тарифу вчора справно зняли гроші... компєнсація від сракостара 🤑
показати весь коментар
20.12.2023 16:44 Відповісти
А я от з мобільного інтернету пишу .
показати весь коментар
20.12.2023 16:51 Відповісти
Мабуть, у Вас якийсь блат .
показати весь коментар
20.12.2023 18:37 Відповісти
я користувач Київстару ..одного номеру з 2006 року
показати весь коментар
20.12.2023 18:43 Відповісти

Точно - якийсь блат. А нам тут розказуєте, що Ви - просто собі звичайний користувач з 2006 р. .
показати весь коментар
20.12.2023 18:47 Відповісти
Мобільного інтернету немає
показати весь коментар
20.12.2023 16:54 Відповісти
за 150 км від Києва усе працює як завжди, вже кілька днів , може я шось зламав
показати весь коментар
20.12.2023 16:56 Відповісти
Так ти мінер, чи хакер?
показати весь коментар
20.12.2023 17:20 Відповісти
Тільки що перевірив.

*111#

Помилка сервісу. Проблеми підключення чи недійсний код ММІ.

Добре "відновили", чого там.
показати весь коментар
20.12.2023 17:40 Відповісти
Брешуть, як завжди.
показати весь коментар
20.12.2023 18:28 Відповісти
показати весь коментар
20.12.2023 18:43 Відповісти
У меня уже 14 числа нормально работал и домашний Инет и ТВ
показати весь коментар
20.12.2023 18:50 Відповісти
Брехня. Набираю " скільки грошей залишилось на розмови- 111-" ,
а там -- ....... !
показати весь коментар
20.12.2023 21:06 Відповісти
Мені «подобається» безлімітний інтернет від Київстар, ну як безлімітний, після використання якоїсь кількості мегабайт швидкість падає до «0». Ось і весь безліміт.
показати весь коментар
20.12.2023 21:38 Відповісти
Неправда. На більшість номерів Київстар не приходять повідомлення, а без цього людині неможливо здійснити жоден платіж, не те що в терміналі, а навіть у відділенні банку
показати весь коментар
20.12.2023 23:05 Відповісти
Брехуни. Навіть зараз, 10-го лютого, не працює послуга Додатковий Номер! І якщо спочатку (після атаки) при спробі виклику на Додатковий Номер йшов збій, та короткі гудки, то згодом усі телефонуючі чули (й досі) повідомлення системи "Отакої. Набраного Вами номера не існує..! " Важко уявити, скільки людей викреслили такі номери із записників(й більше не зателефонують), адже Компанія київсЬань всіх запевнила, що все працює !
показати весь коментар
10.02.2024 03:31 Відповісти