1213 відвідувачів онлайн
3 162 14

Камишін пояснив обіцянку Зеленського про мільйон дронів на рік

олександр,камишін

Розповідаючи про план виробити наступного року в Україні 1 мільйон дронів президент Володимир Зеленський мав на увазі лише FPV-дрони, крім них держава закуповуватиме й інші безпілотники.

Про це міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін повідомив у Telegram.

"Учора на підсумковій пресконференції президент пообіцяв, що Україна в наступному році виробить мільйон дронів. І це мова тільки про FPV-дрони. Вже в грудні ми виробляємо більше ніж 50 тис. FPV-дронів. Окрім FPV-дронів, ми вже спроможні виробити в наступному році більше ніж 10 тис. ударних дронів середньої дальності (сотні км), та 1000+ дронів з дальністю за 1000 км", – написав Камишін.

Міністр наголосив, що всі виробничі можливості вже готові і укладення контрактів на 2024 рік розпочинається.

Як повідомлялося, напередодні на пресконференції президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна виробить мільйон дронів наступного року.

Топ коментарі
+5
показати весь коментар
20.12.2023 15:00
+3
Міністр наголосив, що всі виробничі можливості вже готові і укладення контрактів на 2024 рік розпочинається. Джерело: https://biz.censor.net/n3462733
Розпочинається лише?!
20 грудня?
Та воно мало б завершуватись, козел ти чорноротий!
показати весь коментар
20.12.2023 14:11
+3
Дрони стелс, бо їх ніхто не баче
показати весь коментар
20.12.2023 14:59
Коментувати
Сортувати:
Міністр наголосив, що всі виробничі можливості вже готові і укладення контрактів на 2024 рік розпочинається. Джерело: https://biz.censor.net/n3462733
Розпочинається лише?!
20 грудня?
Та воно мало б завершуватись, козел ти чорноротий!
показати весь коментар
20.12.2023 14:11 Відповісти
На фото точно міністр?
показати весь коментар
20.12.2023 14:17 Відповісти
точно, тільки в образі гопніка, щоб було зрозуміло яку він владу представляє...
показати весь коментар
20.12.2023 15:12 Відповісти
Поки на електросамокаті по коридорах кабміну не ганятиме,і я не повірю...
показати весь коментар
20.12.2023 17:58 Відповісти
Дрони стелс, бо їх ніхто не баче
показати весь коментар
20.12.2023 14:59 Відповісти
показати весь коментар
20.12.2023 15:00 Відповісти
Є підозра, що бреше як завжди. Місяць тому його бос шмигаль казав (з його подачі) що ми виробили з початку року декілька сотень дронів, а тут раптом 50 тисяч і то лише за 20 днів грудня. Точно повірю лише в те, що гроші на цих 50 тис. точно виділили і витратили/освоїли (причому не обов'язково на дрони).
показати весь коментар
20.12.2023 15:19 Відповісти
Написано все правильно. Слід уточнити, що "Україна виробить" - це мається на увазі кількість дронів куплених/зібраних громадскістю та волонтерами. Зеленський та його влада, як завжди, приписують собі досягнення, до яких не мають жодного відношення.
Сприймайте, як 1МЛН дронів в 1 МЛРД дерев
показати весь коментар
20.12.2023 16:19 Відповісти
Наркєт набазарив, а решті шапіто розйобуй цю дікуху
показати весь коментар
20.12.2023 16:47 Відповісти
Бреше - як дихає.
показати весь коментар
20.12.2023 17:55 Відповісти
,як завжди
показати весь коментар
20.12.2023 20:21 Відповісти
Можливо зсу виділять час та й розберуться що це за влада і що вона робить??
показати весь коментар
21.12.2023 11:40 Відповісти
Влітку в Криму. Чай в Ялті. Фортеця бахмут. Ми не забираємо людей як скот. Пес Патрон.
Хоку
показати весь коментар
22.12.2023 00:09 Відповісти