У Київраді допускають часткове закриття "червоної" гілки метро через аварійність мосту (оновлено)

У Києві можуть частково закрити й "червону" гілку метро. Це пов’язано з аварійним станом моста Метро та необхідністю проведення ремонтних робіт.
Про це сказав голова постійної комісії Київради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності Андрій Вітренко в ефірі телемарафону, передає Київ24.news.
За його словами, міст Метро перебуває в аварійному стані щонайменше два роки, проте бюджет на проведення капітального ремонту заклали лише в цьому році.
"Якщо покаже експертиза, що міст метро треба буде закривати, зараз виділені кошти на розробку проєктно-кошторисної документації, на створення відповідних пошукових робіт, і якщо буде підтверджено, що він є аварійно небезпечним, то, на жаль, буде вимога закрити цей міст, який сполучає два береги", – наголосив він.
Водночас Вітренко зазначає, що такий сценарій є мало не катастрофічним для Києва, де й так не вистачає мостів для транспортного сполучення.
"Це стратегічні об’єкти для пересування не лише громадян. У нас в країні воєнний стан, який пов’язаний з певними обмеженнями й необхідністю ресурсного забезпечення діяльності Сил оборони. Тому це страшна подія, яка може статися будь-якої миті", – пояснив урядовець.
Водночас у КМДА наголосили, що заплановане на наступний рік виконання робіт із підсилення опор мосту Метро не вплине на роботу метрополітену.
"На сьогодні розробляється проєктна документація щодо підсилення опор мосту. Уже наступного року заплановано виконання цих робіт. Наголошую, на роботу метрополітену виконання робіт не вплине. "Червона" гілка метро працюватиме в штатному режимі",– підкреслив директор Департаменту транспортної інфраструктури Руслан Кандибор.
Читайте також: У Києві відремонтують тунель метро між станціями "Почайна" та "Тараса Шевченка", але рух не зупинятимуть
Як повідомлялося, 8 грудня у Києві закрили рух поїздів між станціями метрополітену "Либідська" та "Теремки" через затоплення тунелю. Очікується, що ремонтні роботи триватимуть пів року.
Через закриття руху частиною "синьої" гілки столичного метро запустили тимчасовий автобусний маршрут №2м "Кібернетичний центр – ст. м. "Теремки" – ст. м. "Либідська". На ньому має працювати 60 автобусів з інтервалом руху 1 хв.
Крім нього запустили тимчасовий тролейбусний маршрут №43к "Кібернетичний центр – ст. м. "Либідська". На ньому має працювати 20 тролейбусів з інтервалом у 3 хв.
На ст. метро Героїв Дніпра попри протест місцевих жителів було надбудовано ТЦ, Кличко неодноразово там бував, одразу після початку будівництва по станції пішли тріщини, але будівництво ТЦ продовжили та завершили. Вангую, що це не останні станції, здається, ми скоро взагалі залишимося без метро.
Ці ТРЦ будують бандити, яким Кличко АБО боїться протидіяти, або у долі з ними.
3 ТРЦ: На Героїв Дніпра, на Либідський і на Борщагівці на кінцевій трамваю тому найкращий доказ.
На Борщагівці там взагалі треш - ТРЦ вирішили зробити біля кінцевої швидкісного трамваю на окружній, де багато пересадок, великий пасажиропотік.
Побудували першу коробку - вирішили, що замала, знесли й побудували більшу. Ця коробка вилізла на ДОРОГУ, зайнявши одну полосу - нонсенс, але ані у прокуратури, ані у Кличко 0 реакції.
Більш того - через те, що ТРЦ порушувало вимоги беспеки для кінцевої швидкісного трамваю - цю кінцеву просто закрили...тобто - станції пересадки тепер просто не існує, а люди мають пішки йти пару км тепер...зате стоїть ТРЦ, побудоване за крадені гроші з порушенняв всього, що тільки можливо порушити - і Кличко пофігу.
З одного боку пишуть, що начебто цей міст не ремонтували капітально з 1965. З іншого боку пам*ятається що цей міст вже неодноразово перекривали та "капітально ремонтували" у 2018, 2019 , 2021, 2022 або робили вигляд що ремонтують, розкрадаючі кошти У 2018- 2019 КМДА навіть видала Розпорядження про затвердження проекту капітального ремонту автопроїздів мосту. Тоді планували "освоїти" на ремонті май же 2 міліарди))) 1,825 млрд грн(64,8 млн дол, або 56,9 млн євро на 2.11.2018). До речі при Космосе у 2008 році для збільшення витрат придумали таке ноу-хау, як надати мосту статус «щойно виявлений об'єкт культурної спадщини», пам'ятка архітектури та містобудування, науки і техніки (охоронний номер 529/1-Кв)... Це автоматично повинно було збільшити на порядок витрати на ремонт ...Тепер його можна лише реставрувати ....
Тобто планують вилике крадівництво
Станция метро "Лесная" - транспортная развязка (автобусы, траллики, маршрутки). Строят уже который год очередное ТРЦ.
Стройка заморожена, дороги разбиты. Транспортную развязку просто уничтожили.
Очень неудобно распложены остановки транспорта.
Проехать сложно.
А еще кофейные точки расположены прямо на проезжей части - занимают одну полосу.
Полиции пофиг.
А вообще всем пофиг - грязь, мусор, вечная стройка.......
при будь-якій деформації тунелю.
Взагалі то, це буде колапс
віддаєш гроші на війну - всі недовольні, бо треба було робити ремонти.
Аби киян цікавило виключно міське господарство, звичайно, можна було б обрати і фахового спеціаліста по комунальному господарству. Але мер Києва це, також, і політична посада, тому кияни і голосують за Кличка на противагу зеленій наволочі.
Там що, величезні промислові підприємства, які потребують десятки тисяч спеціалістів, сконцентрованих навколо заводів? Чи яка причина?
ХТО у владі країни, натикуючи сотні потворних бетонних коробок, спонукав до переїзду туди такої маси людей?
(з тих чотирьох мільйонів половина, підозрюю, мають такий самий стосунок до Києва, як я до Буенос-Айреса)
справа не в коробках а у відсутності роботи на періферії
І, так, в моїй країні Мюнхен чи Штутґарт живуть не гірше за Берлін -- а за багатьма показниками й краще.
От і люди для чогось їдуть у Київ.
Фірма кілька років шукала працівника, не могла знайти. Тепер має, все добре.
Але моє питання було зовсім про інше (в підсумку все, як завжди, звелося до особистих образ): якщо у Києві немає великої промислової бази, ЩО притягує туди мільйони людей і змушує жити їх у потворних бетонних спорудах, збудованих за минулі 20+ років?
Так само Україні треба перенести столицю у невелике місто. Тоді весь цей багатосот тисячний держ. апарат розгрузить напругу на місто, буде менше пробок. Київ буде культурною і діловою столицею і все.
бо інтелекту 0.
на час ремонту метро можна було б пустити залізничними мостами.
У Німеччині трамвай, метро, і залізниця уніфіковані і сполучаються.
метро живиться знизу а електровози зверху
Але коли треба - міст можна задіяти і для метро.
І було б запасне сполучення через Дніпро. Лінію на Мінський масив теж можна було пустити по мосту - і швидще, і дешевше, і безпечніше.
А потім метро пішло у свій звичний тунель,
а поїзди після стрілки - своєю дорогою.
Буде Київ тепер без метро.
Зробити нову вітку метро чи навіть в деяких випадках відремонтувати стару, яка просіла - це справа на багато років і мільярди доларів.
якщо вже деякі гроші від Заходу не можна спрямовувати на армію, то спрямовуйте на стратегічні цівільні об'єкти, а не на бруківку, асфальт взимку і інше лайно
все одно вкрадете, але ж і користь буде
Лівобережна,5 хв і дома...це було 30 років
назад...
Зараз живемо на правому березі,але на
лівий берег дуже зручно добиратися на
метро...все зношується,треба ремонтувати.