1593 відвідувача онлайн
10 637 22

Колишній зять Черновецького став офіційним власником активів "Київхліба"

супруненко

Господарський суд міста Києва 16 листопада визнав банкрутом ПрАТ "Українські хлібні традиції", яке до 2023 року мало назву "Київхліб" і було одним з найбільших виробників хліба у Києві та області.

Про це свідчать дані Верховного Суду, пише Liga.net.

ПрАТ "Київхліб" мало сімох акціонерів із часткою понад 5%, а кінцевим бенефіціаром був вказаний громадянин Британських Віргінських островів Марк Родес.

Тепер хліб під торговельною маркою "Київхліб" виготовляється на замовлення ТОВ "Торговий дім Київ Хліб". Цю фірму зареєстрували у квітні 2021 року, а її єдиним власником вказана кіпрська Seedfoods Holdings Ltd ексдепутата Київської міської ради і колишнього зятя мера столиці Леоніда Черновецького – В'ячеслава Супруненка.

"Київхліб" має сім виробничих потужностей:

  • ТОВ "Столичний пекарний дім" (Київ, Богатирська вулиця);
  • ТОВ "Український пекарний дім" (Біла Церква);
  • ТОВ "Київський пекарний дім" (Бровари);
  • ТОВ "Київ Хліб" (виробничий цех №7, Київ, Бориспільська вулиця);
  • ТОВ "Кременчук Хліб" (Кременчук);
  • ТОВ "Полтава Хліб" (Полтава);
  • ТОВ "Київ Хліб" (виробничий цех №4, Київ, вул. Цедіка).

Всі ці компанії тепер записані на кіпрські фірми Супруненка – або Seedfoods Holdings, або Alviva Group.

Як повідомлялося, у серпні компанія Супруненка викупила активи заводу безалкогольних напоїв "Росинка" у Києві за 138,5 млн грн. Перед цим майно заводу розділили на два лоти.

Новим власником заводу стало створене у травні 2023 року ТОВ "Київський завод Росинка", бенефіціаром якого вказаний Супруненко.

Загальна площа майнового комплексу становить 22 536,4 кв. м. Він знаходиться в одному з центральних районів Києва на вул. Антона Цедіка (колишня Ежена Потьє), неподалік станції метро "Шулявська".

Топ коментарі
+5
та іх тре фізично ліквідувати, і крапка!!Але спочатку вибивати ВСЕ вкрадене у націі!! Ніякі суЦди-туди, нічого не дадуть!! Тільки створення загонів національноі земсти!!
показати весь коментар
22.11.2023 16:17
+3
Чому в країні взагалі офшори дозволені ?
показати весь коментар
22.11.2023 16:51
+2
Так, жиробаси та їх сім"ї з гектарами землі та підприємств, повинны бігти захищати у перших рядах
показати весь коментар
22.11.2023 21:27
Коментувати
Сортувати:
та іх тре фізично ліквідувати, і крапка!!Але спочатку вибивати ВСЕ вкрадене у націі!! Ніякі суЦди-туди, нічого не дадуть!! Тільки створення загонів національноі земсти!!
показати весь коментар
22.11.2023 16:17 Відповісти
Ну та ліквідуй! **** ти в Польщу з'їбався і звідти науськуєш?
показати весь коментар
24.11.2023 22:20 Відповісти
добрий хліб випікав цей завод. тепер на металолом поріжуть та якиесь шапіто побудують замість заводу((
показати весь коментар
22.11.2023 16:36 Відповісти
Чому в країні взагалі офшори дозволені ?
показати весь коментар
22.11.2023 16:51 Відповісти
складне питання, таким чином перестраховуються від рейдерства, ну і на оптимізацію податків, але то не з кожною юрисдикцією працює, а може вже й взагалі не працює, треба дивитись що там КМУ наприймав.
показати весь коментар
23.11.2023 11:09 Відповісти
Бо лохи
показати весь коментар
24.11.2023 14:49 Відповісти
А чому в країні дозволені мєнтовський, прокурорський та суддівський бєзпредел?
показати весь коментар
24.11.2023 22:22 Відповісти
Мабуть свого часу купили чи приватизували за безцінь, а тепер маємо
Хліб українцям непотрібен. Хто взагалі приватизацію придумав?
показати весь коментар
22.11.2023 16:58 Відповісти
при Кравчуку, а взагалі то зкопіювали з коцапів, ідея сама по собі ідіотська і реалізація теж. от я вклав свій сертифікат в акумуляторний завод десь на сході був, а його вде років 15 як успішно збанкрутували і мабуть порізали на брухт.
показати весь коментар
23.11.2023 11:11 Відповісти
А покажи ефективне державне підприємство? Бажано не державну монополію!
показати весь коментар
24.11.2023 22:23 Відповісти
Питання цікаве, чому приватні підприємства ефективні, а державні ні? А може просто так вигідно тим хто їх викупає за безцінь? І доречі, всі роздеребанені підприємства колись дуже ефективно працювали на державу!
показати весь коментар
24.11.2023 23:18 Відповісти
"ТОВ"Каплор 7",яке придбало "Одесавинпром"-- викупила завод з виробництва шампанського в Одесі,https://biz.censor.net/news/3299992/************************************************************************************************ - колишнього зятя екс-мера столиці Леоніда Черновецького. ТОВ "Каплор 7" зареєстроване в Одесі у 2017 році, його засновником та директором вказана Наталія Голуб.До січня 2021 року компанія займалася оптовою торгівлею взуттям та одягом, але тепер її основним видом діяльності є виробництво виноградних вин. Наталія Голуб також вказана директором ТОВ "Торговий дім "Київ Хліб", бенефіціаром якого є В'ячеслав Супруненко - колишній зять екс-мера столиці Леоніда Черновецького, який активно цікавиться будівельними проектами у Києві.
показати весь коментар
22.11.2023 18:20 Відповісти
купив у кровосісі азірова недорого
показати весь коментар
22.11.2023 18:53 Відповісти
Так, жиробаси та їх сім"ї з гектарами землі та підприємств, повинны бігти захищати у перших рядах
показати весь коментар
22.11.2023 21:27 Відповісти
"Молода команда" Черновецького показала, як випадкові люди можуть хакнути 3-мільйонне місто, надуривши його населення. Їх досвід виявився корисним зеленим у 2019, коли кияни проголосували за безуглу, тищенка, яременка та інших "видатних" киян
показати весь коментар
22.11.2023 23:25 Відповісти
після Льоні космоса, хоча насправді він далеко не дурний, просто ексцентрично виглядає і поводив себе, він же заробив мільйони, то зовсім не дивно, що обрали каклет і безмозглих.
показати весь коментар
23.11.2023 11:14 Відповісти
Приклад катастрофічних наслідків сидіння на посаді керівника Столиці України неадекватного кацманавта та онука Остапа Бендера!!
Московіти ще і стьобалися перед Західними керівниками! Ну, ви ж бачите самі, кого обирають в Україні, оті малороси …. Дурні, без ярма вони не можуть!
Пам'ятаймо загиблих Героїв за Україну!
Пильнуймо привладних, які живуть за рахунок України!
Слава Україні!
показати весь коментар
23.11.2023 08:57 Відповісти
а в чому неадекватність Черновецького, довідку маєш, чи тому, що тобі його поведнка не подобалась, але мільйонер він, а не ти.
показати весь коментар
23.11.2023 11:15 Відповісти
так і Бєня типу "міліонер" а бігав по всьому світу як тепер Льоня. і шо воно йому дало?

синочка оно в Іспанії разом з кацапами-наркоторговцями арештовували. такі "мііонери" до першого стовба
показати весь коментар
24.11.2023 22:25 Відповісти
я про довідку, а не про те як він заробив
показати весь коментар
25.11.2023 06:11 Відповісти
Чому він не в ТЦК ??
Умеров щось замовчує та недобалакує про таких ВІЙСЬКОВОЗОБОВЯЗАНИХ !! Невже, як і Резніков …, в схемах,отой в очочках!.?
показати весь коментар
23.11.2023 11:56 Відповісти