Київські комунальники під час повномасштабної війни витратять 14 мільйонів на ремонт стежок у "Гідропарку"

Київське комунальне об’єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" від початку повномасштабної війни замовило робіт з капремонту дорожньо-стежкової мережі у "Гідропарку" майже на 14 мільйонів гривень.
Як повідомляє БізнесЦензор, про це свідчать дані у системі Prozorro.
Зокрема, 18 липня комунальники замовили ТОВ "Буд Альянс Україна" капремонт дорожньо-стежкової мережі у північно-східній частині "Гідропарку" за 2,27 млн грн.
Вже 15 серпня "Київзеленбуд" уклав договір з цією ж фірмою на капремонт дорожньо-стежкової мережі у правій частині парку біля каплиці "Хрещення Господнього" за 5,26 млн грн.
Вже у листопаді "Київзеленбуд" повідомив про намір укласти договір на капремонт дорожньо-стежкової мережі у лівій частині "Гідропарку" з ТОВ "ІС Буд" вартістю 1,47 млн грн.
При цьому цій же компанії комунальники вже замовляли ремонт дорожньо-стежкової мережі у лівій частині "Гідропарку" у грудні 2022 року. Вартість робіт мала скласти 4,99 млн грн, але за договором оплатили трохи менше – 4,89 млн грн.
Зауважимо, що у 2017-2018 роках "Київзеленбуд" замовляв капітальний ремонт пішохідних доріжок в парку культури та відпочинку "Гідропарк" фірмі "БК Куб" за 10,85 млн грн, оплати за договором склали 9,91 млн грн.
ТОВ "Буд Альянс Україна" оформлене на директора Андрія Годуна.
Власником ТОВ "ІС Буд" вказано Дмитра Ромащенка.
До 1 серня 2023 року гендиректором "Київзеленбуду" був Олексій Король, після його звільнення обов'язки керівника підприємства виконувала Вікторя Середіна, а з 19 жовтня новим гендиректором підприємства призначили Юрія Бахмата.
1. Как работает экономика. Есть человек, он берет какую-нибудь работу, выполняет ее (создает добавочную стоимость), результаты труда продает. За счет созданной добавочной стоимости платит налоги, кормит семью, покупает инструменты и вообще разные ништяки. Его контрпартнеры поступают также. Подробнее в лекциях по политэкономии или, например, в "Капитале".
2. Если создать ситуацию когда у человека нет работы то несложно предположить, что у него рано или поздно закончатся деньги. И возникнет ситуация когда потребности в товарах есть, а денег чтобы их купить нет. Это называется "капиталистический кризис". Подробности там же.
а. И тут появляется нюанс который вы, естествнно, не заметили - если человек ничего не зарабатывает он и налогов не платит (
и не донатит). Применительно к нашей ситуации - денег на войну нет.б. Несложно догадаться, что экономическая ситуация в Украине за последние 30 лет это и есть капиталистический кризис на минималках. Последствия классические - уровень жизни на уровне плинтуса (люмпенизация населения), люди сваливают из страны куда-попало (даже в сектор Газы), иногда начинается война или революция (
прямо наш случай).3. Резюме. Вот то, что вы предлагаете это "шаг последней надежды". И применяется он когда полная жопа, когда осталось максимум полгода и всего 2 варианта событий.. Потому, что этот шаг за несколько месяцев полностью убьет экономику. Т.е. наличные деньги уйдут на обеспечение армии, а новых не будет, соответственно не будет оружия (а вы сами видите сколько нужно дронов), пищи, комуналки, ничего не будет.
Только трупы будут валяться на улицах.
ПС. Наша власть принимает много антинародных антинациональных решений, Но такое решение будет вишенка на торте - либо быстрая победа, либо уничтожение всех, кто не успел смыться.ППС. События развиваются так, что нам это предстоит в следующем году. Вот и посмотрим как вы будете точить снаряды в каком-нибудь подвале за талоны на еду.
Велике будівництво 25.05.2021
кацапські танки гнали до Києва по гладенькому асвальті
а підемо перевчатись, то заплюють.
особливо, зимою.
"Розбирання бортових каменів та поребриків, зрізання рослинного шару ґрунту бульдозерами, очищення каналів екскаватором, установлення у пробурений котлован проміжних що вільно стоять, одноланцюгових опор, улаштування підстильних та вирівнювальних шарів основи з піску, улаштування одношарових основ зі щебеню, укладання трубопроводів з поліетиленових труб, засипання траншей та котлованів бульдозерами, підсипання берега до проєктних відміток, улаштування гравійної основи під фундаменти, улаштування піщаної основи під фундаменти, фарбування металевих ґрат, рам, труб, виготовлення огорожі, підготовка ґрунту для влаштування партерного та звичайного газонів механізованим способом з внесенням рослинної землі шаром, посів газонів партерних, мавританських та звичайних вручну, а також встановлення 47 прожекторів, на сталевій конструкції на землі з лампою потужністю 500 Вт".