1096 відвідувачів онлайн
3 581 19

Угорщина та Словаччина блокують 50 мільярдів євро допомоги Україні від ЄС, – ЗМІ

орбан

Під час саміту країн-членів ЄС Прем’єр-міністри Угорщини та Словаччини Віктор Орбан та Роберт Фіцо виступили проти надання пакету допомоги Україні в розмірі 50 мільярдів євро.

Про це пише Politico із посиланням на дипломатичні джерела.

Зазначається, що під час обговорення додаткового фінансування Орбан заявив, що "підтримка ЄС не працює". Водночас Фіцо сказав, що занепокоєний ситуацією з корупцією в Україні.

Рішення про виділення коштів для України в межах оновленого бюджету має бути ухвалено до кінця року – тоді закінчиться нинішнє фінансування. Однак для цього потрібна згода всіх 27 держав-членів Європейського союзу.

Як повідомлялося, раніше через позицію Угорщини країни Євросоюзу знову не змогли затвердили виділення восьмого траншу військової допомоги для України на 500 мільйонів євро.

Топ коментарі
+5
Зеленський сам особисто разом з Єрмаком і Татаровим поклав у руки цих двох негідників аргументи про корупцію.
показати весь коментар
27.10.2023 10:50
+5
вони, звичайно, під...си, особливо орбан, але уряду, яку очолює неголена потвора у зелених кальсонах та її "дружок" дєрьмак, я б й цента не дав...
показати весь коментар
27.10.2023 11:37
+4
Яка частка в тих 50 млрд конкретно мадярів і словаків? - Нуль цілих хй десятих?
показати весь коментар
27.10.2023 12:18
Коментувати
Сортувати:
Dochekalys'........
показати весь коментар
27.10.2023 10:44 Відповісти
Орбан то зрозуміло. А Фіцо правий і з ним ніхто не посперечається.
показати весь коментар
27.10.2023 10:45 Відповісти
А саме "ніхто"?
показати весь коментар
27.10.2023 12:01 Відповісти
і для угорщини і для словаччини транзит російських вуглеводнів це значна частина наповнення бюджету...україна заявила, що не продовжуватиме транзиту....
а цим двом країнам реверс європейських вуглеводнів до україни в т.ч. до сховищ не принесе і десятої частини нинішніх доходів...
щось таке, як ото у польщі із зерном, тільки навпаки: там українське зерно може осісти і збити ціни польських зерновиків...
показати весь коментар
27.10.2023 16:23 Відповісти
Зеленський сам особисто разом з Єрмаком і Татаровим поклав у руки цих двох негідників аргументи про корупцію.
показати весь коментар
27.10.2023 10:50 Відповісти
Успокойтесь. Оно-то, конечно, по коррупции не поспоришь, но тут не надо путать термины. Коррупция в Украине в данном случае (я про Фицо говорю) - не причина проблемы, а повод для отказа. Не было бы её, было бы что-то другое. Фицо просто не любит нашу страну, так что даже если бы мы были белыми и пушистыми, это бы ничего не изменило.

Кстати, коррупция и в случае с Фицо, и в случае с Орбаном вполне может быть и причиной Но не украинская коррупция, а то, что русские в своё время сумели коррумпировать их самих . . .
Так что обижайтесь на Фицо - Орбана, а не на Зеленского - Ермака - Татарова и так далее. Они не святые, но дело не в них в данном случае.
показати весь коментар
27.10.2023 12:26 Відповісти
Зеленський - Ермак - Татаров дали аргумент недругам України, бо допустили велику корупцію під час війни. І цей аргумент "заходить" європейським та американським виборцям. Здавалось, корупція під час великої трагедії українського народу мала би зникнути, але влада сприяла її розквітові. Це злочин влади.
показати весь коментар
27.10.2023 14:40 Відповісти
Дограються ці два персонажа-
З ****** в голові-
Історія своє слово скаже-
На них вже п'ятна крові...
показати весь коментар
27.10.2023 11:20 Відповісти
вони, звичайно, під...си, особливо орбан, але уряду, яку очолює неголена потвора у зелених кальсонах та її "дружок" дєрьмак, я б й цента не дав...
показати весь коментар
27.10.2023 11:37 Відповісти
нема чому дивуватись
показати весь коментар
27.10.2023 11:37 Відповісти
як що Україна програє цю війну, то поразка буде лежати на плечах ОПи боневтіка.
і не дивлячись на зусилля, відвагу, самовіддачу ЗСУ, корупція влади зводить все на нівець.
два цих *********** сраколиза звісно вороги України але...
вони кажуть правду в очі, а остальні цього не роблять.
я маю на увазу керівників держав-партнерів
і це підтверджує поведінка ДУДИ
він послав нах...й боневтіка саме за корупцію та повний безпрєдєл його "команди"
але зробив це мовчки...
а ці кажуть відкрито...
то коли партнери поставлять цю зелену шоблу на місце саме відкрито в очі???
показати весь коментар
27.10.2023 12:06 Відповісти
Це, на жаль, проблема ******** Європи та передового білого світу - ідіотська толерастія, пацифізм, необгрунтована віра у людяність більшості, вседозволеність в освіті та церковникам. Не перестають дивувати лідери економічної Трійки ЄС: Угорщина, а особливо Словаччина, на тлі ЄС - це одні з найнижчих показників економік, і хоч разом їх населення складає 15 млн, це дуже мала кількість впливу на загальне населення ЄС. Але як активно і нагло ці два карлики псують атмосферу в Європі і ніхто, курво, нічого з ними не може зробити .
показати весь коментар
27.10.2023 12:29 Відповісти
Яка частка в тих 50 млрд конкретно мадярів і словаків? - Нуль цілих хй десятих?
показати весь коментар
27.10.2023 12:18 Відповісти
Когда большие дяди играют в большие игры, маленьких спрашивать никто не будет. Поломают их через колено, если уговорить не смогут. Слишком много на кону стоит, чтобы Венгрия или Словакия могла на это окончательно повлиять. Так что деньги и оружие нам как-нибудь дадут.

Меня больше волнует вопрос логистики. Через Словакию маршруты активно шли. Венгры не пускали. Остаются румыны и поляки.
показати весь коментар
27.10.2023 12:29 Відповісти
Нічого дивного, словаки 1000 років були під мад'ярами тому це, фактично, один мудрий нарІт.
Словацька армія у ІІ світовій була разом з гітлером до останнього, коли вже всі навколо капітулювали або повернули зброю проти НІмеччини, словаки досі воювали разом з німцями.
Ну, а мадяри... Мало їм Тріанонського договору 1920 року, коли вони втратили 80% своїх територій. Просять люлєй на біс, гниди. Буде, не сумніваюсь.
показати весь коментар
27.10.2023 13:36 Відповісти
На місті влади, я б не допускав помилку поосраної підготовку до війни і почав бтґи бетонувати, мінувати, укріплювати лінію фронту. Бо потім опять буде шльопати оченятами і казати, як "невдобно вийшло".
Вступати за той період, який буде відведено в НАТО, ЄС, кінчати з корупцією і посилити Україну і потім, в слушний момент, нанести дійсно вирішальний удар.
Ну а якщо продовжувати далі так як вони продовжують, то хто його знає, як може піти розвиток подій?
показати весь коментар
27.10.2023 13:37 Відповісти
Если Гебельс скажет что 5*5=25, то я должен возражать потому что это сказал Гебельс? Так и с утверждениями Фицо-Орбана про коррупцию ЗЕвласти! Достаточно глянуть на внешний вид Стефанчука и на сытые фейсы Ермака-Подоляка-Данилова-Шурмы... чтобы никто уже не верил зелёному шмурдяку об их борьбе с коррупцией в Украине. Все очень плохо. ЭТИХ надо срочно гнать, но как это сделать во время войны, на которой они жиреют?
показати весь коментар
27.10.2023 14:21 Відповісти
"Приниження" у Тимошенко

Як пише Politico, рано вранці 14 січня словацька делегація на чолі з Фіцо прибула до Києва для зустрічі з українським урядом. А українці змусили їх чекати. І чекати їм довелося дуже довго.

Зустріч відбулася лише через три години після прибуття, і, на подив словаків, на ній були присутні й журналісти. А перед камерами Тимошенко двадцять хвилин лаяла Фіцо за те, що він став на бік Москви в газовій суперечці.

"Для нього це була абсолютно незручна ситуація. Було видно, як він червоніє від люті. Це була катастрофа. Його принизили", - описав Politico неназваний високопоставлений словацький чиновник, який згадує події того часу.
Прийом у Путлєра:

Потім словаки вилетіли до Москви, де в одному з розкішних залів Кремля їх урочисто зустрів Володимир Путін.

"Після цього Фіцо почав відкрито займати антиукраїнські позиції. Він сказав, що ми не повинні підтримувати українців, що ми Україні не потрібні, що з нами не ведуть серйозних розмов. Це особисте", - зазначив словацький політолог Александр Дулеба.


Водночас це був не єдиний прорахунок Києва під час газової кризи. 16 січня тодішній президент Іван Гашпарович також прилетів до Києва, щоб зустрітися зі своїм колегою Віктором Ющенком, який повідомив йому, що українська енергетична компанія "Нафтогаз" може відновити деякі газові потоки до Словаччини. Під час зустрічі, на якій мала бути укладена угода, глава "Нафтогазу" раптово заявив обом президентам, що відновити газ не вийде.

"Українцям вдалося принизити словацького прем'єр-міністра і президента", - описувало тоді ситуацію неназване словацьке джерело.

Хоча Тимошенко і Путін зрештою домовилися про припинення газової кризи, і 20 січня газ знову почав надходити, гіркий присмак того, що відбувалося в Києві, залишився.
показати весь коментар
27.10.2023 14:59 Відповісти
Україна знищила третій ядерний потенціал в Світі під тиском Заходу в обмін на гарантії беспеки і територіальної цілосності тобто, де факто едина держава заплатила за квиток бути в НАТО і в ЕС на томість український народ не отримав запрошення в ці інстітуції, а отримала Угорщина і Словатчина зі всіма наслідками в законодавстві щодо рорупції ні чого не заплативши, питання,- щому держави які повинні йти в черзі до вступу в НАТО і ЕС після України тому що за це на відміну від України не чого не платили , а тіль отримували кошти блокують допомогу від ЕС до того ж самі отримують дотації від ЕС. Якщо булоб все по справедливості і по закону то Україна повинна отримати першою запрошення до НАТО і ЕС і навпаки цім державам ставити умови і зараз вистати рахунок за їх беспеку яку вони отримують від українських захисників , а це не меньш як 50 мільярдів евро з Угорщини та Слоаччини з кожної.
показати весь коментар
27.10.2023 16:23 Відповісти