2457 відвідувачів онлайн
2 982 17

Кабмін заборонив затриманим замовляти платний доступ до інтернету у СІЗО

малюська

Кабінет міністрів зупинив дію запущеного у квітні цього року експериментального проєкту з надання платних послуг доступу до інтернету та голосової електронної комунікації особам, узятим під варту, у слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби.

Як повідомляє БізнесЦензор, відповідна постанова Кабміну №1051 від 6 жовтня оприлюднена на офіційному урядовому порталі.

Документом визнано такою, що втратила чинність, постанову №402 від 28 квітня про релізацію вказаного експериментального проєкту.

Міністерству юстиції протягом одного місяця доручено подати звіт про його результати.

Як повідомлялося, у квітні Кабінет міністрів погодив пропозицію Міністерства юстиції про проведення експериментального проєкту із надання платних послуг доступу до інтернету у СІЗО.

Нагадаємо, у 2020 році за ініціативи Мін’юсту в Україні відкрили перші платні камери у слідчих ізоляторах з підвищеним комфортом утримання ув'язнених. За даними міністерства, у 2021 році платні камери принесли слідчим ізоляторам України 7,82 млн грн.

Топ коментарі
+10
Зєбільйо стільки херні натворили, що навіть новини про такі тупорилі ініціативи не доходе до людей, бо перебивається ще більшою трешаниною. І так чотири роки. Нормальні спецслужби вже зайнялися і цим полудурком міністром і всіма хто лобіював цю херню.
показати весь коментар
09.10.2023 15:08
+7
Не хвилюйся
Йому там оптику провели
Якщо він взагалі сидить.
Щось є сумніви, що його тримають під вартою.
показати весь коментар
09.10.2023 15:25
+6
І коли до них дійде заборонити телефони в колоніях,бо вже там майже офіційні *колцетри*,намахали вже 11% населення,ще мало.
показати весь коментар
09.10.2023 15:22
Коментувати
Сортувати:
"За даними міністерства, у 2021 році платні камери принесли слідчим ізоляторам України 7,82 млн грн." Джерело: https://biz.censor.net/n3448334
А скільки доходу принесли ті платні камери персоналу сізо, який ті камери обслуговує, не знає ніхто...
показати весь коментар
09.10.2023 15:08 Відповісти
І що Беніто робитиме тепер без Нетфлікса, По*нхаба та Ютуб записів кварталу 95? Доведеться негайно випускати.
показати весь коментар
09.10.2023 15:08 Відповісти
Не хвилюйся
Йому там оптику провели
Якщо він взагалі сидить.
Щось є сумніви, що його тримають під вартою.
показати весь коментар
09.10.2023 15:25 Відповісти
Зєбільйо стільки херні натворили, що навіть новини про такі тупорилі ініціативи не доходе до людей, бо перебивається ще більшою трешаниною. І так чотири роки. Нормальні спецслужби вже зайнялися і цим полудурком міністром і всіма хто лобіював цю херню.
показати весь коментар
09.10.2023 15:08 Відповісти
Мабуть, за цією СХЕМОЮ стоять не тільки члЄни від шмигаля??
Хто «дєвочку нахарчовує», той і танцює її… Малюска, як і дубілет, сидячи на посаді міністра КМУ, добряче на електронному документообігу в ЦОВВ підзаробив з ПО … Вони ж не вкрали у держави, а ЗАРОБИЛИ на ній… Дубілет теж, мабуть десь на передовій, він же військовозобов'язаний, як і ті хто з Гончаруком відсиділи на заробітках в Уряді…
Для слідчих, після війни, ДУЖЕ БАГАТО РОБОТИ БУДЕ!!
показати весь коментар
09.10.2023 15:10 Відповісти
😲 Це і Коломойського стосується?
показати весь коментар
09.10.2023 15:11 Відповісти
А що, він сидить у камері?
показати весь коментар
09.10.2023 15:26 Відповісти
Тепер зменьшиться кількість "дівчат" які бажають познайомитись в неті . але перше що потрібно це поповнити їм рахунок ))
показати весь коментар
09.10.2023 15:14 Відповісти
Ви їм ще ***** торти носіть авони нашим руки вікручують
показати весь коментар
09.10.2023 15:16 Відповісти
У малюськи сейчас цветочки в ушах завянут - какое бабло пропадает...
показати весь коментар
09.10.2023 15:16 Відповісти
І коли до них дійде заборонити телефони в колоніях,бо вже там майже офіційні *колцетри*,намахали вже 11% населення,ще мало.
показати весь коментар
09.10.2023 15:22 Відповісти
Потрібно колю котлету відправити на перевірку цих колцентрів)))
показати весь коментар
09.10.2023 15:28 Відповісти
Нарешті!
Де ще в світі в тюрмах та інших пенітенціарних закладах існує такий привілей?
Є можливість контрольованого адміністрацією дзвінка, який може здійснюватися як заохочення за зразкову поведінку і не частіше ніж раз за певний період і з лімітом по часу.
А у нас розвели бардак з/к цілі колл-центри організували.
показати весь коментар
09.10.2023 15:37 Відповісти
дурість с самого початку...вони тільки й робили, що кидали людей на гроші... й це сидячі в тюрмі..., привілей, дивись...., привілей може тільки один : брати книжки в бібліотеці, або не брати...
показати весь коментар
09.10.2023 16:07 Відповісти
все там є за гроші, тільки гроші в кармани вертухаям
показати весь коментар
09.10.2023 16:22 Відповісти
ви не зрозуміли!
як що раніше, це було офіційно і можливо, з податками, то тепер інтернет нікуди не зникне, його вартість виросте в рази і мимо державної каси.
і іспанськи хатинки тепер будуть у всіх тюремщиків.
що там мвф нам каже?
показати весь коментар
09.10.2023 18:01 Відповісти
Малюська побудував власні СІЗО з блекджеком і хвойдами 😆