Податківці позбавили ліцензій половину станцій АЗС мережі "Авантаж", але вони працюють (оновлено)

Державна податкова служба анулювала ліцензії на роздрібну торгівлю для 53 станцій мережі "Авантаж", через що ті вимушені були закритися.
Про це повідомила пресслужба мережі у Facebook.
"53 АЗС зачинені, дякуючи працівникам ДПС України, які в незаконний спосіб скасували ліцензію на роздрібну торгівлю", – зазначили у компанії, зазначивши, що таким чином мережу "карають за низьку ціну".
Однак попри анулювання ліцензій всі АЗК цієї мережі продовжують працювати, зазначає галузеве видання enkorr.
Зокрема, станції мережі продовжують працювати у Київській, Житомирській, Чернігівській і Вінницькій областях, свідчить проведене журналістами опитування, які зателефонували на деякі станції "Авантажу" в різних регіонах, а також у столичний і вінницький офіси компанії.
"Деякі станції було закрито під час проведення податкових перевірок, після їх закінчення всі відновили роботу", – запевнили у столичному офісі компанії.
Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев пов'язав анулюванням ліцензій компанії несплатою податків.
"Одна з невеликих, але сумно відомих мереж АЗС обурилася діями Державної податкової служби, спрямованими на забезпечення повноти сплати податків мережею у війну у воюючій країні", – написав депутат у Telegram.
За його словами, як причину такої "зухвалої" вимоги мережа вигадала те, що їй не дають продавати дешеве паливо.
"Не знаю з приводу дешевизни палива, не заправляюсь у цій мережі, але всім, включаючи менеджмент АЗС, пропоную, замість тисячі слів, вгадати цього "паливного даскаунтера" на графіку експертів ринку", – написав він і додав рейтинг мереж АЗС, створений на основі дослідження рівня сплати операційних податків у квітні-червні 2023 року мережами АЗС.
Згідно з цим дослідженням, "Авантаж" став "лідером з кінця" з показником податкового навантаження на один літр проданого пального мінус 40 копійок. Мінімальні показники були характерні для мережі й 2022 року.
Лідерами рейтингу з податкового навантаження стали ОККО, SOCAR і U.GO з показниками 2,4 грн, 2,2 грн і 1,7 грн податків з кожного літра пального.
Станом на 1 липня мережа "Авантаж" нараховувала 101 станцію.
Доречі, дуже сумнівна табличка! За рахунок яких податків ви порахували мінус? Держава доплачує?
У всіх АЗС різні націнки, у одних це 3-4 грн.на літр, а у «багатих» може й 10 чи більше… Податки ж сплачуються з прибутку!
То що ви порівнюєте ? Хто більше заробив на населенню?
Ну що ж, тоді ми також побачили, хто найбільше «обдирає» наше населення!!!💰
А щодо несплати податків, має бути рішення за результатами перевірок!!!! А не дешева стаття на Цензорі🤦♀️ з!
Чи може цим прикривається незаконне рішення по скасуванню ліцензій?
І це в період війни!!! Ви ж залишаєте сотні людей без роботи?!