1354 відвідувача онлайн
13 420 24

Нацполіція накупила коштовних мікроавтобусів і автозаків на 200 мільйонів

автозак

Національна поліція 12 вересня за результатами тендерів уклала із ТОВ "Спец-Ком-Сервіс" три угоди на придбання різних спецавтомобілів загальною вартістю 216 млн грн.

Про це повідомляють Наші гроші з посиланням на дані у системі Prozorro.

Зокрема, 136,33 млн грн піде на придбання 50 автомобілів СКС-FT5 на базі вантажно-пасажирських фургонів Volkswagen Crafter по 2,73 млн грн за штуку.

Ще 54,86 млн грн витратять на 20 автомобілів СКС-FT-М8, призначених для перевезення 9-ти осіб взятих під варту. Ці авто на базі автомобіля Ford Transit коштуватимуть по 2,74 млн грн за штуку.

Ще 24,6 млн грн піде на закупівлю тринадцяти вантажівок типу фургон CKC-DJM-ПС на базі автомобіля Dangel Jumper по 1,89 млн грн.

У всіх випадках "Спец-Ком-Сервіс" був єдиним учасником тендерів і отримував замовлення по очікуваній замовником ціні фактично без жодної знижки.

Засновниками "Спец-Ком-Сервісу" з-під Києва є Сергій Калюш і Михайло Городових.

Наразі в "Прозорро" приховані всі довоєнні тендери Нацполіції "щоб русня не підглядала". Фактично оприлюднені нині контракти – це перші відкриті торги з вказанням постачальника і суми торгів.

Також у "Прозорро" оприлюднено низку звітів Нацполіції про закупівлі автомобілів під час вторгнення. У них закрита назва "оборонного постачальника" та сума договорів. Відомі лише ціни за одиницю придбаних автівок та їх назви.

Ці дані свідчать, що Націполіція постійно купує саме продукцію "Спец-Ком-Сервісу", оскільки у назвах авто присутня абревіатура фірми "СКС". Фактично компанія виготовляє легкові "спецавтомобілі" для поліції наступним чином – додає до звичайних легкових авто проблискові маячки, рації, і вже під маркою "СКС" продає поліції Mitsubishi Outlander, Toyota Corolla, Skoda Octavia і навіть автомобілі бізнес-класу Volkswagen Arteon R-Line.

Топ коментарі
+25
Ну теперь пускай на етихмашинах едут отбивать Бахмут
показати весь коментар
22.09.2023 14:38
+19
показати весь коментар
22.09.2023 14:41
+17
Вава про нарід теж "піклується" , у всьому ***** копіює.
показати весь коментар
22.09.2023 14:37
Коментувати
Сортувати:
Вава про нарід теж "піклується" , у всьому ***** копіює.
показати весь коментар
22.09.2023 14:37 Відповісти
показати весь коментар
22.09.2023 14:42 Відповісти
росте чисельність НЕзадоволених ЗЄльонськой владою.

надо же что-то делать

всі гроші на дро-ни !!!!!
(із офіційних промовЗЄльонського)
показати весь коментар
22.09.2023 14:57 Відповісти
Ага. На "дрони Розєнблата"...
показати весь коментар
22.09.2023 15:35 Відповісти
вова готовится к майдану... И поверьте не хуже чем ************....
показати весь коментар
22.09.2023 15:49 Відповісти
Ну теперь пускай на етихмашинах едут отбивать Бахмут
показати весь коментар
22.09.2023 14:38 Відповісти
Бахмут відбивати будуть тілами наших Воїнів

а в автозаках возити опозицію
показати весь коментар
22.09.2023 14:53 Відповісти
показати весь коментар
22.09.2023 14:41 Відповісти
Хтось бутилки замалював
показати весь коментар
22.09.2023 15:09 Відповісти
Поки одні поліцейськи воюють під Бахмутом, начальство за звичкою пилить кошти.
показати весь коментар
22.09.2023 14:43 Відповісти
Мента на війну в житті не загониш, не треба казок.
показати весь коментар
22.09.2023 14:56 Відповісти
В результаті тендеру,
Прозорому-
На конкурентній основі,
З будь-якої точки зору.-на
Переміг Остап Бендер!
З Паніковстким...
Рога та копита в домі Обломських...
показати весь коментар
22.09.2023 14:43 Відповісти
Хлопцям з передової регулярно збираємо не лише на пікапи, а й на запчастини, бо бракує всього, а "ухилянтам" в погонах виділяють величезні кошти аби пакували власних громадян за вказівкою ЗЕвлади. Перетворення України в аналог бєларуссіі триває.
показати весь коментар
22.09.2023 14:47 Відповісти
це крутий бізнес..., додати проблискові маячки, комісійну винагороду, собі на шкарпетки й опа..., новий з голочки автомобіль...за пристойні гроші...
показати весь коментар
22.09.2023 14:52 Відповісти
яник теж думав що беркут та автозаки йому допоможуть
зе на правильній дорозі!!!!
показати весь коментар
22.09.2023 14:52 Відповісти
Гадаю що це для ветеранів замість УБД......
показати весь коментар
22.09.2023 14:58 Відповісти
З вітерецем так би мовити...
показати весь коментар
22.09.2023 15:00 Відповісти
Комфорт для захисників понад усе...
показати весь коментар
22.09.2023 15:01 Відповісти
Прям "коштовних "...
показати весь коментар
22.09.2023 14:58 Відповісти
Попередньому міністру влаштували авіакатастрофу..що чекає цього фрукта ?
показати весь коментар
22.09.2023 15:00 Відповісти
Таак, то це зелені так до виборів готуються-щоб було куди пакувати незгодних з махінаціями на виборах.
Вас зелену сарану вже ніщо не врятує!!!
показати весь коментар
22.09.2023 15:01 Відповісти
сумно, що наша влада така тупа: залякати українців, котрі відбивають Бахмут та щодня знаходяться під обстрілами, автозаками... буде кривава баня на банковій. але й країні *******. ну і хай!
показати весь коментар
22.09.2023 15:04 Відповісти
Зато люди збирають донати на позашляховики для підрозділів бригади Лють.
показати весь коментар
22.09.2023 15:13 Відповісти
Возив контингент на таких. Все тримається на закльопках, які постійно під час подорожі відлітають. Опалення постійно ламається, вентиляція теж. Якість збірки - лайно рідкісне.
показати весь коментар
22.09.2023 16:56 Відповісти