776 відвідувачів онлайн
6 234 30

Державних виплат позбавлять 180 тисяч переселенців, вони отримують їх помилково, – Верещук

верещук

Майже 180 тисяч громадян України отримують виплати як внутрішньо переміщені особи (ВПО) помилково.

Про це віцепрем'єр-міністерка - міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук заявила в ефірі телемарафону, передає Deutsche Welle.

За її словами верифікація ВПО засвідчила, що 109 тисяч з них проживають за кордоном і отримають виплати там, 10 тисяч вказані в реєстрі як померлі, але вони продовжують отримувати виплати.

Також існують випадки, коли й батько і мати подали заяви і отримують виплати на одних й тих самих дітей.

"Таких родин знайшли майже 60 тисяч", – наголосила Верещук.

Вона наголосила, що виплати таким особам припинять.

За її словами, загалом сьогодні виплати для переселенців отримують 2,6 мільйона осіб.

Як повідомлялося, На початку серпня Верещук заявила, що на виплати внутрішньо переміщеним особам у 2023 році держава має виділити 72 млрд грн. За її словами, нині в Україні 4,9 млн офіційно зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб. Ще близько 5 мільйонів українців перебувають за кордоном.

Нагадаємо, Кабмін змінив умови виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам з 1 серпня.

Для всіх переселенців, які отримували допомогу станом на кінець липня, автоматично продовжили виплату допомоги ще на шість місяців, до кінця січня 2024 року. Утім, виплати не отримуватимуть ті ВПО, які перебувають за кордоном понад 30 днів без обґрунтованих причин, а також ті, хто повернувся до покинутого місця проживання.

Також з 1 вересня мають припинитися виплати для тих переселенців, чий майновий стан дозволяє здійснювати суттєві витрати без допомоги держави.

Нагадаємо, розмір допомоги для ВПО на дорослу працюючу особу становить 2 тис. грн, на дитину, або людину з інвалідністю - 3 тис. грн.

Топ коментарі
+8
От, хто помилково отримує гроші, так це Мері.
показати весь коментар
31.08.2023 18:02
+8
Ви перестаньте красти борцуни з власним народом, в Києві вже пройти не можна всюди люди різного віку які просять на хліб. Я вже не вперше бачу це рило яке розповідає як воно 2000 грн забрало у ВПО.
показати весь коментар
31.08.2023 18:19
+8
Цікаво, якщо хтось постійно з'являється в скандалах з корупцією і отримує при цьому зарплату, це помилка чи норм.
Нещасним переселенцям виплата --це помилка, а злодіям які крадуть більше, ніж всі разом нещасні переселенці отримують це норм.
Країна абсурду
показати весь коментар
31.08.2023 18:20
Коментувати
Сортувати:
От, хто помилково отримує гроші, так це Мері.
показати весь коментар
31.08.2023 18:02 Відповісти
Вибачайте, але дивитися на цю міністерку не можу без огиди.

гарних слів нема.

»Також з 1 вересня мають припинитися виплати для тих переселенців, чий майновий стан дозволяє здійснювати суттєві витрати без допомоги держави.»…???

Що, це?

Громодяни України постраждали від агресії рф. Вони були змушені покинути свої домівки. Свої майно. Стати « переселенцями».

А держава лишає їх свого захисту?
Вона не допомогла «цівільним шляхом»- подачі до міжнародного суду позив до рф.

Верещучка ще й плюнула їм в обличчя та

залишила їх без допомоги, тому що вона парилась у їх карманах та вирішала що вони самі потрібні нести тягарь наслідків війни!?!

Що робить це міністерство- невідомо.
Верещук це ганьба.
показати весь коментар
01.09.2023 17:27 Відповісти
Як можна було прої..ти що і батько і мати подали заявки на дітей?
показати весь коментар
31.08.2023 18:10 Відповісти
Та в них не було єдиної бази. Зараз - з'явилась об'єднана база - от і контролюють. А ті локальні в районах, що були - хто примушував контролювати? А це в травні міжнародні донори (фонд PEACE) натиснули на МінФін. Той натиснув на МінСоц. От і маємо 180 тисяч "хитрунів" поіменно...
показати весь коментар
01.09.2023 00:09 Відповісти
Що значить не було однієї бази? Не фантазуйте, база одна. Просто хрін там хто перевіряє ті записи
показати весь коментар
01.09.2023 00:21 Відповісти
Те і значить - не було єдиної бази. Так же, як до середини 00х в податкової не було єдиної бази фіз-осіб-платників податків. Тому була ситуація в кінці 00х у багатьої державних базах, коли чи не тисячами виявляли однакові коди ДРФО в різних людей.
показати весь коментар
01.09.2023 00:37 Відповісти
Якщо помилково отримають, то хай віддають взад 😉
показати весь коментар
31.08.2023 18:17 Відповісти
Конституція забороняє. Є там хитре формулювання щодо "не можна зменшувати соціальну виплату". Припинити, якщо неправомірно було призначено чи стік строк права на соц.допомогу, з місяця виявлення такої помилки - можна. А примусити повернути - хєр. І навіть суди не завжди примушують повертати.
показати весь коментар
01.09.2023 00:12 Відповісти
Ви перестаньте красти борцуни з власним народом, в Києві вже пройти не можна всюди люди різного віку які просять на хліб. Я вже не вперше бачу це рило яке розповідає як воно 2000 грн забрало у ВПО.
показати весь коментар
31.08.2023 18:19 Відповісти
Цікаво, якщо хтось постійно з'являється в скандалах з корупцією і отримує при цьому зарплату, це помилка чи норм.
Нещасним переселенцям виплата --це помилка, а злодіям які крадуть більше, ніж всі разом нещасні переселенці отримують це норм.
Країна абсурду
показати весь коментар
31.08.2023 18:20 Відповісти
Спочатку подумав про чиновників... а потім дочитав про переселенців, звісно ж, як я міг помилитись
показати весь коментар
31.08.2023 18:31 Відповісти
бачте як.
ті хто за кордоном, то не переселенці. у них все добре в бахмуті та маріуполі, вони просто жирують у польшах та німеччинах.

показати весь коментар
31.08.2023 18:47 Відповісти
Було таке: з Києва втік до Крижополя і він уже переселенець. Здоровий чоловік, який мусив би захищати своє місто. Але ні. Платники податків утримували цього гівнюка.
показати весь коментар
31.08.2023 19:07 Відповісти
розумієте. в києві залишилися саме ті, хто хотів боронити моє рідне місто.
нікого не звинувачую, не маю ні до кого претензій.
але, ті хто виїхав зробили велику добру справу для захисників. боронити місто, в якому багато цивільних, дуже важко!
ті хто залишився, зробили велику справу! місто не завмерло. київ жив працював, боронився.
показати весь коментар
31.08.2023 19:34 Відповісти
героїчний київ відстояди і в цьому є заслуга президента нашого, як він сам вважає...мешканців надихнуло те, що він не втік
показати весь коментар
31.08.2023 19:54 Відповісти
))))))))))) Спочатку оголив всю оборону Києва з півночі, а потім "невтік". А мав? ))))))))))))))

Тьху, на блаЗЄнських дуполизів. І південь весь розмінував та впустив кацапню, але "невтік" )))))))

А тепер кацапи показали як важко просуватися, якщо все заміноване.
показати весь коментар
31.08.2023 20:01 Відповісти
ти реагуєш на допис, як москаль...це у них в крові...прослідкуй свій родовід на наявність тамтешніх кровєй і не пались так
показати весь коментар
31.08.2023 20:08 Відповісти
Може ти, свине, спростуєш щось з того, що я написав? Хоч один факт. За шість днів до 24.02 це чмо сказало: "...Ми можемо збільшити армію в два-три рази, але тоді, наприклад, не зможемо будувати дороги ..."

А ти продовжуй вилизувати блаЗЄнську дупу. Якби це не обходилося такою кров'ю для України, бо 73% виродків вирішили "паржать",
показати весь коментар
31.08.2023 20:30 Відповісти
розумієш, просто минулий лєгєтімний лідОр зебздюків утік, а Гундосий нє, затіхарився в бункері і жер мівіну, тому в порівнянні він для них - модель для вишивання ікон... які зебздюки - такі в них і лідОри
показати весь коментар
01.09.2023 00:44 Відповісти
в теба нема своїх думок, гниднику...і не варто після після моїх слів про вас отаких перелицьованих повторювати їх надалі...оце ваш вибір 19року,подонки, до такого призвів...хто віддав наказ захищати азовсталь, щоб прикрити свою недолугість по києву, скажи-но перелицьований, хай читачі побачать твою гнилу сутність...недарма нагадуєш, що число вас отаких переможців 73% ...від вами їдених шашликів, виродки, лише горе україні....гумористи хренові
показати весь коментар
01.09.2023 06:35 Відповісти
Ті, хто відстоював Київ, благим матом крили Гунддосу Погань, якби ти було серед них - ти б знало.
показати весь коментар
01.09.2023 00:48 Відповісти
київ не те обрав?...києву у 19році також остогидла утомітєльная война?
кияни самі принесли горе в свій дім...гнидо, ти було серед них, захищало свій вибір?
показати весь коментар
01.09.2023 06:41 Відповісти
Які переселенці? Немає у нас ніяких переселенців. (с)
показати весь коментар
31.08.2023 19:37 Відповісти
У зелени нет войны, у них большой ЗЕрибан.
показати весь коментар
31.08.2023 19:57 Відповісти
Кінчена ****