783 відвідувача онлайн
3 241 22

Зеленський відповів на запитання про посилення мобілізації

зеленський

Президент Володимир Зеленський отримав звернення від військових про посилення мобілізації.

Про це голова держави розповів під час пресконференції на полях саміту Кримської платформи, передає Укрінформ.

"Скажу відверто, військові до мене звернулися щодо надання можливості більше мобілізовувати", – відповів Зеленський на запитання, чи буде посилення мобілізації, чи будуть "служити всі".

Водночас президент наголосив, що в цьому питанні дуже важливо розуміти, "хто і як це робить", тобто важливими є питання роботи військкоматів, ВЛК.

"Треба ... пришвидшити процес, навести порядок, а потім вже починати розмову, щоб збільшувати, яким чином", – додав Зеленський.Як повідомлялося, 22 серпня працівники Національної поліції та прокуратури провели понад 200 обшуків у медичних закладах і територіальних центрах комплектування по всій країні. Підставою проведення обушків стали виявлені поліцейськими масштабні корупційні схеми, до організації яких причетні службові особи ТЦК та ВЛК.

За результатами проведення слідчих дій за місцем розташування МСЕК та ВЛК, у приміщеннях ТЦК та за місцем проживання причетних до "схем" осіб поліцейські вилучили понад 10 000 особових медичних справ, журнали реєстрації осіб, які пройшли та проходять комісії, тощо.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО від 11 серпня, яким доручив змінити керівників ТЦК і СП через виявлені під час перевірок прояви корупції.

Топ коментарі
+7
посилення мобілізації це як??? на блок посту будуть замість 2 по 3 повістки видавати??? 1,5 року війни а клоуни ще до тепер не знають кого призивати!! чому досих пір не мобілізовують ментів, прокурорів суддів і чиновників - вони що якісь не такі як ми???? вже давно пора то кодло розігнати і на їх місце поставити ветеранів! Деякі в ЗСУ вже по 1,5 на перших лініях воюють, скільки ви їх будете тримати??? хіба справедливо що хтось 1,5 воює а дехто навіть автомат не вміє тримати тому що за 1,5 років у клоунів навть такого поняття немає як навчання чи підготовка до мобілізації
показати весь коментар
24.08.2023 10:04
+4
"... навести порядок..." - сказала істота через 1.5 року великої війни...
показати весь коментар
24.08.2023 10:35
+2
интересно,он сам не хочет на фронт пойти? В древние времена модно было- вождь племени во главе своего войска...
показати весь коментар
24.08.2023 11:31
Коментувати
Сортувати:
посилення мобілізації це як??? на блок посту будуть замість 2 по 3 повістки видавати??? 1,5 року війни а клоуни ще до тепер не знають кого призивати!! чому досих пір не мобілізовують ментів, прокурорів суддів і чиновників - вони що якісь не такі як ми???? вже давно пора то кодло розігнати і на їх місце поставити ветеранів! Деякі в ЗСУ вже по 1,5 на перших лініях воюють, скільки ви їх будете тримати??? хіба справедливо що хтось 1,5 воює а дехто навіть автомат не вміє тримати тому що за 1,5 років у клоунів навть такого поняття немає як навчання чи підготовка до мобілізації
показати весь коментар
24.08.2023 10:04 Відповісти
Об'єктивно кажучи, не кожен може бути прокурором чи суддею. Треба як мінімум мати вищу юридичну освіту і стаж роботи в галузі права. Якщо ми на посаду судді, помічника судді чи прокурора ставитемо "ветеранів", які до цього були продавцями на ринках або зварщиками на заводах, система правосуддя в Україні просто зникне.
показати весь коментар
24.08.2023 11:34 Відповісти
Серед тих суддів та прокурорів, усіляких дебілів - купа. Багато з них не робить абсолютно нічого, а за них усе пишуть помічники. Колись довелось попрацювати у канцелярії Шевченківського районного суду, тож досвід особистий.
показати весь коментар
24.08.2023 11:41 Відповісти
Але є й достатньо фахових працівників, які знають і добре роблять свою роботу. Кажу це, як працівник сфери юриспруденції, і точно знаю, що будь-хто "із вулиці" не зможе якісно робити роботу судді, помічника судді, прокурора, слідчого...
показати весь коментар
24.08.2023 11:49 Відповісти
і де та твоя якість??? сама корумпована країна в Европі???, причому ще до війни - а зараз вже рівень Африки, твої прокурори менти судді чи слідчі хоть одну справу довели до адекватного покарання хоть одного виродка??? вишки героя Бойка, роттердам, укртелеком, укррудпром, приват, діамантові прокурори, справа вагнерівців, розмінування перешийку Криму, голова НБУ який втік в ЕС..... де результат??? немає там фахівців лишились одні гандони!!!! а фахівці захищають Україну!!!!
показати весь коментар
24.08.2023 12:24 Відповісти
По-перше "прокурори, судді, менти" - не мої, вони державні. По-друге, не зовсім вірно все так узагальнювати. Ви говорите про ряд резонансних випадків загальнодержавного масштабу, до яких мають стосунок чиновники вищого державного рівня. Їх, незалежно від рівня корумпованості, ніхто не мобілізує. Але це десь до 1% від усього державного апарату та правоохоронної структури.
Є десятки тисяч поліцейських, працівників судової системи, прокуратури, державних юрисконсультів безоплатної правової допомоги, спеціалістів органів юстиції, податкових служб, місцевого самоврядування, соціальної сфери, які працюють на місцях (у своїх регіонах, громадах) роблять свою роботу чесно і прозоро, при цьому живуть на зарплату нижче середнього (до 12 тисяч грн. на місяць)... і якщо таких людей не буде (наприклад, усіх мобілізують), то не буде правопорядку у наших містах і селах, не буде працювати бізнес належним чином, не будуть наповнюватись державний та місцеві бюджети. І повірте, це не така легка і зрозуміла робота, щоб її могли робити люди без належної й достатньої освіти, знань і уміння комунікувати. Ви ж не кажете, що будь-який воїн може стати лікарем, наприклад. Те ж саме з юристом чи бухгалтером. Чи економістом.
показати весь коментар
24.08.2023 13:38 Відповісти
а держава чия? не твоя? ти точно юрист Десь в якомусь забитому кагарлику двоє ментів доставили у відділок поліції жінку 1994 р.н., поки вони її били, стріляли з табельного над головою і кілька разів згвалтували, в сусідньому кабінеті спокійно працювали інші мєнти, десь 10 чол - вони прекрасно все знали що твориться за стінкою і навіть могли чути но ніяка гнида нічого не зробила!!! .... так на низах рівень деградації поліції ще не опустився до як ти кажеж загальнодержавного рівня?? Те що вони живуть на зп 12000 це їхній свідомий ВИБІР на відміну від ЗАКОНУ який створив окрему касту ментів прокурорів суддів. Ти не повіриш - не тільки в чинуш є диплом а і вкожного воїна може бути спеціальність юрист, економіст чи підприємець і так само як в мента - є батьки , дружина і діти які вже 1,5 ждуть батька!!!
показати весь коментар
24.08.2023 14:11 Відповісти
.В нас країна можливостей. якщо клоун і уклоніст може бути верховним головокомандувачем і президентом у воюючій країні то чому воїн не може бути суддею?
показати весь коментар
24.08.2023 13:05 Відповісти
Тому що немає такої освіти, як "освіта Президента". Посада Президента - це найбільш популістична і неспеціалізована робота. За Президента все роблять фахівці вузького профілю, політтехнологи, іміджемейкери. А Президент, вибачте, "торгує фейсом" і підписує папірці.
А людина, яка не знає законодавчої бази, не вміє застосувати норми законів та підзаконних актів до різних ситуацій, не володіє базовою юридичною грамотністю, не розуміється на процесуальних тонкощах судочинства апріорі не може бути суддею .
показати весь коментар
24.08.2023 13:31 Відповісти
тонкощі судочинства Юрист, ти хоть чув що таке суд присяжних? який фахівець тобі диплом продав портнов чи ківалов??
показати весь коментар
24.08.2023 14:30 Відповісти
Взагалі то ми не на "ти", з вами я "сто грам не пив." І якщо вже така розмова, то суд присяжних голосує за те чи інше рішення, проте самі присяжні не складають повного судового рішення на папері, включно з вступною, описовою та резолютивною частиною. Із правильним змістовним викладом та правильними посиланнями на норми законодавства й правильним застосуванням судової практики. І присяжні не складають процесуальні ухвали. Цим займається саме профільний суддя (юрист) із помічниками (юристами). І для цього потрібна САМЕ ЮРИДИЧНА освіта.
показати весь коментар
24.08.2023 14:38 Відповісти
якщо рішення печерського суду через недофінансування написане на туалетному папері то воно має законну силу??? Суд присяжних як самостійний соціально-політичній інститут складається з окремої колегії присяжних засідателів та професійного судді чи суддів. Колегія присяжних засідателів виокремлена та наділена повноваженнями приймати вирішальні рішення без участі професійного судді (суддів), що убезпечує народ від свавілля держави.
показати весь коментар
24.08.2023 14:47 Відповісти
Та "ПРОФЕСІЙНОГО СУДДІ", зверніть увагу. Присяжні висловлюють свою думку, голосують за кінцевий варіант рішення. Але юридично грамонтний ВИКЛАД такого рішення на папері роблять НЕ ПРИСЯЖНІ. А професійний суддя з помічником. Чому? Пояснюю. Якщо ви бачили хоч одне повне судове рішення будь-якого суду, ви могли побачити, що це ХРОНОЛОГІЧНО та ЛОГІЧНО правильно побудований текст, який десь нагадує велику математичну формулу. Тільки замість математичних знаків - посилання на норми законів, постанов уряду, указів Президента та уривки суддівських рішень вищих інстанцій (судова практика). І все це має свою дуже специфічну структуру. А будь-яка неточність чи прояв юридичної неграмотності може призвести до того, що гарний адвокат таке рішення розіб'є в апеляційній чи касаційній інстанції.
показати весь коментар
24.08.2023 14:55 Відповісти
Апостол Петро в шоці НЕ гарний адвокат це який, не фахівець своєї справи?, його можна мобілізувати?
показати весь коментар
24.08.2023 15:04 Відповісти
Мобілізаційні категорії завжди і скрізь визначались не віком а роками народження. Це прописна істина.
показати весь коментар
24.08.2023 10:32 Відповісти
"... навести порядок..." - сказала істота через 1.5 року великої війни...
показати весь коментар
24.08.2023 10:35 Відповісти
интересно,он сам не хочет на фронт пойти? В древние времена модно было- вождь племени во главе своего войска...
показати весь коментар
24.08.2023 11:31 Відповісти
Треба визнати, русня нас в цьому обійшла.
Ніякого насильницького вручання повісток на вулицях з карколомними трюками. Все в електронному форматі. Не прийшов - блок банківських карток, прав, операцій з нерухомістю.
Мобілізують зеків обох статей.
Пропонують відносно багато грошей найнижчим верствам періферійного населення, яких багато.
Заохочення до іпотек і споживчих кредитів зробило ледь не половину раселення расєі боржниками, а єдиним способом швидко заробити гроші зробили вступ до лав ПВК.
Через ці причини майже не чіпають мешканців великих міст, фахівців.
І це все при тому, що населення у них втричі більше за наше.
показати весь коментар
24.08.2023 12:51 Відповісти
Ага, він **** хароший, а військові погані, хочуть більше людей на убой кидати. Про вибори вже думає, викручуйтесь як хочте, але посилювати законодавство і відповідальність за ухилення я не буду, бо через це впаде рейтинг. Він тільки усугубляє ситуацію. Буде ще гарше, воювати нікому.
показати весь коментар
24.08.2023 13:35 Відповісти