976 відвідувачів онлайн
1 982 85

17% українських біженців не планують повертатися після війни, – опитування

уз,біженці,укрзалізниця,евакуація,українці,еміграція,емігранти

Серед громадян України, які перебувають за кордоном, 17% вже вирішили не повертатися до України після закінчення розв’язаною Росією війни.

"Ми проводили опитування в восьми країнах. Сім країн, плюс Польща окремо. 55% громадян живуть так само, як вони жили в Україні. Тобто їхні економічне, фінансове становище не покращилось. В Україні вони жили не гірше, ніж зараз в Європі. 22% жили краще в Україні, ніж живуть зараз за кордоном. І лише 17% значно покращили своє фінансове становище. І близько 17% планують залишатися там, навіть після закінчення війни. Вони вже прийняли таке рішення", – повідомила координаторка політичних програм Громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська, передає Укрінформ.

За словами Айвазовської, в Україні наразі перебуває близько 33 млн громадян, близько 1,5 млн українців перебувають на територіях, які нині непідконтрольні Україні.

Раніше повідомлялося, що неповернення українських біженок коштуватиме 10% довоєнного ВВП.

Топ коментарі
+12
70%-80% не повернуться, бо діти вчаться в школах, вчать язик, а де діти там і батько і мати, зараз ті хто краде, дуже переживають бо батько після війни приїде до своєї родини в Польшу, Німеччину, Францію. Просто не буде людей які працюють, нема людей нема податків, а звідки вони будуть ворувати?!
показати весь коментар
11.08.2023 10:01
+5
платите больше и будут возвращаться
показати весь коментар
11.08.2023 12:16
+5
77 це реалістичніше
показати весь коментар
11.08.2023 12:29
Коментувати
Сортувати:
70%-80% не повернуться, бо діти вчаться в школах, вчать язик, а де діти там і батько і мати, зараз ті хто краде, дуже переживають бо батько після війни приїде до своєї родини в Польшу, Німеччину, Францію. Просто не буде людей які працюють, нема людей нема податків, а звідки вони будуть ворувати?!
показати весь коментар
11.08.2023 10:01 Відповісти
А хто тих хто краде в Україні вибрав у владу? Прішєльци? Обрали клоуна управляти країною, а самі звалили мити панам дупи.
показати весь коментар
11.08.2023 12:32 Відповісти
дУпутат.....знову недають спокою немиті дупи ?!.... Свербить ?)))
показати весь коментар
11.08.2023 12:38 Відповісти
Я забув, ти ж нещодавно писав, що в туалеті їси. Ну смачного тобі поруч із гівнами сіньйорів🤮🤮🤮
показати весь коментар
11.08.2023 12:48 Відповісти
В Україні неможливо обрати іншу владу - бо Система влади цього ніяк не дозволить, навіть дійде аж до репресій чи стану громадянської війни . Так, само "насєлєніє" теж частково винне, бо каждий другий мріє стати представником влади і "рєшать вапроси".
показати весь коментар
11.08.2023 12:57 Відповісти
Не мели маячню, саме в Україні можна вибирати владу виборцю, ніякі репресії не допомогли б , якби не тупоголове голобородьковатне населення не обрало собі те лайно ,яке обрало , поржати хотіло. Може насміялись телепки безмізкові.
показати весь коментар
11.08.2023 13:06 Відповісти
ага, вибори є, лише немає мізків правильно обрати. навіть, якщо повернуться ті, що зараз за кордоном і побачили і вподобали іншу організацію життя, своєю масою не здвинуть мізки тих, хто з України не виїзжав.
показати весь коментар
11.08.2023 15:09 Відповісти
Коли мізків немає - їздь не їздь ,вони не з`являться.
показати весь коментар
11.08.2023 16:34 Відповісти
Опудало під польским прапором, ти голосував за клоуна, то чому тепер скиглиш? Іди поржи - ти ж саме цього хотів у 2019-му.
показати весь коментар
11.08.2023 13:58 Відповісти
Я і сам тут Пан, це взагалі то вітчлеве звертання, ти Пане помилився, "пани" яким миють, лижуть дупи, то в Україні в Верховній Раді, в Кабінеті Міністрів України, губернатори, мери. То ти переплутав щось напевно, я гадаю з історією, тільки в Україні почалось навіть не кріпацтво, кріпаків кормили за роботу, а в Україні останніми часами навіть за роботу не платили, йдеш в суд, виграєш справу, 2 роки як не бачив зароблених грошей, так і не побачиш, так що затули свою пельку!!!
показати весь коментар
18.08.2023 01:19 Відповісти
А звідки інформація, що чоловіків коли-небудь випустять з країни? Може завтра ядерні ракети полетять на польщу чи німеччину куди тоді виїжджати?
показати весь коментар
11.08.2023 12:37 Відповісти
Перший клас друга четверть....логіки ноль....аби перднути.... Йди вчися, іксперд диванний...
показати весь коментар
11.08.2023 12:51 Відповісти
Це вже 8 твій комент, де ти не можеш зв'язати три слова аби отримати на виході якесь зрозуміле і логічне речення.
показати весь коментар
11.08.2023 14:14 Відповісти
В твоїй голові вже стався "ядерний вибух", ніхто просто так, по своєму бажанню нікуди не виїжджав, Українці по своєму бажанню не тікали і не виїжджали, всі хотіли жити на своїй землі де народилися, але ж відбулася проблема, до речі як в твоїй голові "ядерний вибух",- епідемія, тільки у нашої влади, вони забули, що вони найняті менеджери, а не царьки обласного, або державного масштабу, і вони без людей, звичайних Українців ніхто, гівно, бруд з під нігтів.
показати весь коментар
18.08.2023 01:33 Відповісти
платите больше и будут возвращаться
показати весь коментар
11.08.2023 12:16 Відповісти
Вже є чимало сфер, де платять не менше. Звісно в атб ніколи небуде зарплата як в німецькому лідлі, однак ринок конкуренції за руки вже оживає.
показати весь коментар
11.08.2023 12:34 Відповісти
...утопіст
показати весь коментар
11.08.2023 12:35 Відповісти
В оборонці зараз слюсарі по 100 тис мають. Тобі стільки в Іспанії ніколи не заплатять.
показати весь коментар
11.08.2023 12:39 Відповісти
Дід Панас ???... То ти ?!
показати весь коментар
11.08.2023 12:40 Відповісти
У кацапського довпойопа-зрадофіла, як звичайно аргументів 0.
Напиши ще раз ****, як ти радієш з того, що Україну знищують пітори.
показати весь коментар
11.08.2023 12:46 Відповісти
ти просто агент влади - розповідаеш казки для дебілів....
показати весь коментар
11.08.2023 12:58 Відповісти
Дебіл це ти. Обрав зелених підрів у владу, а сам звали до ляхів.
показати весь коментар
11.08.2023 12:59 Відповісти
"каждой бочке затьічка" - це про тебе. Ти владобот - допомагаєш красти своїм хазяївам..
показати весь коментар
17.08.2023 14:34 Відповісти
Hаша песня хороша, начинай её сначала
показати весь коментар
11.08.2023 12:50 Відповісти
https://tsn.ua/ru/exclusive/rynok-truda-v-ukraine-kto-poluchaet-bolshe-i-skolko-seychas-bezrabotnyh-statistika-2339248.html
показати весь коментар
11.08.2023 12:56 Відповісти
Я взагалі...нерозумію...як так можна !?... От для кого воно пише той брєд....йому в очі сци, а він ...роса небесна....
показати весь коментар
11.08.2023 13:01 Відповісти
варианта два, либо идейный либо пашет за бутерброд с килькой, на просторах интернета
показати весь коментар
11.08.2023 13:09 Відповісти
Кацапський бот, ти взагалі до Данії ніякого відношення не маєш. Навіть якщо ти зараз там, то ти лише звичайний пристосуванець до успіху цієї країни ти не причетний. Твоя родная говєнь п'є бряришнік і в ливає лайно у вікно, бо уталету в бакарах немає.
показати весь коментар
11.08.2023 14:01 Відповісти
Гнуснейшая привычка карликовых умов -
приписывать свое духовное убожество другим.
показати весь коментар
11.08.2023 14:06 Відповісти
Як легко тебе було розкусити, кацапська п'яниця.
показати весь коментар
11.08.2023 14:10 Відповісти
Вы весьма скудно образованы, очень жаль
показати весь коментар
11.08.2023 14:12 Відповісти
так всё-таки за бутерброд с килькой
показати весь коментар
11.08.2023 14:13 Відповісти
О, ти прішол к успєху, бояришнік ******** кількою. Це однозначно успєх. Піши єсчьо.
показати весь коментар
11.08.2023 14:15 Відповісти
значит насчёт образования Я угадал
показати весь коментар
11.08.2023 14:17 Відповісти
100000/40=2500 евро за тех.специалиста это мало, на верфях Германии этот слесарь будет получать больше единственно надо знать немецкий.
и начали платить 100000грн украинскому специалисту в т.ч. и военнымв Украине, только когда петух смаленый в ж@пу клюнул,
так же до 2014г ЗСУ были бомжи получая 2-3тыс.грн, что все нормальные разбежались, а теперь добровольно-принудительно, пугая посадить за уклонение, бывших военных пытаются загнать обратно в ЗСУ т.к. воевать некому,
с выехавшими гражданскими, чтоб вернулись в Украину, такое не пройдет, их добровольно-принудительно как мобилизируют в ЗСУ, не заставишь вернуться, можно только адекватной зарплатой.
показати весь коментар
11.08.2023 13:12 Відповісти
https://tsn.ua/ru/exclusive/rynok-truda-v-ukraine-kto-poluchaet-bolshe-i-skolko-seychas-bezrabotnyh-statistika-2339248.html
показати весь коментар
11.08.2023 13:26 Відповісти
зебілоїд який читає г+г, дивиться сватів і голосує за зєльку і жаліється, що в Україні все хєрово. Як несподівано🤣🤣🤣
показати весь коментар
11.08.2023 14:08 Відповісти
Это всего лишь моя ссылка и она указывает, на то, что кто-то пытается манипулировать непонятно чем, ради непонятно кого, может ты реально депутат этой конченной власти
показати весь коментар
11.08.2023 19:21 Відповісти
Про які 100 000 мова ???...
показати весь коментар
11.08.2023 13:28 Відповісти
Приїжджай в Україну, поїдемо на це підприємство😁
показати весь коментар
11.08.2023 14:11 Відповісти
не будуть. є ще такий фактор як віношення до людини. а в Україні відношення до людини ще вистраювати і вистраювати. а люди вже мають, то чого вертаться і бодаться з тими, хто іншого, окрім свого колхозу не бачив?
показати весь коментар
11.08.2023 15:11 Відповісти
77 це реалістичніше
показати весь коментар
11.08.2023 12:29 Відповісти
Та для тих шо залишилися роботи нема !! 2 млн. безробітних... Ви чим там всі думаєте ???... Яке повернення ?!.... Корабельні сосни дУпутатські повернуться...і то не всі !
показати весь коментар
11.08.2023 12:34 Відповісти
Звідки у тебе інформація, що роботи немає, якщо ти не живеш в Україні?! На work.ua зараз 90% вакансій від тих, що у них були до 24.02. Зайди в любий київський супермаркет чи тц, скрізь "пропонуємо роботу". Зараз у метро вже висять вакансії у вигляді реклами.
показати весь коментар
11.08.2023 12:44 Відповісти
Тебе в гуглю забанили ? ...а ти в село за 50 км від столиці поїдь...отам в метро і здибеш ...і метро здибеш...і супермаркет ... Байкар - провокатор....
показати весь коментар
11.08.2023 12:48 Відповісти
в Іспанії також не можна знайти роботу в провінційній дупі на 3000 євро на місяць. Треба їхати у місто.
показати весь коментар
11.08.2023 12:51 Відповісти
З тобою дискутувати .себе не поважати. Давай ліпше про дупи немиті. Тобі то знакоміше !!!
показати весь коментар
11.08.2023 12:54 Відповісти
Кацапське пєтушило, як завжди не здатне народити своїм примітивним козлячим мозком щось по темі. Давай розкажи, як квітне глибока іспанська провінція, в якій живуть одні пенси, а молодь втікає у великі міста де є робота і перспетива.
показати весь коментар
11.08.2023 12:58 Відповісти
Як не бачиш різниці між піською і пальцем...я тобі нічим не допоможу. ...спитай в тата.
показати весь коментар
11.08.2023 13:05 Відповісти
клоун, аргументована розмова про Іспанію тобою завершена. ти настільки тупорилий, що не здатен вести аргументовану дискусію.
показати весь коментар
11.08.2023 14:05 Відповісти
так це скрізь таке, не лише в Україні. по селам хараз живуть люди, які можуть собі дозволити мати будинок з лужком і їздити на машині на роботу.
показати весь коментар
11.08.2023 15:14 Відповісти
El salario mínimo interprofesional publicado para 2023 se establece en 1.080 euros. El BOE ha publicado el Real Decreto 99/2023, de 14 de febrero, por el que se eleva la cuantía del Salario Mínimo Interprofesional (SMI) hasta los 1.080 euros brutos mensuales en 14 pagas, hasta los 15.120 euros brutos anuales.15 feb 2023
показати весь коментар
12.08.2023 11:22 Відповісти
при чому тут зарплата в цілому, триндичиха? там про наявність роботи в цілому у малих населенних пунктах.
показати весь коментар
13.08.2023 15:48 Відповісти
Ага, "пропонуємо роботу" на 12 тисяч на місяць із зайнятістю близькою до 24/7/365? Успіхів.
показати весь коментар
11.08.2023 12:53 Відповісти
Якщо ти нічого не вмієш і нічого не хочеш уміти, то така твоя доля.
показати весь коментар
11.08.2023 14:06 Відповісти
Та ні, пам'ятаю просто як був студентом, то шукав підробіток.
показати весь коментар
11.08.2023 14:10 Відповісти
зі студентами таке саме і у європі.
показати весь коментар
11.08.2023 15:15 Відповісти
Яке таке саме ?!... В Іспанії офіційна мінімальна зп... interprofesional 1080 eu. Ніхто за менше не працює 40 годин на тиждень. Для тебе...то таке саме як в Україні !?
показати весь коментар
12.08.2023 11:20 Відповісти
капец, ти далеке. він же зовсім за інше. але тобі є аби пописдіти на тему, яку ти сам собі придумав, бо не знаєш, про що мова.
показати весь коментар
13.08.2023 15:42 Відповісти
"новіє ліца" завдання ***** виконують планомірно і невідворотно, дермак і його доросла дитинка їм поміч..
понавибирали-2019 мають бути задоволені - наголосували та й звалили закордон, вже як жертви свогО аборта
показати весь коментар
11.08.2023 12:48 Відповісти
а нехай всякі гетьманцєви ще податками обкладуть побільше ,тих хто ітак ледве зтягує, і тоді не 17% а всі 97 не повернуться
показати весь коментар
11.08.2023 12:52 Відповісти
агітація - така агітація... на тлі розкрадання під час війни...
Повернуться альбо дурникі, альбо ті, хто "решал вапроси".
показати весь коментар
11.08.2023 13:00 Відповісти
Мене просто аж сіпає...як читаю такі бздури. Йому в очі сци...а він ...роса Божа...і всьо. ...І всі йому винні...навіть ті , шо років з 30 нікого там не вибирали....всі винуваті ..а от він нєєєє...ті руки нічого не крали !)))
показати весь коментар
11.08.2023 13:11 Відповісти
Крайние два месяца статьи с этим вопросом прям зачастили. Если задуматься, кого этот вопрос может интересовать? В этой проблеме три условных стороны- кто уехал, кто остался и то, что называется правительство. Однако если спросить каждую сторону, ответа не одна дать не сможет. Кто уехал, они скорее всего сами не знают, хотя понятно что если будет вопрос, они дадут популярный ответ. Для тех кто остался- их такие вопросы только раздражают, им пох, вернётся ли какой нибудь Вася с соседней улицы и цифры виртуальных экономических показателей тоже пох, у них более приземлённые проблемы. Правительство - это просто отдельные люди, каждый из которых может лишится своего поста в любой момент, попавшись на очередном мутняке, т.е. так далеко они тоже не планируют. Тогда вопрос - зачем эта тема с усердием мусолится? Просто тема популярная? Реально этот вопрос сейчас не интересен никому. Только медийно выгодная тема, чтоб было что написать..
показати весь коментар
11.08.2023 13:14 Відповісти
Це так потрошечку підводять мудрий нарід до не менш мудрих, достойних мудрого наріда рішень - а саме, закрити виїзд навіть після війни років так на **надцять, і завозити пачками чурок з індії, щоб було кому на пана батрачить за три копійки.
показати весь коментар
11.08.2023 13:24 Відповісти
Північна Корея біс....до нічого доброго не приведе....
показати весь коментар
11.08.2023 13:34 Відповісти
Не приведе, але альтернатива - знищення корупції, виведення всього на світі з тіні, відсутність схематозу, неможливість кумбратсватства. Тому тільки так.
показати весь коментар
11.08.2023 14:11 Відповісти
..я тебе розумію. Але ,знаючи наш народ, небачу щасливого кінця у таких намаганнях.... Того, хто обіцяв піт, кров і сльози тільки британці вибрали...з нашими таке ніколи не пройде...на жаль
показати весь коментар
11.08.2023 14:22 Відповісти
Залишається тільки вірити у чудо. І у те, що більшість зелекторату або постріляють мишебратья, або вони виїдуть жити на пособіє в Європу і ніколи не повернуться. Бо якщо після війни блазні кралвралу95 отримають ще 5 років царювання, то краще б зразу ядеркою ******* - вже б менше люди мучились.
показати весь коментар
11.08.2023 14:24 Відповісти
Ну дыма без огня не бывает, ходят упорные слухи, не подтверждённые правда, что Польша и Германия нацелились на изрядный кусок пирога в виде ресурса человеческого, который может работать на благо. Особенно это касается молодёжи
показати весь коментар
11.08.2023 13:28 Відповісти
Так а смисл який ?!... Той пиріг.. тільки свисни...сам приїде...і то з цілого світу. Завалять прям пирогами
показати весь коментар
11.08.2023 13:43 Відповісти
моё субъективное мнение могу ошибаться......случилось то что случилось. Эти люди уже там есть, глупо не воспользоваться выгодой, молодёжь, до пенсии далеко, готовы интегрироваться, не все конечно. А это означает налоги, продуцирование добавочной стоимости и прочее
показати весь коментар
11.08.2023 13:52 Відповісти
люди різні. є хороші спеціалісти, які просто не здвинуться з місця. як то кажуть домосіди. а тут нікуди діватися - тікають від війни
показати весь коментар
11.08.2023 16:22 Відповісти
Треба бути повним ідіотом, аби мати відкритими до міграції: Британію, США, Канаду, Люксембург, Нідерланди, Швейцарію і при цьому залишитися у польщі.
показати весь коментар
11.08.2023 14:26 Відповісти
просто в Польше наверное немного проще, ведь без знания языка страны в которой ты пребываешь, на работу устроиться очень сложно, а иногда просто невозможно

Канада - это отдельная песня там всё довольно сложно, нужны знакомые хорошие или родственники, квартиру просто так не снять без кредитной истории и на работу без знания английского языка сложно устроиться
показати весь коментар
11.08.2023 14:32 Відповісти
знаю пару человек которые рванули в Канаду отсюда, им там довольно несладко, но в принципе дорогу осилит идущий
показати весь коментар
11.08.2023 14:35 Відповісти
Нє, курва, в Україні !?)).. то ким тре бути ???)))
показати весь коментар
11.08.2023 14:35 Відповісти
показати весь коментар
11.08.2023 14:38 Відповісти
мені цікаво, фальсифікуючи результати таких опитувань, що очевидно повинні мати протилежні результати, ці контори якось думають про свою репутацію? Чи простіше намалювати якийсь нереальний результат, але який очікує влада, а за ті гроші виїхати і самим?
показати весь коментар
11.08.2023 15:15 Відповісти
я тобі скажу, що реально є люди, які збираються залишатися. із власного опитування.
але тут ще питання, чи в них вийде. бо треба спочатку вивчити мову країни прибування, і встроїтися на роботу. зараз усім подобається, бо на соціалі, на біржі праці сидять. а чим гірше знання мови, тим гірше робота, а значить і доходи. а раз доходи не підходять до рожевої мрії, то більше думок наповернення.
показати весь коментар
11.08.2023 15:20 Відповісти
...то йде якась підготовка суспільної думки...до закриття кордонів..... Бо цифри ,явно, висмоктані з пальця....
показати весь коментар
12.08.2023 11:30 Відповісти
Какая пафосная ложь про эти проценты. С такой жизнью у нас скоро численность населения пробьет психологический барьер в 20 млн человек и нам придется открывать границы для всех желающих, даже самых стремных негров со вшами, Эболой и без зубов во рту. Помню, даже в лучшие дни миграционный приток в Украину был где-то 30-40 тысяч человек в год, а выезжали сотни тысяч отсюда, плюс разница между умершими и родившимися у нас ещё 300 тысяч в год как минимум. Говорили, мол у нас сложное миграционное законодательство, не всех берут. Интересно, какое у нас оно будет после войны. Есть такое ощущение, что чувство уныния охватит наш народ именно после войны сильнее, чем сейчас.
показати весь коментар
13.08.2023 07:52 Відповісти
Мы уехали с детьми в самом начале в одну из скандинавских стран.
Сразу по приезду нам на троих выплачивали пособие 1'200-1'300€. Потом приехал муж. Стали платить 2'000€ на всех. Сейчас и он и я работаем, суммарно на семью 4'000-4'500€/мес после вычета налогов. И это далеко не предел. Учим язык, ходим на курсы дипломированных специалистов в своих направлениях. После получения дипломов з/п будет на 40-50% выше.
Дети в местной школе, планируют получать здесь профильное образование.
Через лет 5-7 можно получить пермантный ВНЖ.
Куда и зачем возвращаться?🤔
показати весь коментар
15.08.2023 17:49 Відповісти