Власник найбільшої ІТ-компанії в Україні продав російський бізнес фірмі, пов’язаній із підсанкційним мільярдером Потаніним
Розробник програмного забезпечення EPAM Systems Inc., якому належить найбільша в Україні ІТ-компанія EPAM Ukraine, завершив продаж російських активів.
Їх покупцем стала група "Рексофт", 20% якої належить структурам підсанкційного російського мільярдера Владіміра Потаніна, пише російський "Коммерсант".
У "Рексофті" уточнили, що група придбала 100% RNT Group, яка є власником російського ТОВ "Епам Системз".
За умовами угод з EPAM Systems Inc. група не може використовувати бренд EPAM. Умови угоди не передбачають можливості для зворотного викупу, її фінансові подробиці не розкриваються.
За даними видання, для оплати угоди "Рексофт" залучив кредитні кошти. Аналітики оцінюють вартість російського бізнесу EPAM у 10-15 мільярдів рублів, але припускають, що в поточних умовах сума угоди могла бути значно меншою.
За словами учасників місцевого ринку, останній рік російський підрозділ EPAM займався релокацією розробників та завершував старі контракти.
Читайте також: Власник однієї з найбільших ІТ-компаній в Україні планує перенести офіси за кордон через війну (оновлено)
Як повідомлялося, у травні минулого року президент та гендиректор EPAM Аркадій Добкін оголосив, що компанія планує закрити офіс в Росії і зменшити частку співробітників у регіоні, до якого також входять Україна та Білорусь, до 30%. Станом на кінець 2021 року на ці три країни припадало 60% штату EPAM.
В ІТ-компанії EPAM Ukraine заявляли, що не мають планів щодо скорочення команди в Україні, однак визнали, що за перші місяці після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну за кордон було евакуйовано близько 2,5 тис. спеціалістів.
7 вересня 2022 року ЕРАМ підписала угоди про продаж практично всіх своїх активів у РФ третій стороні. Із ким досягнуто домовленості про продаж, компанія тоді не уточнювала.
Як писав БізнесЦензор, EPAM – найбільша ІТ-компанія України, входить в міжнародну групу EPAM. Фізичні офіси компанії є в понад 10 містах України (Київ, Львів, Дніпро, Вінниця, Харків, Одеса, Івано-Франківськ та інші).
Дохід компанії за 2020 рік склав 10,44 млрд грн, прибуток – 942 млн грн. В Україні Epam представлена двома ТОВ: "Епам Системз" та "Епам Рішення". Однак основний грошовий потік зосереджено на першій компанії.
Будет жить эпамши.
По-друге. Запом'ятай, не важливо те хто розробляє, важливо хто в кінці які ключі застосовує й САМЕ ВАЖЛИВО не мобільний додаток ДіЯ, а ВАЖЛИВОЮ Є ІНФРАСТРУКТУРА - СЕРВЕРА ДіЇ, СЕРТІКИ ДіЇ та БАЗА ДАННИХ ДіЇ.
До речі, здивую тебе ще одною ЗРАДОЮ здебільшою ніж якась там ДіЯ. Так ось по-третє, Єпам наприклад до сих пір є генеральним партенром Гугла. Знаєте що таке Гугл? Так, так в нього Єпам - аж цілий генеральний партнер. Прикинь? Й гугл офіційно кожного користувача GMAIL, Hangouts, YouTube, та багато-багато інших etc попереджує що весь сенсітів контент користувача буде надсилатися усім партнерам. Тобто в Єпам 🤣
Прикинь, ти навіть ДіЮ не встановлював, а твою пошту на GMAIL читає ЄПАМ, або відоси дивишся, а Єпам твої перегляди не зараховує. Як тобі така зрада?
До речі а ти знаєш кому належать оператори Vodafone та Київстар мобільного зв'язку? Ніколи не думав чому в переліку країн на сайті Vodafone немає України наприклад? І хто така в решті решт VEON LTD?
Дія у нього блд гарна і полєзна.
Свої "аргумєнти" засунь собі у дупу, Гугл воно сюди припліло хворобливе
Іди нах коротше.
А ще інше питання ким та на яких посадах у яких підрозділах над якими проектами...
може вони дійсно, як пишуть там нижче взагалі за кордоном?...