1756 відвідувачів онлайн
6 669 83

Рішення Ради про повернення доплат військовим може негативно вплинути на економіку та фінансовий ринок, – представник МВФ

деньги,армия

Ухвалений Верховною Радою законопроєкт про повернення "військових" виплат у 30 тис. грн не визначає джерела фінансування цих додаткових витрат, еквівалентних більш ніж $4 млрд, а отже може призвести до зростання бюджетного дефіциту у 2023 році.

Таку думку висловив постійний представник Міжнародного валютного фонду в Україні Ваграм Степанян, передає Інтерфакс-Україна.

"Пошук ресурсів такого масштабу, ймовірно, передбачатиме різкі короткострокові податкові заходи або суттєві запозичення на внутрішньому фінансовому ринку, проте такі заходи практично неможливі без негативного впливу на економіку та фінансовий ринок", – сказав він в інтерв'ю агентству.

Степанян додав, що позики для фінансування таких витрат можуть поставити під ще більшу загрозу стійкості боргу України, який уже перебуває під тиском.

Представник МВФ визнав, що потреби у фінансуванні бюджету під час війни як великі, так і нестабільні. Водночас, зазначив він, у межах виконання програми EFF Україна прагне забезпечити фіскальну стійкість та передбачуваність бюджетної політики, зміненої під час COVID та війни.

"У цьому контексті влада зобов'язалася відновити та посилити дію статті 52 Бюджетного кодексу, яка визначає та регулює нормативно-правову базу та обставини, за яких до бюджету можуть вноситись зміни як у частині доходів, так і в частині видатків", – нагадав Степанян.

Як повідомлялося, відновлення 52-ї статті Бюджетного кодексу є одним із 19 структурних маяків програми розширеного фінансування з МВФ. Узгоджений у межах програми термін його виконання – до кінця травня.

Читайте також: Порушує угоду з МВФ: Нацбанк і Мінфін розкритикували рішення Ради про повернення доплат військовим

Як повідомлялося, 10 квітня Рада ухвалила закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення правового регулювання питань, пов’язаних із здійсненням заходів правового режиму воєнного стану", врахувавши поправку про відновлення виплат доплат військовослужбовцям та співробітникам низки інших органів влади.

Відповідною поправкою на період дії воєнного стану військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, поліцейським щомісячно виплачується додаткова винагорода в розмірі 30 тис. грн, не залежно від покладених на таких осіб завдань чи районів проходження служби.

Водночас голова парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев зазначав, що на виконання цього рішення потрібно додатково знайти 154 млрд грн, у державному бюджеті ці кошти не передбачені.

Нагадаємо, за рішенням Міноборони, військовослужбовці та співробітники МВС, які перебувають поза зоною бойових дій у різних регіонах України, з 1 лютого не отримуватимуть доплати по 30 тис. грн на місяць, встановлені на час воєнного стану.

Водночас з 1 лютого збільшені розміри щомісячного (основного) грошового забезпечення (без додаткової винагороди) військовослужбовців.

Згідно з оприлюдненими Міноборони таблицями, грошове забезпечення рядових, сержантів та старшин за контрактом, які залучені до виконання бойових дій або спеціальних завдань, зменшиться більш ніж удвічі. Водночас у випадку виконання бойових завдань або безпосередньої участі у бойових діях виплати зростуть в середньому на 7-9 тисяч гривень.

Завдяки зміні порядку нарахування доплат військовослужбовцям держава планує заощадити близько 100 мільярдів гривень, розповідав міністр оборони Олексій Резніков.

Топ коментарі
+43
А витрати не "Телебрехуна" - дуже важливі? Їх скасувать не пробували?
показати весь коментар
01.05.2023 12:38
+32
Перед тем, как здесь писать "умности" из польского дивана, советую прожить и прокормить семью, например, но 700 грн. в месяц, как получают раненные солдаты, выведенные за штат на время восстановления. И еще попробовать лечиться при этом.
показати весь коментар
01.05.2023 12:46
+26
Нужно уменьшить расходы на зеленое воровство и средств хватит без проблем. Без защиты страны - будет до сраки и бюджет и все остальное. Зеля забыл об этом в 2019-2021 годах, ударившись в распил бабла вместо финансирования армии.
показати весь коментар
01.05.2023 12:43
Коментувати
Сортувати:
А витрати не "Телебрехуна" - дуже важливі? Їх скасувать не пробували?
показати весь коментар
01.05.2023 12:38 Відповісти
МВФ з цього приводу уперто мовчить. Тварюки зелені.
показати весь коментар
01.05.2023 15:07 Відповісти
Потрібно підняти подоходний податок з фізичних осіб з 17 до 38%, це дасть додаткові 154 млрд. грн надходжень.
показати весь коментар
01.05.2023 17:36 Відповісти
А ЩО (в твоєму розумінні) службою "в "тилу" іменується? Робота оператора РЛС чи ЗРК, які прикривають аеродром десь під Дніпром, у Кропивницькому чи Старокостянтинові? Він під час нальоту - на бойовому посту А по РЛС та зенітчиках б"ють у першу чергу Чи робота водія трейлера, який доставляє пальне, харчі, ********** чи техніку на "передок" і ризикує потрапить під обстріл? Чи медиків, які в тих самих умовах евакуюють поранених з медсанбатів до госпіталів?
показати весь коментар
01.05.2023 17:33 Відповісти
Я висловився чітко та однозначно А "наздогад буряків" мені закидать не треба Не тобі, "піджаку", який армію бачив лише в телевізорі, про армію судить! А от я маю повне право - бо чверть століття в ній прослужив і, в тому числі, багато років пропрацював на юридичній посаді в армії Тому прекрасно знаю, "по чім шевський дьоготь"!
показати весь коментар
01.05.2023 18:15 Відповісти
По-перше - давай "визначимося: ХТО ТИ Є? Ти у нас https://biz.censor.net/user/567476 чи https://biz.censor.net/user/552107? Бо я адресував свій коментар першому опоненту А чого ти мені за нього відповідаєш? Чи ти - "многостаночник" з кількома аккаунтами? Так це заборонено правилами форуму
По-друге - "служба" це "взагалі": я- офіцер у відставці А виконання посадових обов"язків на офіцерській посаді - не "служба", а "робота"
По-третє, я чітко виклав у своєму першому коментарі посади людей, які, здебільшого, хоч безпосередньо не приймають участі в боях, але мають ризик загибелі такий самий А цей ризик має свою ціну і повинен оплачуваться А ти почав "дурня включать" А саме так я з дурнями і спілкуюся
показати весь коментар
01.05.2023 20:20 Відповісти
У нас один суддя влаштував свою коханку, а інший дружину на військовий полігон п"ятим колесом до воза з зарплатою 50 000 грн, хоч ці мамзелі не знають в якій стороні знаходиться їх місце "служби". Деякий час ходили як в воду занурені, а нині розцвіли в очікуванні доплат. Знайомий СоБіУшник порадив не шукати правди, бо його начальники своїх бл@дєй теж так прилаштували. А нікому не спало на думку, як петиція набрала необхідну кількість голосів за такий короткий час? Напевне в кожному окопі є доступ до інтернету.
показати весь коментар
01.05.2023 22:24 Відповісти
Тобі відомий вислів: "Вихлюпнуть з тазу брудну воду разом з дитиною"? Саме цим і займаються "борцуни" з жОПУ Частіше (насправді) вони переслідують власні меркантильні інтереси Саме користуючись цими ганебними прикладами вони грабують десятки тисяч нормальних військовослужбовців
показати весь коментар
02.05.2023 02:31 Відповісти
Таку думку висловив постійний представник Міжнародного валютного фонду в Україні Ваграм Степанян --- это теперь резников каждого чиновника будет дрочить что бы он эту херню писал то есть 1 год были деньги на премии теперь закончились почему Я находясь на службе в Днепре заступаю сутки через сутки с оружием в караул при этом с двумя ранениями получил обмеженно придатного и с службой более года в ЗСУ не должен получать премию а лечиться и востанавливатся мне тоже с 20 тыс и конечно же покупать все что нужно побратимам на ноль тоже с этих 20 тыс. Как по мне это просто скотство
показати весь коментар
01.05.2023 17:35 Відповісти
Які ж ви гниди!
показати весь коментар
01.05.2023 12:38 Відповісти
Перед тим як критикувати МВФ раджу прочитати статтю повністю , а не тільки заголовок
показати весь коментар
01.05.2023 12:38 Відповісти
Перед тем, как здесь писать "умности" из польского дивана, советую прожить и прокормить семью, например, но 700 грн. в месяц, как получают раненные солдаты, выведенные за штат на время восстановления. И еще попробовать лечиться при этом.
показати весь коментар
01.05.2023 12:46 Відповісти
Спробуйте не вибирати довблйобів в топ менеджмент країни.
показати весь коментар
01.05.2023 12:50 Відповісти
Это вопрос не ко мне, а к 73% дятлов, с тележопой вместо мозгов. Я именно об этом и предупреждал еще до выборов. Хотя отвечать приходится теперь нам всем.
показати весь коментар
01.05.2023 13:00 Відповісти
ну тоді ви повинні розуміти, що не польський диван, і не мвф винні що з.п. "700 грн. в месяц"
показати весь коментар
01.05.2023 13:14 Відповісти
Ну тогда и он должен был понимать, что пишет чушь и вопрос совсем не в программе МВФ. У МВФ главное требование лишь одно - расходы должны "биться" с доходами. И все.
показати весь коментар
01.05.2023 13:37 Відповісти
Взагалі-то я проце і написав.
показати весь коментар
01.05.2023 14:46 Відповісти
Ну тогда звиняйте и выражайтесь немного понятнее
показати весь коментар
01.05.2023 15:27 Відповісти
Про раненых, выведенных за штат, верно им нужно вернуть полную зарплату, и хотя бы часть премии, но вопрос в том, что популисты хотят вернуть премии и тем кто и не ранен, и не на восстановлении боеспособности и не выезжал из западных и центральных "котлов". (у меня старлинк, другого инета возле мордора нет, так что не смотри на флаг, а то вас грамотных вагон).
показати весь коментар
01.05.2023 13:48 Відповісти
А ребята в Херсоне и вдоль Днепра почти до Запорожья? А обычная ротация с нуля в ПВД и обратно? Кроме ранений вопросов еще вагон и тележка. И вопрос "почему было сделано так по дебильному" - это к Зеле, как к Верховному и его министру Резникову.
показати весь коментар
01.05.2023 14:04 Відповісти
Не знаю, виходячи з того що пишуть, є ще тупняки від командирів, бо тих що знаю платять, у нас на кордоні з мордором платять. Є випадки коли командири спеціально туплять, не пропускають рапорти, не правильно оформляють брки. Дивно, якщо там де Ви пишете одним платять, а іншим ні.
показати весь коментар
02.05.2023 08:31 Відповісти
Т.е. у всех командиров бригад от Очакова до Марганца - сплошные тупняки? Так? В Запорожье и около как раз платят, там считают зоной боевых.
показати весь коментар
02.05.2023 16:14 Відповісти
Не знаю, в Харьковской, Сумской, Черниговской - проблем нет, по другим не знаю, но за март была задержка у всех.
показати весь коментар
03.05.2023 09:09 Відповісти
Дело в принципах определения зоны боевых, заложенных МО.
показати весь коментар
03.05.2023 12:09 Відповісти
Уже французский айпи))) Маск жжет)))
показати весь коментар
03.05.2023 09:10 Відповісти
Речь не только о раненных солдатах. Популисты-идиоты хотят вообще каждому тыловику, которых сотни тысяч, которые ничего не делают, вернуть зарплату в 40 тысяч. Вопрос, где взять настолько огромную десятимильярдную сумму денег ежемесячно?
показати весь коментар
01.05.2023 15:16 Відповісти
Т.е. из-за дебилов у власти тем ребятам, которые отдали свое здоровье, защищая страну, остается что? Здохнуть за 700 грн в месяц? Так кто тогда идиот?
показати весь коментар
01.05.2023 15:26 Відповісти
Дебилы у власти хотят добавить выплаты всем без разбора.
показати весь коментар
01.05.2023 15:28 Відповісти
Поэтому отберем деньги у раненных и солдат на фронте?
показати весь коментар
01.05.2023 15:31 Відповісти
У солдат на фронте деньги никто не отбирал. Только у тыловиков.
показати весь коментар
01.05.2023 15:48 Відповісти
Да неужели? Вы на себе проверили или в телемарафоне так сказали?

показати весь коментар
01.05.2023 17:01 Відповісти
У нас, неподалік західного кордону, бл@ді суддів і СоБіУшників рахуються військовими на тутешніх полігонах. Декілька місяців тому зарплата у них була 50 000 грн, хоча в якій стороні полігон вони навіть не здогадувались. В передчутті поновлення виплат напевне не одну пляшку шампанського вони нині відкупорили.
показати весь коментар
01.05.2023 22:39 Відповісти
Які "700 грн в месяц"? В Україні мінімальна зарплата 6700 в місяць, а з вирахуванням податків, то 5 тисяч з копійками.
показати весь коментар
02.05.2023 01:58 Відповісти
В збройних формування в Україні посадові оклади нижче мінімалки, і при жодному, при жодному Президенті це не змінили, і не не намагались змінити.
показати весь коментар
02.05.2023 08:34 Відповісти
а нащо строковику мінімалка коли він на повному забезпеченні держави, от те що поранених ставлять у ранг нижче строковиків це інша справа, але зебидлу пох, воно ж на диванах ПАтужно воює.
показати весь коментар
02.05.2023 10:45 Відповісти
При чому тут строковик? Я говорю про контрактників, у офіцерів оклади - менше мінімалки, про сержантів, рядових, а тим паче строковиків - мова навіть не йде, там все гірше.
показати весь коментар
02.05.2023 13:09 Відповісти
показати весь коментар
02.05.2023 16:23 Відповісти




"Поза штатом"

Подзвонили з КАДРІВ частини, офіційно обрадували, що вивели мене ЗА ШТАТ.

Це означає, що військовослужбовець не займає в армії ніяку посаду і отримує зарплату як строковик щось там приблизно в районі 700 гривень в місяць.

Але при цьому згідно законодавчому маразму, який виник у військовий час, для вас немає підстав для демобілізації. Тобто, в армії ви залишаєтесь і типу маєте виконувати там якісь обов'язки просто без зарплати (незрозуміло які, бо посади у вас немає).

Виведені поза штат у військовий час - це такі привиди в армії, яких ніби-то і немає, але в той самий момент вони залишаються рабами і мають якось служити далі.

Найсмішніше те, що я навіть ще ВЛК не пройшов. Тобто мене вивели за штат чисто за те, що я ДОВГО ЛІКУВАВСЯ.

Тому тепер нарешті можете вітать. Я ПОЗА ШТАТОМ, без зарплати і без *****.

Служу українському народу!

Окрім виведення за штат є ще така "смішна" штука, як "тимчасова непридатність до військової служби з переглядом через 6/12 місяців".

Це в армії придумали такий хитрий статус між "обмеженою придатністю" і списанням.

Тебе визнають "тимчасово непридатним" на півроку, або рік і потім знову треба проходити ВЛК, раптом ти одужав.

Продовжуватись "виведення за штат" або "тимчасова непридатність" можуть безкінечно, ці статуси ніяк по-людськи юридично не вругульовані.

Командири мають право тримати таких людей в частинах і не пускати додому. Але навіть мінімальну зарплату ці люди не отримують, бо їх вивели за штат і посаду в армії вони не займають.

Треба розуміти, що по факту це зазвичай дуже важко поранені, травмовані, або сильно хворі військовослужбовці, які по факту не тільки не можуть нічого робити, але й потребують серйозного лікування та догляду, на яке немає ні грошей, ні фізичної можливості.

От уявіть собі картину: сидить виведений за штат мужик в частині, зарплату не платять, додому не пускають.

Вдома в нього сидить жінка з двома дітьми, надзвонює йому і каже: Довбойоба кусок, ну як ти сходив в свою армію, усіх врятував, допоміг дітям своїм? А нещасному мужику навіть слухавку вже підіймати соромно.

Розповісти комусь таке - не повірять. А так і є. І в такому становищі зараз знаходяться вже тисячі важкопоранених і хворих військовослужбовців.

Я впевнений, що в хороших колективах товарищі по службі вже скидуються таким людям на зарплату, що роздуває усвідомлення маразму ситуації до міжгалактичних розмірів.

Найсмішніше те, що якщо зараз спитать про це явище в якогось рандомно обраного високого начальства, то воно скаже, що взагалі нічого не знало і можливо навіть не збреше. Просто от так воно якось все склалось, та і мать його, треба розбиратись ще рік-другий.
показати весь коментар
02.05.2023 16:26 Відповісти
Да он, как раз и говорит, что раненым и нужно оставить, но например курсантам в тылу за что?
показати весь коментар
02.05.2023 08:32 Відповісти
Так раненным как-раз с января и не платят.
показати весь коментар
02.05.2023 16:15 Відповісти
Я и не спорю, просто некоторые популисты, пытаються вписать не отдельные категории а используют ВСЕ - в результате не получат те кто должны, например как Вы указали раненные.
показати весь коментар
03.05.2023 09:12 Відповісти
Но это ведь не проблема солдат, а проблема власти, которая все делает для телевизора и ради спасения своих задов, и все через жопу. В результате - выведенные за штат раненные получают меньше 700 грн.
показати весь коментар
03.05.2023 12:12 Відповісти
Логічно. Все просто - популісти при владі. Ширма замість реальності.
В реальності треба було сказати:
- дороги почекають треба ракети - але це мінус рейтинг
- треба заборонити РПЦ - але це мінус рейтинг

Популізм - це завжди дорога в пекло
показати весь коментар
01.05.2023 12:39 Відповісти
Нужно уменьшить расходы на зеленое воровство и средств хватит без проблем. Без защиты страны - будет до сраки и бюджет и все остальное. Зеля забыл об этом в 2019-2021 годах, ударившись в распил бабла вместо финансирования армии.
показати весь коментар
01.05.2023 12:43 Відповісти
Та нічого він не забув, просто виконував договорняки...
показати весь коментар
01.05.2023 12:52 Відповісти
Наша Рада довго прохала МВБ ? А хто погодився х МВФ з ними що не треба повертати доплату?
показати весь коментар
01.05.2023 12:43 Відповісти
Ну і скільки шашличне шобло тобі занесло за твій висер? І взагалі якийсь джамшут армєнян взагалі не викликає якось довіри як представник МВФ .
показати весь коментар
01.05.2023 12:44 Відповісти
Слушні і правильні слова, до них потрібно прислухатись. Вбити економіку легко, відновити дуже тяжко. сірники, по тисячі гривень, нам також не потрібні... дешевий популізм, про додаткові виплати, потрібно присікати на корінь.
показати весь коментар
01.05.2023 12:45 Відповісти
Ну от зараз я одного шашличного популіста і
" присічу".
показати весь коментар
01.05.2023 12:48 Відповісти
Усі забули що ці виплати були проведени через ВР та все було в нормі рік тому. Тільки зараз Єрмак став в позу. А Зеля та ВР підтримали його.
показати весь коментар
01.05.2023 12:45 Відповісти
Курва, як же їм западло повернути виплати віськовим! От і придумують різні причини. Може просто менше треба красти?
показати весь коментар
01.05.2023 12:50 Відповісти
Виплати є, не платять лише у тим хто в глибокому тилу. Проблеми тільки у виплатах пораненим, тім хто на відновленні, і ті хто по всій країні виконує бойові завдання ППО і т.п., ось за це і треба піднімати питання.
показати весь коментар
01.05.2023 13:51 Відповісти
30 км від кордону з кацапами, це глибокий тил, чи як? Або зовсім біля кордону. Жити в лісі в землянці, бувати вдома раз на тиждень півдоби. Я ще розумію, коли доплати урізали тим хто, наприклад в Хмельницькому
показати весь коментар
01.05.2023 14:02 Відповісти
Правильно, я на такому віддалені від мордора і все отримую, хто в них начальник, виходячи з того що пишете тупняк від нього, в минулому місяці була затримка в цьому не буде, але якщо так як Ви пишете - це тупняк їх командира і начфіна.
показати весь коментар
02.05.2023 08:25 Відповісти
Щомісяцно по бркам подається рапорт 1-2 числа до 5-8 все виплачують.
показати весь коментар
02.05.2023 08:27 Відповісти
Фронт по Днепру, Херсон, водители, ПВО ...
показати весь коментар
01.05.2023 14:06 Відповісти
ДЯКУЮ!! потім нехай не дивуються
показати весь коментар
01.05.2023 12:51 Відповісти
Це офігезний оксюморон - представник мфв в Україні - хач із ворожого нам сателіту мордора! Ще б бурята призначили, покидьки. Конфіскуйте належні Україні активи мордору і вистачить на все.
показати весь коментар
01.05.2023 12:52 Відповісти
Відвезти представників МВФ, Мінфіну, Нацбанку у Бахмут, Вугледар, Авдіївку чи Мар'їнку. Протримати там місяць, а потім опитати, скільки вони хочуть отримати грошей за це відрядження. А потім їх забажанки покласти в основу фінансування. Якщо з першого разц сума буде недостатньою, протримати протягом дії контракту в ВСУ. Я гадаю, що вісі нарікання поважних панів відпадуть самі по собі. може треба для того, щоб були гроші прибрати надбавки за інтенсивність праці у представникфів влади?
показати весь коментар
01.05.2023 13:01 Відповісти
Тим хто там, куди пропонуєте вивезти - платять, а от вивезіть їх в хмельницький, ужгородський чи чернівецький "котел" і спробуйте впевнити, що такі ж виплати доцільні.
показати весь коментар
01.05.2023 13:54 Відповісти
О таких деньгах говорят, берешь на время, а отдаешь навсегда. И может быть МВФ в начале полномасштабной давал какие-то льготы, то долго они это делать не будут.
показати весь коментар
01.05.2023 13:22 Відповісти
Не вішайте лапшу на вуха!
У 2022 році виплата доплат військовим лише сприяла економічному зростанню!
Хто не вірить читайте тут https://biz.censor.net/resonance/3414402/**********************************************************************************************************
показати весь коментар
01.05.2023 13:23 Відповісти
з весни 2019 року перебування одного зеленого дурника при владі щодня негативно впливала на економіку!! а завдяки солдатам країна іще живе!!
показати весь коментар
01.05.2023 13:30 Відповісти
Недолугі відео-політики, звідки ви вилізли?
Спочатку запустили, потім ой-йой, відкат. Ніякого критичного мислення, розуміння наслідків. Вся країна зараз в збитках, відчули? Ні, як же зе-шобла це відчує, вона своє не втрачає. Якби жили в одній реальності з українцями, в мене язик не повертається зе-команду назвати українцями, знайшли б резерви, можливості, прийнятні населенню та, впершу чергу військовим.
показати весь коментар
01.05.2023 13:45 Відповісти
зменшіть пенсії отим "суддям", які все життя хабарі брали та вже наколядували собі на 9 життів. В судді пенсія 100 тисяч гривень, а він обурюється, що тим, хто пізніше пішов на пенсію патять 150 тисяч та вважає себе обікраденим .. Отому директору Укрпошти, який міліони гривень зарплатні собі малює. Прокурорам, податківцям. Ціла "армія" да(Е)рмоїдів на шиї в народа сидить, а вам гроші немає де взяти на виплати людям, які кожну мить ризикують життям та гинуть?? Ну ***** ж !!!!
показати весь коментар
01.05.2023 13:48 Відповісти
Шановна, та майте совість , ви ще табу на 36 радників та 12 заступників із секретутками на одну держморду введіть чи кількість бюджетників обмежте...
Та жмиГаль- це хто, окрім потішного балванчика для підписів від ОПи, щось вирішує? Скорочуємо із кабміном?
показати весь коментар
01.05.2023 15:57 Відповісти
у нас во власти просто идиоты которые думали что им бабки запад будет бесконечным потоком давать, назначили по 15 млн грн выплаты за погибшых, а таких выплат даже в США редко встретишь, сначала назначили доплаты,потом убрали,теперь снова назначили... видно что люди вообще в економике 0,и считать не в состоянии, если бы знали что не потянут то нужно было сначала этого не делать,а если уже назначили изначально то уже давать заднюю поздно
показати весь коментар
01.05.2023 13:51 Відповісти
Все правильно назначили, виплати за загиблих і преміальні.
Тільки назначили для того щоб залишитись у владі, коли мандраж пройшов доплати військовим убрали. Американцям пофіг, вони не проти цих доплат, бо війна, проти зеленський і його агенти фсб.
показати весь коментар
01.05.2023 14:23 Відповісти
Представник МВФ в Україні вірмен ? та Ви шо ? Дерьмак з Агрогнидою випросили кадра. Той підтвердить усе, шо нада, гусак гетьманцев два тижні тому теж саме патякав. Порєшалі?
показати весь коментар
01.05.2023 14:06 Відповісти
А як впливають зарплати судей по 100 000 - 500 000 тис грн/місяць, пенсии їм по 80 000 це не турбує, це все гаразд?
Схоже це влада проводить ИПСО
показати весь коментар
01.05.2023 14:21 Відповісти
Рішення Ради про повернення доплат військовим може негативно вплинути на економіку та фінансовий ринок, - представник МВФ Джерело: https://biz.censor.net/n3415488
Лишати військових виплат у війну це злочин і маразм
Зе влада це клондайк агентів фсб, як прямих, так і агентів впливу
Перемога України їм не потрібна, їм треба ДОГОВОРІТСЯ ПОСРЄДІНЄ
показати весь коментар
01.05.2023 14:21 Відповісти
"Ваграм Степанян" - дальше можно не слушать
Это очередная арахамия, подгавкивает зелёной шобле
показати весь коментар
01.05.2023 14:29 Відповісти
Їбать копать, а не ******* всюди, де погано лежить не пробували?
показати весь коментар
01.05.2023 14:48 Відповісти
то це ара бовкнув? Значить, повертати виплати потрібно
показати весь коментар
01.05.2023 14:57 Відповісти
Таке питання, а що війна не має "негативного впливу на економіку та фінансовий ринок"? Джерело: https://biz.censor.net/n3415488
показати весь коментар
01.05.2023 15:56 Відповісти
Плакаться і я вмію.Шукайте!Ворюги.
показати весь коментар
01.05.2023 19:44 Відповісти
А затягування війни через нестачу вмотивованих (а мотивація буває різна) солдатів і достатньої кількості озброєння може не лише негативно вплинути на економіку, а й знищити державу. Хто заплатив цьому експерду за оцінку? А зелупі гетьманцеву взагалі треба засунути язик у сраку і піти геть.
показати весь коментар
01.05.2023 21:34 Відповісти
Ну да... Все класно, ми вже побудували 3500000 ракет і танків, 7 млн. громадян за межею бідності(Світовий Банк)... А давайте доплати медикам, те що вони роблять з нашими пораненими - це космос! Дякую їм. А наші енергетики - супермени! Вся країна зі світлом. Дякуємо їм! Розумієте що перелік можна продовжувати і далі... Моя думка суб'єктивна і непорушна - виплати мають бути ВІЙСЬКОВИМ(піхота,артилерія, ПВО, ССО і т.ін. і які теоретично можуть бути направлені на передову), бо досі наш народ(держава) не забезпечила наших військових броніками, тепліками, одягом. Всі інше від лукавого...
показати весь коментар
01.05.2023 21:34 Відповісти
ну если яйца по 17 и яблоки по 51гр то понятно и военкомы виллы покупают в европе то никаких денег не хватит, наверноевоевать хватит, а то скоро и украинцев не останется, кагал не пойдет, они только курочки жрать
показати весь коментар
02.05.2023 06:44 Відповісти
https://timeze2019.blogspot.com/p/blog-page_21.html 01.‎05.‎2023

Влада Зеленського видає своє вперте бажання про підвищення тарифів на комунальні послуги за вимоги МВФ. Це зовсім не так. Головна вимога МВФ - відновлення подачі податкових декларацій усіми громадянами України. Що стосується "європейської ціни на енергоносії" - давайте почнемо з встановлення європейських норм оплати праці.
показати весь коментар
02.05.2023 12:08 Відповісти