Найбільший світовий перевізник Maersk відновив доставку контейнерів в Україну

Один із найбільших світових контейнерних перевізників – датська транспортно-логістична компанія A.P. Moeller-Maersk AS – відновила доставку вантажів в Україну, призупинену з лютого минулого року після початку повномасштабного російського вторгнення.
Як повідомляє компанія, контейнери в Україну доправлятимуть баржами через порт Рені з Констанци (Румунія), передає Інтерфакс-Україна.
"Розвиток в Україні залишається у фокусі уваги, а також імплементація рішень для наших клієнтів з метою забезпечення безпеки", – зазначається у повідомленні компанії.
Згідно з ним, Maersk запускає нове щотижневе баржеве сполучення з порту Констанца до порту Рені двома маршрутами – через Констанцу/Дунайський канал та Чорне море з часом транзиту приблизно 1,5 дні.
Система компанії оновлена та приймає бронювання від клієнтів з доставкою до порту Рені. Їхнє виконання залежатиме від робочих можливостей за умови оформлення належної документації, включаючи юридичне ухвалення положення про Україну щодо наявності ризиків у регіоні, уточнює компанії.
За детальнішою інформацією про доставку вантажів до порту Рені Maersk просить звертатися до її місцевих представників.
Як повідомлялося, данська AP. Moeller-Maersk A/S, яка одразу ж після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну заявила про припинення роботи в Росії, вже 21 березня повідомила російським клієнтам про початок згортання бізнес-активності в РФ.
У листопаді минулого року Moeller-Maersk вирішила ліквідувати свій російський підрозділ ТОВ "Маерск".
У лютому 2023 року Moeller-Maersk уклала угоду про продаж своїх російських логістичних майданчиків у Санкт-Петербурзі та Новоросійську – компанії IG Finance Development Limited.
A.P. Moeller-Maersk A/S є світовим лідером у сфері контейнерних перевезень та управлінні портами. Групі належить понад 70 контейнерних терміналів у всьому світі, флот складається з 786 суден. Офіси Maersk в Росії знаходилися в Санкт-Петербурзі, Новоросійську, Калінінграді та Владивостоку.
Та якщо не зниження, то на стабілізацію точно