1107 відвідувачів онлайн
2 132 11

Ситуація в енергосистемі дійсно складна, світло в оселях може бути по кілька годин на день, – Шмигаль

шмигаль

Ситуація в енергосистемі України дійсно складна, в умовах російських атак давати будь-які прогнози щодо відновлення стабільного енергопостачання неможливо.

Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, відкриваючи засідання уряду у вівторок, 20 грудня.

Він нагадав, що українська енергосистема пережила 9 масованих атак, зокрема вчора Росія завдала удару безпілотниками по об’єктам енергетичної інфраструктури в центральному регіоні. Внаслідок цього зберігається значний дефіцит електроенергії, аварійні відключення застосовано в 11 регіонах.

Шмигаль наголосив, що в умовах, коли енергосистема зазнає ударів ледь не щодня, давати будь-які прогнози щодо відновлення стабільного енергопостачання неможливо.

"Ми говоримо людям правду про те, що ситуація складна; про те, що світло може бути всього по декілька годин на день; про те, що стан справ в енергосистемі може як покращитися, так і погіршитися залежно від інтенсивності та масованості нових атак росіян", – наголосив голова уряду.

Він наголосив, що наразі вже працює понад 5 тисяч "Пунктів незламності", які мають допомогти українцям в умовах відключення електроенергії.

"У наших планах найближчим часом збільшити їхню кількість утричі", – додав Шмигаль.

Як повідомлялося, за даними "Укренерго", станом на ранок 20 грудня зберігається значний дефіцит потужності в енергосистемі. Зокрема, у Києві забезпечується менше половини потреби споживання, у пріоритеті – живлення критичної інфраструктури.

Топ коментарі
+6
Як ви задовбали блазні довбануті, лише пи.діти та пи.дити вмієте, бо без електрики не сидите ж... Начепили мілітері, страшні паркетні вояки... Ой, не тих назвали підарАсами, ой не тих.
показати весь коментар
20.12.2022 22:18
+4
каждый ***** из власти мычит одно и тоже. Рассказывайте. Почему не запустили ТЭЦ и ТЭС на генерацию электричества? На каких ТеплоЭлектроСтанциях и ТЭЦ в Украине работает сейчас генерация электричества, как это было до 2021г. Не просто отопление и вода, а именно генерация электроэнергии. Оборотные средства на уголь, мазут и газ после отопительного сезона 2021г. зеленгская власть и такие как ты, с молчаливого согласия мэров, совместно с рф и внутренними диверсантами растащила по своим карманам, а недостачу электрики импортировала из Чёрнороссии и Белороссии. Почему экспорт до сих пор остался? Энергетическая безопасность страны повторно, после топлива весной, уничтожена вашими действиями либо бездействием. Наверное вы просто мило не знали. Бедные незнайки-словоблуды.
показати весь коментар
20.12.2022 21:31
+4
Поки пида-си ахметов суркіси фырташі льовочкини та інші проросійські олігархи мають в руках енергетику України нам нічого не світить з цим п-ром в камуфляжі
показати весь коментар
20.12.2022 22:35
Коментувати
Сортувати:
каждый ***** из власти мычит одно и тоже. Рассказывайте. Почему не запустили ТЭЦ и ТЭС на генерацию электричества? На каких ТеплоЭлектроСтанциях и ТЭЦ в Украине работает сейчас генерация электричества, как это было до 2021г. Не просто отопление и вода, а именно генерация электроэнергии. Оборотные средства на уголь, мазут и газ после отопительного сезона 2021г. зеленгская власть и такие как ты, с молчаливого согласия мэров, совместно с рф и внутренними диверсантами растащила по своим карманам, а недостачу электрики импортировала из Чёрнороссии и Белороссии. Почему экспорт до сих пор остался? Энергетическая безопасность страны повторно, после топлива весной, уничтожена вашими действиями либо бездействием. Наверное вы просто мило не знали. Бедные незнайки-словоблуды.
показати весь коментар
20.12.2022 21:31 Відповісти
Ні. Нащо витрачати на нас гроші, якщо можна просто поставити палатку з генератором, назвати її пафосною назвою і зробити вигляд, що проблеми не існує?

А якщо серйозно то давно пора вже зрозуміти що для влади в будь-якій країні народ цікавий лише перед виборами і в момент сплати податків. Наші проблеми не тільки ніяк не цікаві, а ще й абсолютно чужі і незрозумілі для цих гандонів. Інакше кажучи, спасіння тих, хто тоне, є справою безпосередньо тих, хто тоне. Не чекайте, що вас хтось з влади врятує, у них є і світло, і інтернет, і зв'язок, і їм на вас насрать. Рятуйтеся самі. Або будете зиму переживать в "пунктах незламності".
показати весь коментар
21.12.2022 11:09 Відповісти
"пора вже зрозуміти що для влади в будь-якій країні" -это так, но там хоть делают всё красиво, воруют в незаметных масштабах без ущерба для народа и есть смысл в судах
показати весь коментар
21.12.2022 12:51 Відповісти
Як ви задовбали блазні довбануті, лише пи.діти та пи.дити вмієте, бо без електрики не сидите ж... Начепили мілітері, страшні паркетні вояки... Ой, не тих назвали підарАсами, ой не тих.
показати весь коментар
20.12.2022 22:18 Відповісти
Поки пида-си ахметов суркіси фырташі льовочкини та інші проросійські олігархи мають в руках енергетику України нам нічого не світить з цим п-ром в камуфляжі
показати весь коментар
20.12.2022 22:35 Відповісти
Треба пересувнi електростанцii на села. Маленькi генератори у кожну хату це нереально, бо гроши тютю.
показати весь коментар
21.12.2022 02:05 Відповісти
А як ото щоб... не *******?
Все порвато, побито-поламато.
А може підняти тарифи вдвоє для населення? Швидше справимо!
показати весь коментар
21.12.2022 03:02 Відповісти
брехун
показати весь коментар
21.12.2022 08:46 Відповісти
Ну, зрозуміло, що і влада десь винна, десь щось недоробляє, але ж головна причина - напад ***** зі схвалення та підтримки росіянського народонаселення... А на ***** чому не жалієтесь? Я от не обирав ні Зе, ні "слуг", і не обиратиму, бо вважаю їх часто пройдисвітами, крадіями і лопухами, але ж вони - не вбивці і навмисно своє не знищують!...
показати весь коментар
21.12.2022 09:27 Відповісти
Головна причина не напад, бо то слідство. Головна причина нічого не робити і надати ворогу переваги та впевненості в успішності нарад.. Не було би впевненості в успіху і нападу би не було.
показати весь коментар
21.12.2022 10:21 Відповісти
Ремонтувати, модернізувати, шукати інші шляхи подачі електроенергії теж ***** не дає?

Якщо підрахувати кількість трансформаторів, яку нам подарували з усього світу, то вже можна було б кожному українцю в дім поставити по трансформатору. Ні? Якщо разувать кількість ППО, що була надана Україні, то складається враження, шо тут і комаха не пролетить. Ні?
Але чомусь п'ять пролетівших через супермережу ППО копійчаних говнодронів поставили на коліна державу.
Але чомусь у нас знову немає трансформаторів і ми не знаємо, як подати електроенергію людям хочаб по 8 годин на день...
Але чомусь все, що може запропонувати нам держава - це йти в бомжатню, грітися до палаючої бочки.

В цьому теж ***** винуватий? ***** не дає робити діло, замість ******* і ******* 24/7?
показати весь коментар
21.12.2022 11:15 Відповісти