1701 відвідувач онлайн
10 883 26

Ціни на російську нафту впали нижче $52 за барель, – Bloomberg

нефть

Ціни на російську нафту сорту Urals впала нижче того рівня, який країни Євросоюзу обговорюють у рамках запровадження механізму обмеження цін.

За даними Argus Media, ціни на Urals наприкінці минулого тижня впали до $51,96 за барель у порту Приморськ на Балтійському морі, до такого ж рівня ціни впали у порту Новоросійська в Чорному морі, повідомляє Bloomberg.

Platts також оцінював вартість Urals у російському порту Приморськ минулого четверга приблизно у $52 за барель, стверджують джерела агентства.

Bloomberg зауважує, що наразі існує певна невизначеність щодо цін на російську нафту, оскільки після війни торгівля нею стала менш прозорою. Однак цінові дані Argus використовує Мінфін Росії для розрахунку експортних мит.

Йдеться про котирування нафти на базисі FOB: російський продавець отримує гроші лише за нафту та її доставку на борт, а витрати на фрахт, перевезення нафти та страхування танкера бере на себе трейдер (покупець).

Водночас нинішній рівень цін на російську нафту вже нижчий, ніж граничний рівень цін, що обговорюється в Європейському союзі.

За даними Bloomberg, більшість європейських країн наполягають на обмеженні цін на рівні $65-75 за барель. Однак деякі країни ЄС пропонують встановити нижчу цінову межу. Зокрема, Польща вимагає обмежити ціну для експорту російської нафти на рівні $30 за барель. За даними Politico, запровадження цього рівня підтримують і країни Балтії. Видання зазначало, що вони виступали проти цінової планки вище $60, у тому числі тому, що зараз вона знаходиться майже на тій самій позначці, що й ціна російської нафти Urals.

Як повідомлялося, у понеділок падіння світових цін на нафту продовжилося – вони впали до найнижчого рівня з грудня минулого року на тлі ослаблення санкцій США проти Венесуели, заворушень у Китаї та побоювань інвесторів щодо перспективи попиту на енергоносії.

Ціна нафти Brent на лондонській біржі ICE у понеділок торгується нижче $81 за барель вперше з січня, а американська нафта West Texas Intermediate (WTI) впала нижче за $74 за барель вперше з грудня 2021 року, свідчать дані Bloomberg.

Топ коментарі
+16
А якісь поціновувачи сиртакі хочуть встановити мінімум в 70... с ***?!
показати весь коментар
28.11.2022 18:40
+14
В пуйла біда за бідою, купив коня - і той з п☆3дою.
показати весь коментар
28.11.2022 18:46
+13
Тоді війна закінчиться наступного дня...
показати весь коментар
28.11.2022 18:55
Коментувати
Сортувати:
Ціни на російську нафту впали нижче $5 за барель.......
показати весь коментар
28.11.2022 18:39 Відповісти
Тоді війна закінчиться наступного дня...
показати весь коментар
28.11.2022 18:55 Відповісти
ні, за день до падіння, бо це - фьючерсна ціна
показати весь коментар
28.11.2022 22:26 Відповісти
А якісь поціновувачи сиртакі хочуть встановити мінімум в 70... с ***?!
показати весь коментар
28.11.2022 18:40 Відповісти
це много ходов очка від пуйла! європейці встановлять обмеження в 30 євро, а москальска жижа буде коштувати 5 і тут подосре європейцям
показати весь коментар
28.11.2022 19:36 Відповісти
це щоб було зрозуміло як діють інші *санкції* від заходу =) а заморожуємо банківські рахунки та забороняємо в'їзд в Євросоюз прибиральниці бабі Валі в міністерстві нападу раісі! Це вже 1343243434 суперефективна санкція від нас, ай ми молодці!
показати весь коментар
28.11.2022 22:51 Відповісти
В пуйла біда за бідою, купив коня - і той з п☆3дою.
показати весь коментар
28.11.2022 18:46 Відповісти
треба записати.
показати весь коментар
28.11.2022 21:59 Відповісти
💯🤣
показати весь коментар
28.11.2022 22:49 Відповісти
Європа хоче підняти -- сюр .
показати весь коментар
28.11.2022 18:46 Відповісти
то добре - ніяких "коридорів" непотрібно.
показати весь коментар
28.11.2022 18:52 Відповісти
Много....надо ещё меньше ,долларов 10-15 и тогда добыча и транспортировка станет не рентабельной и пистец раиси.
показати весь коментар
28.11.2022 19:00 Відповісти
Кацапи за 30 баксів повинні всій Європі руки цілувати.
показати весь коментар
28.11.2022 19:07 Відповісти
Нужно 20-30 баксов и кацапии срака будет
показати весь коментар
28.11.2022 19:12 Відповісти
ЄС вже обмежив ціну на газ до 3000$ за 1000 кубів, тепер взялись за нафту, собівартість добичі в РФ 22$ барель, кожен долар вище це фінансування убивства українців...
показати весь коментар
28.11.2022 19:18 Відповісти
звідки 22? кацапи ось що кажуть "Себестоимость добычи нефти в России с учетом полного цикла затрат колеблется между 15-40-45 долл США/ баррель", про 15 дол. і говорити не треба, а ось 40-45 схоже на правду...
показати весь коментар
29.11.2022 13:20 Відповісти
ще на початку корони заявляли, що усереднена собівартість нафти з урахуванням добичі і транспортування до портів відвантаження становить 22$.
показати весь коментар
29.11.2022 14:43 Відповісти
я тобі кажу про собівартість кацапської URALS, за інформацією з кацапських джерел! До чого тут усереднена собівартість у світі? Наприклат арабам не треба нічого бурити в мерзлоті і гнати нафту на тисячі кілометрів по трубам, у них собівартість буде становити 10-15 дол.! у кацапів все складніше, та й сама нафта в кацапів менш якісна ніж арабська, британська або американска!
показати весь коментар
29.11.2022 16:56 Відповісти
"з урахуванням добичі" - що за "добича" така? "добича" з кацапської "здобич"! нафту "видобувають", тому "з урахуванням видобування"
показати весь коментар
29.11.2022 17:01 Відповісти
Где то в Зажопинске: "Вы в Грузию едете?А чё случилася"?
показати весь коментар
28.11.2022 19:30 Відповісти
Це вже щось непогане. Ось і результатт многоходовочки пуйла і його свори "Озера". Душити падлюку повільно і не больно, щоб не висклизьнув.
показати весь коментар
28.11.2022 19:34 Відповісти
Тенденция падения цен на водкапей-грязиваляйся нефть просто умиляет.
показати весь коментар
28.11.2022 20:15 Відповісти
Вот видно шо пыня двоечник, тупой был осилить новiтню историю СССР со средины 70-х, прошлого столетия. Тогда СССР тоже сделал вызов всему миру своей нефтью: решил продавать ниже мировых цен, шобы(по задумке кремляди) пустить под откос буржуев. Под это, немногим ранее, заложили на стапелях целую серию советских танкеров 150-ти тысячников, типа "Крым"... Но дядя Сэм держал совет из саудитами и снизили цену еще ниже, мол, пока толстый худеет, тощий сдохнет. Так и случилось. С начала 1980-х совкоэкономика начала уходить в штопор. К средине 80-х жесточайший энергетический кризис заполоныв всю СССРию. Особенно аукнулось окраинам(нехватка ГСМ, бо по контрактам , дохлый СССР не успевал поставлять свои ресурсы обесценившиеся ниже себестоимости ). А к началу 90-х СССР позорно пал, как какое-то недоразумение. Тот раз амеры тоже делали не жесткую и сиеминутную удавку кремляди ... Делали коммуняк счинно, медленно, зато на 100500 правильно - без глобального коллапса. То же и сейчас будет... Видишь ли кремлядь не успокоилась продолжила экспериментировать с нефтью, теперь в сторону искуственного увеличения цен на свои энергоносители. Но, как всегда, у дураков шо-та пошло не так и похоже гаплык к ним пришел раз и навсегда.
показати весь коментар
28.11.2022 20:33 Відповісти
красна ціна рашиської нафти в базарний день -

собівартість (включно із мискою помий вахтовікам) + пачка цигарок без фільтру для заохочення видобутку
показати весь коментар
28.11.2022 22:28 Відповісти
52 доларів за барель кацапської нафти це забагато, треба максімум 32.
Гривні.
показати весь коментар
29.11.2022 00:23 Відповісти
МЕРЗНИ, МЕРЗНИ ВОЛЧИЙ ХВОСТ !)
показати весь коментар
29.11.2022 13:43 Відповісти