1105 відвідувачів онлайн
867 2

У Німеччині допускають локальні відключення електроенергії взимку

германия

Через напружену ситуацію у сфері енергопостачання найближчими місяцями Німеччина може зіткнутися з локальними відключеннями електроенергії.

Про це заявив глава Федерального відомства із захисту населення і допомоги при катастрофах (BBK) Ральф Тіслер в інтерв'ю Welt am Sonntag, передає Європейська правда.

"Ми маємо виходити з того, що взимку траплятимуться блекаути", – заявив Тіслер.

Водночас він уточнив, що йдеться про регіональні та обмежені за часом відключення електрики. Їхньою причиною, за словами Тіслера, може бути не тільки нестача електроенергії, а й "цілеспрямовані відключення електромережі", які проводитимуться з метою забезпечення її безпеки та надійності електропостачання.

Очільник BBK додав, що ризик відключень зросте з січня і лютого 2023 року. Однак у його відомстві вважають, що це будуть короткострокові відключення – так звані "браунаути", – а не тривалі відключення на масштабній території ("блекаути").

Водночас Тіслер зазначив, що місцева влада не скрізь "справді зразково" підготовлена до можливих перебоїв з енергопостачанням і має точні плани дій на цей випадок.

На його думку, істотна частина населення Німеччини також уже розпізнала ризики, пов'язані з можливими блекаутами взимку. "Однак це ще не привід для паніки, – попередив він. – З усім, що ми спостерігаємо зараз, ми ще можемо впоратися. Нам потрібно пристосуватися. А це, в основному, людям вдалося".

До 3 листопада, за даними асоціації європейських операторів газової інфраструктури Gas Infrastructure Europe, газосховища Німеччини були заповнені в середньому на 99,19%.

Згідно з планом зі зберігання газу, підготовленим міністерством економіки ФРН, щоб газу вистачило в країні на весь холодний період, на початок лютого 2023 року рівень заповненості сховищ не повинен бути меншим за 40%.

Коментувати
Сортувати:
Нєхєр було зав'язуватись на "дешевий" роzzійський газ, пані Меркель Ріббентроп. Та виробляти на ньому електроенергію.
показати весь коментар
19.11.2022 23:02 Відповісти
Протягом десятиліть Німеччина демонструвала надмірну схильність до ведення бізнесу з авторитарними країнами, незважаючи на заявлену прихильність до зовнішньої політики, заснованої на європейських ліберальних цінностях.
Німеччина чіплялася за цю амбівалентну позицію, тому що вона принесла їй величезну користь.

Німеччина сформувала економічну залежність, яку в підсумку можна було б використовувати проти себе. На той час, коли Росія пішла війною на Україну, Путін залізно тримався за постачання природного газу до Німеччини, і до того часу, коли Сі Цзіньпіну вдалося перетворити Китай на фактичну диктатуру, величезний експортний сектор Німеччини став критично залежним від Китаю.

Саме німецький великий бізнес хотів побудувати газопровід «Північний потік-2», який обіцяв їм дешеві поставки російського газу; і саме німецькі експортери зробили країну більш залежною навіть від економіки Китаю, ніж від Росії.
показати весь коментар
20.11.2022 18:11 Відповісти