Рада ухвалила закон про бронювання працівників від мобілізації

Верховна Рада ухвалила в цілому урядовий законопроєкт про внесення змін до закону мобілізацію щодо бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час. Зокрема, документ уточнює категорії військовозобов’язаних, які підлягають бронюванню.
Про це повідомив представник уряду у парламенті Тарас Мельничук у Telegram.
Законопроєктом пропонується уточнити категорії військовозобов’язаних, які підлягають бронюванню на період мобілізації та на воєнний час, а саме:
- передбачити, що особи, заброньовані на період мобілізації та на воєнний час за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, а також за підприємствами, установами і організаціями, у зазначений період можуть бути призвані на військову службу за їх згодою;
- встановити, що порядок та критерії бронювання військовозобов’язаних за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами і організаціями на період мобілізації та на воєнний час визначаються Кабміном.
Як уточнив народний депутат від фракції "Голос", перший заступник керівника Комітету ВР з питань податкової та митної політики Ярослав Железняк, у законопроєкті також були враховані дві новації, які просив бізнес для організації прозорої процедури бронювання.
Зокрема, надання повноважень уряду на розробку нового порядку бронювання. Цей порядок має включати критерії віднесення підприємств до критичних.
Також бізнес просив дозволити проводити бронювання без виконання мобілізаційних завдань для підприємств, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення.
За відповідний законопроєкт проголосували 290 народних обранців.
Зараз ще ц легально будуть за гроші вивозити закордон
Тим часом Заград отряди на границі ЕС працюють, 60+ тис єкіпированих, навчених вояків зупиняють чоловічій рух на захід.
Навіть НАБУ зізналося що заборонана на віїзд протизаконна.
набу в топку...
У відповідності до статті 33 Конституції України кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом. Громадянин України не може бути позбавлений права в будь-який час повернутися в Україну.
У відповідності до статті 64 Конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України.
В умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень. Не можуть бути обмежені права і свободи, передбачені статтями 24, 25, 27, 28, 29, 40, 47, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 цієї Конституції.
95 квартал у повному складі та "хороші" блогери з волонтерами.
Що би все було "по закону", а не "по поняттям".