911 відвідувач онлайн
5 025 51

Колишнього очільника Мінрегіону Чернишова призначили головою "Нафтогазу", – ЗМІ

чернишов

Кабінет міністрів на засіданні 3 листопада призначив ексміністра розвитку громад і територій Олексія Чернишова головою правління НАК "Нафтогаз України".

Про це повідомили джерела Економічної правди.

Раніше цього ж дня Верховна Рада підтримала відставку Чернишова з посади міністра, за його звільнення проголосували 279 нардепів.

До того повідомлялося, що Чернишов написав заяву про відставку із займаної посади. 

Як повідомлялося, Кабінет міністрів на засіданні у вівторок, 1 листопада, звільнив Юрія Вітренка з посади голови правління НАК "Нафтогаз України".

У свою чергу в Національному агентстві з питань запобігання корупції зазначили , що призначення Чернишова керівником НАК "Нафтогаз України" є незаконним, оскільки порушує закон "Про запобігання корупції".

Чернишов обіймає посаду міністра розвитку громад та територій України з березня 2020 року. Раніше він тривалий час очолював концерн "Авек" бізнесмена Олександра Фельдмана, обраного народним депутатом від партії "Опозиційна платформа – За життя!".

Топ коментарі
+25
ну, як я і казав, листом НАЗК підтерлась чиясь зелена дупа
показати весь коментар
03.11.2022 21:47
+25
"Конкурси" заверщилися у квітні 2019-го. Далі - "па пріколу"
показати весь коментар
03.11.2022 22:11
+17
Закон мы на бую вертели, да?
показати весь коментар
03.11.2022 21:46
Коментувати
Сортувати:
Закон мы на бую вертели, да?
показати весь коментар
03.11.2022 21:46 Відповісти
Да.
показати весь коментар
03.11.2022 22:11 Відповісти
Це як при совку будь який комуніст міг бути міністром сільського господарства, або міністром металургії , аби був членом кепесесе.
показати весь коментар
03.11.2022 22:11 Відповісти
на ***!!!
чого соромишся
зечмошнікам же не соромно
показати весь коментар
03.11.2022 22:37 Відповісти
ну, як я і казав, листом НАЗК підтерлась чиясь зелена дупа
показати весь коментар
03.11.2022 21:47 Відповісти
ні!!!
*** паклали на назк
а цим повинно займатися сбу та розвілка.
бо у нас що не суддя то росіянин, шо не керівник то зрадник
показати весь коментар
03.11.2022 23:32 Відповісти
А конкурс провести можна ? на таку посаду людина повинна бути професійна та не заплямована . тут знову опзж
показати весь коментар
03.11.2022 21:50 Відповісти
"Конкурси" заверщилися у квітні 2019-го. Далі - "па пріколу"
показати весь коментар
03.11.2022 22:11 Відповісти
як ідіоти вибирали, так ними і керують
з карпатського трампліна приземлитись в омані????
а некуй дєлать.....
скиздити 5 ярдів баксів і качати права,
та не вопрос
здати вагнергейт та південь,
раді старатися, ***** вовович
******** гуманітарку на мільярди....
привозьте ще
а шо там лохторат????
наш през кращий в світі, боневтік.
показати весь коментар
03.11.2022 23:40 Відповісти
Не на часі.
показати весь коментар
04.11.2022 08:27 Відповісти
І знову кацапа!
показати весь коментар
03.11.2022 22:03 Відповісти
не просто кацапа а рига, опзжопника, колоборанта, сепарюгу...
а як без них?
моня без них НОЛЬ, МЛЯТЬ..
без єрмакотатароколомойшів, він круглий НОЛЬЬЬЬЬЬ
показати весь коментар
03.11.2022 22:41 Відповісти
нУль
показати весь коментар
04.11.2022 07:15 Відповісти
Коболєв не влаштовував зелень і призначали дилетантів.
показати весь коментар
03.11.2022 22:04 Відповісти
Коболєв не давав красти зе-гнидам - тому і вигнали, а тепер можуть ще 50 млрд вкрасти у держави, бо чіста свой керівник нафтогазу
показати весь коментар
03.11.2022 22:27 Відповісти
Ого, скорость назначения опережает события, та ясно - тут токо можна сказать зима начинается, так что нада фсе быстро - рррррраз и уже назначили, о как ...Учитесь
показати весь коментар
03.11.2022 22:08 Відповісти
О! Зелені знов забули про закони.. Бо тут їм не вигідно про них згадувати - тож всі свої!
А от на петицію відповісти - то навіть номери статей Конституції наводять щоб нічого не робить!

"Якщо я порушу закон, то сам піду" (с)
Загадка:
На брехні прийшли, брехнею годують, брехнею правлять, бюрехнею живуть.
Відповідь:
отх шєанз ит

показати весь коментар
03.11.2022 22:09 Відповісти
Тобто, йти вони не збираються.
показати весь коментар
04.11.2022 02:07 Відповісти
Пониження в посаді з підвищенням зарплати
показати весь коментар
03.11.2022 22:09 Відповісти
Громади і території розвинув, на часі про себе подумати.
показати весь коментар
03.11.2022 22:18 Відповісти
з нетерпінням будемо чекати з яким мінусом цей пан буде покидати Нафтогаз
показати весь коментар
03.11.2022 22:21 Відповісти
я знаю причину - у зе-лупи та цього "дєятєля" шнобаки однакові; незабаром, це стане головним критерієм обрання на посади у владі а шо, прікольна... правда, 73% їbанатів? чи скільки вас там залишилося після маріуполя-херсона ?
показати весь коментар
03.11.2022 22:24 Відповісти
"здєсь можно харашо прібарахлітся і внукам хватіт" - якщо коротко про чергового "зеленого" керівника і його наміри на новій посаді.
показати весь коментар
03.11.2022 22:24 Відповісти
Who is this???
показати весь коментар
03.11.2022 22:26 Відповісти
і щуку кинули у річку...
показати весь коментар
03.11.2022 22:26 Відповісти
Who is Yermak??
показати весь коментар
03.11.2022 22:27 Відповісти
he is pro-russian asshole
показати весь коментар
03.11.2022 22:30 Відповісти
Who is Tatarov??? Is he from rusian Tatar Republic??
показати весь коментар
03.11.2022 22:28 Відповісти
he is pro-russian asshole too
показати весь коментар
03.11.2022 22:31 Відповісти
tatarov and dermak are the most corrupted and most anti ukrainian members of zelenskiy team. in any case both of them must be destroyed as soon as possible
показати весь коментар
03.11.2022 22:36 Відповісти
Нагадує попередню ситуацію

показати весь коментар
03.11.2022 22:38 Відповісти
козли
показати весь коментар
03.11.2022 23:07 Відповісти
мабуть оппередній в план не вложився , а оцей сєпаріг мабуть точно справиться.
показати весь коментар
03.11.2022 23:09 Відповісти
Навпаки, зробив, що вимагали. Але хто ж вам скаже, що такий і був план?
показати весь коментар
04.11.2022 02:10 Відповісти
от і я про те , мабуть просто цифри в плані були куди більші раз не виконав )))
показати весь коментар
04.11.2022 02:21 Відповісти
Більші цифри - це неможливо. Навіть ці цифри нема чим покрити, інакше як окремим запозиченням. Тому вважаю, що "такий і був план".
показати весь коментар
04.11.2022 02:32 Відповісти
Чергова перестановка наперстків.
показати весь коментар
03.11.2022 23:13 Відповісти
Ну тепер буде відробляти бабло, достойний, мабуть….
Стефанчук-Зеленський рулять, мабуть і конкурс був серед достойних ФАХІВЦІВ відкритий, без «дзвонарів» та «хрестоносців»….
Тепер хоть ціна на газ упаде, мабуть, в Україні!
От заживемо!!!
показати весь коментар
03.11.2022 23:17 Відповісти
Свині зеленожопі!
показати весь коментар
03.11.2022 23:23 Відповісти
І знов ЗЕлені ***** тупо поклали на закон.

За все це після війни сидіти цим підарам від ЗЄрмака до самого задрипаного депутата СН - не пересидіти.

Це тим, кому дуже пофартить. Бо не всі зє***** переживуть повалення ЗЄ-режиму.
показати весь коментар
03.11.2022 23:30 Відповісти
Порушення закону - голови в Нафтогазу немає, розпорядження рига можна не виконувати. Несе відповідальність за бардак Блазень тупорилий!
показати весь коментар
04.11.2022 01:14 Відповісти
от так - бездарі створюють какократію! кухарки керують державою!!!! пригають з одного міністерства в інше!

універсальні солдати, розбираються у всьому, від біології до атомної енергетики, від матаналізу до економіки!

Напевно, ще і малювати гарно вміють, що художники позаздрять, і класичну музику складають у вільний від тяжкої роботи - підписи малювати - час
показати весь коментар
04.11.2022 01:38 Відповісти
Чергова зелена гніда.
показати весь коментар
04.11.2022 04:40 Відповісти
Парєшалі...
показати весь коментар
04.11.2022 06:09 Відповісти
Знову гуркіт у ОПі, пересувають ліжка.
показати весь коментар
04.11.2022 07:42 Відповісти
У Бонапарта Боневтіка все йде згідно плану.
показати весь коментар
04.11.2022 08:30 Відповісти
знову якогось довбодятла витягнули - я пів року писав у це міністерство громад та територій - вони за 23 звернення навіть не зрозуміли про що йде мова , і тепер оце чудо буде витягувати нафтогаз з збитків? коли у закінчаться ці дебільні призначення?
показати весь коментар
04.11.2022 08:59 Відповісти
Призначення на посаду без конкурсу - злочин.
Призначення відвертого сепара носатого - злочин та спонукання до корупціі
показати весь коментар
04.11.2022 09:01 Відповісти
ЩЕ один кандидат на місце в СІЗО? Там скоро вся зелена влада пропишеться...