1219 відвідувачів онлайн
4 470 25

Кабмін призначив куратором найбільших держпідприємств менеджера авіакомпанії Коломойського

коломойский,игорь

Кабінет міністрів призначив першим заступником голови Фонду державного майна (ФДМУ) Дмитра Клименкова, звільнивши з цієї посади Ольгу Батову.

Як повідомляє БізнесЦензор, відповідні розпорядження №830-р та №832-р від 27 вересня оприлюднено на офіційному урядовому порталі.

Згідно із повідомленням пресслужби ФДМУ, Клименков займатиметься питаннями відновлення роботи найбільших державних підприємств та впровадження сучасних корпоративних стандартів управління.

Останні 9 років він працював в компанії "Міжнародні Авіалінії України" Ігоря Коломойського та партнерів, де очолював напрямок інфраструктури та логістики. До цього протягом семи років працював у шведській компанії Ericsson, де, зокрема, відповідав за планування проєктів та їх реалізацію під ключ.

Водночас звільнена з посади першого заступника голови ФДМУ Ольга Батова переходить на посаду радника голови Фонду.

Крім того, у ФДМУ повідомили, що заступник голови Яна Матієва тепер буде відповідальною за напрям приватизації і продовжуватиме керівництво регіональними відділеннями.

Як повідомлялося, 7 вересня Верховна Рада призначила нардепа Рустема Умєрова ("Голос") на посаду очільника Фонду державного майна. Умєров – народний депутат України IX скликання. До обрання нардепом був головним виконавчим директором компанії ASTEM.

До цього Фондом держмайна у статусі в.о. голови керувала Ольга Батова, яка подала у відставку наприкінці липня. Перед відставкою Батова заявила, що Фонд державного майна України (ФДМУ) не може відновити контроль над "Тернопільобленерго", де державі належить 50,99% акцій, проте фактично обленерго контролюється Ігорем Коломойським.

Топ коментарі
+12
д'ерьмак и Каламой хозяева Украины⁉️Это шиздец
показати весь коментар
28.09.2022 18:19
+11
Війна йде, українці гинуть, а Беня рахує гроші добутку.
Гроші ж не пахнуть.!
показати весь коментар
28.09.2022 15:51
+11
Перемога! Віддайте цій бородатій суці все (гори, моря, річки, копалини), а воно, вас водитиме 40років асфальтованими та освітленими дорогами, поки згине останній не обрізаний в Україні...
показати весь коментар
28.09.2022 17:36
Коментувати
Сортувати:
Війна йде, українці гинуть, а Беня рахує гроші добутку.
Гроші ж не пахнуть.!
показати весь коментар
28.09.2022 15:51 Відповісти
Беня без своей 🤢🤡 табуретки -бы не рахував - бы гроши, а срок мотал , но 73% 🐑🐐🦠 решили " хоть поржем"
показати весь коментар
28.09.2022 18:08 Відповісти
А що ви хотіли вд жида?
показати весь коментар
29.09.2022 20:51 Відповісти
в цій країні все під контролем хазаромоскалів..........
показати весь коментар
28.09.2022 15:53 Відповісти
Перемога! Віддайте цій бородатій суці все (гори, моря, річки, копалини), а воно, вас водитиме 40років асфальтованими та освітленими дорогами, поки згине останній не обрізаний в Україні...
показати весь коментар
28.09.2022 17:36 Відповісти
Вони так і роблять.
показати весь коментар
28.09.2022 17:53 Відповісти
д'ерьмак и Каламой хозяева Украины⁉️Это шиздец
показати весь коментар
28.09.2022 18:19 Відповісти
суки
показати весь коментар
28.09.2022 18:24 Відповісти
никогда такого не было и вот опять
показати весь коментар
28.09.2022 18:44 Відповісти
Отак і «керують Україною» слуги калаМойши!!!!
Стефанчук-Зеленський-шмигаль, як почуваєте себе???
«Чудити» так в час коли рашисти убивають Українців, це уже не просто гріх!! Україна не московія!!
Смерть рашистам ***** та його сраколизам у ВРУ!!!
Чечетов Кравченко Кирпа Калашников теж «чудили» при ригоАналах…
показати весь коментар
28.09.2022 18:50 Відповісти
А були інші варіанти? Хозяін же ж барін
показати весь коментар
28.09.2022 19:29 Відповісти
Не може бути, Зелені не такі...
показати весь коментар
28.09.2022 20:07 Відповісти
Бєня відновить, як відновив Аеросвіт, Приватбанк, Укрнафту… Коли вже цей упирь наїсться
показати весь коментар
28.09.2022 21:51 Відповісти
За розкрадання коштів відповідає Блазень, це під його прикриттям все відбувається, але кожен українець має розуміти, що це розкрадання - удар їм в спину. Результатом розкрадання є неукомплектованість армії матеріальними засобами і інфляція.
Паралельно зі зніманням відосиків Блазень залазе своїми ручками в кишеню кожному!
показати весь коментар
28.09.2022 22:14 Відповісти
Вони трупоїди
показати весь коментар
29.09.2022 09:31 Відповісти
здати українцю не вийшло, взялися за старе, потрібен рішучі заходи щодо клубу президентів, сподіваюся ця війна все поміняє, і це їх останні крадіжки в Україні
показати весь коментар
29.09.2022 11:04 Відповісти
Рябикин, Павел Борисович С марта 2017 года руководил работой государственного предприятия https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8C_(%D0%B0%D1%8D%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82) «Международный аэропорт «Борисполь» в должности генерального директора.
С ноября 2020 по ноябрь 2021 года являлся председателем Государственной таможенной службы Украины.
4 ноября 2021 года назначен https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE_%D0%BF%D0%BE_%D0%B2%D0%BE%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%B0%D0%BC_%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B8%D1%85_%D0%BE%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%BB%D0%B5%D0%B9_%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BC%D1%8B%D1%88%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%8B Министром по вопросам стратегических отраслей промышленности Украины https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D1%8F%D0%B1%D0%B8%D0%BA%D0%B8%D0%BD,_%D0%9F%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D0%BB_%D0%91%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87#cite_note-5 [
показати весь коментар
28.09.2022 23:47 Відповісти
якийсь куй назвав моню самим вплиповим президентом.........
добре грає роль чесного та справедливого голобородька
всьому світу подобається
і на відосиках патріот що куда там
а реально, простий боневтік робе свої грязні сврави і це виглядає цинічніше чим
поводили себе всі його папєрєднікі і навіть яник
бо все це ******** робиться під час важкої війни
ні честі ні совісті нічого святого
кращеб він втік...............................
не зналиб ми цих єрмаків татарових арахамій
докуя паскудних особистостей не знали б.... і вже забули б про беню
показати весь коментар
28.09.2022 23:53 Відповісти
він би і втік, як би дермак не дав, ему гарантій безпеки від *****, він ему був потрібен для передачи влади янику, ну тіпо все легітівно, але все еще буде для ціх кондонив, вже зараз всі поставки зброі ведутся виключно через Залужного, і его команду...
показати весь коментар
29.09.2022 11:16 Відповісти
Чому це й ібанийоманськийкнур продовжує своє існування за рахунок життів українців ???Нас зовсім не цікавлять йогопідлеглість кремлівській мафії та зобов"язання перед януковичем (хитрийжидкаламой сів напляшку в Омані) так само як і його одоробало.Скільки оце все будуть терпіти українці?Кому наївні і добрі українці довірились...тому хто їх знищує і бреше ?
показати весь коментар
29.09.2022 04:35 Відповісти
Допоки....допоки будемо терпіти оцю всю мразоту?
показати весь коментар
29.09.2022 06:15 Відповісти
интересно, сколько стоило зеленьськаму вписать себя любимого в самый верх списка самых влиятельных евреев мира? хотя... есть ложь, наглая ложь и статистика...
показати весь коментар
29.09.2022 06:16 Відповісти
А какая разница, если аффективный менеджер? Результати работи:
https://www.stopcor.org/ukr/section-ekonomika/news-novij-rik-bez-zarplat-aviapereviznik-mau-na-mezhi-bankrutstva-31-12-2021.html
https://zn.ua/ukr/ECONOMICS/rnbo-doruchila-rozibratisja-z-borhami-mau.html
Посему ожидаем у всех госпредприятий, у которых еще при найвеличнишем осталась прибыль убытки и долги бюджету, а все деньги за товар фирмам "никак не связанным с Коломойским" в офшоры!
Желание заработать во время войны всегда сильнее, господин президент?!
показати весь коментар
29.09.2022 08:46 Відповісти
Вова долги раздает