705 відвідувачів онлайн
1 029 2

МВФ виділить додаткове екстрене фінансування для України, – Рашкован

мвф

Неформальна рада директорів Міжнародного валютного фонду (МВФ) 12 вересня відкрила можливість для отримання Україною додаткових коштів у рамках інструменту швидкого фінансування (RFI).

Про це заявив заступник виконавчого директора МВФ Владислав Рашкован, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Упевнений, що Україна отримає (ці кошти, – ред.) менше, ніж за місяць", – сказав він.

Водночас Рашкован висловив упевненість, що МВФ надасть Україні додаткове фінансування і за іншими програмами.

Він нагадав, що МВФ 9 березня затвердив запит України щодо надзвичайного фінансування на $1,4 млрд у рамках RFI і наступного дня перерахував ці гроші країні.

Раніше Офіс президента повідомив, що Володимир Зеленський та директор-розпорядник МВФ Крісталіна Георгієва у вівторок обговорили перспективи фінансової співпраці.

Як повідомлялось, на початку серпня Україна подала офіційну пропозицію Міжнародному валютному фонду (МВФ) про започаткування нової спеціальної програми фінансування.

Голова Нацбанку Кирило Шевченко раніше зазначав, Україна хоче до кінця року укласти угоду з МВФ на суму $15-20 млрд на термін до двох-трьох років у формі угоди Stand-by (SBA) або механізму розширеного фінансування (EFF).Така програма може стати другою за величиною позикою від МВФ після Аргентини.

Шевченко зазначив, що нова програма має передбачати заходи, які допоможуть стабілізувати економіку. Це могло б забезпечити повернення до довоєнних умов, зокрема гнучкого обмінного курсу, відсутності обмежень на валютному ринку, зменшення непрацюючих кредитів у банківському секторі та збалансованої фіскальної політики.

У березні МВФ схвалив екстрене фінансування України в розмірі $1,4 млрд у межах інструменту RFI, щоб допомогти задовольнити термінові потреби у видатках і пом’якшити наслідки війни.

Коментувати
Сортувати:
Україні дуже потрібні ці гроші. Але за їх використанням повинний бути повний контроль Заходу, бо у нас при владі злодії...
показати весь коментар
13.09.2022 18:39 Відповісти
Не зрозуміло для чого виділяти кошти, якщо вони використовуються для побудови фін пірамід на інфляції та штучному обвалу гривні, щоб фінансувати корупційну владу?

Ось стратегія "реформ" -

Курс американської валюти в Україні наступного року може перевищити 50 гривень, враховуючи ті економічні умови, в яких опинилася наша країна. Також ми відчуємо вплив високої інфляції на цінниках у магазинах.

Про це OBOZREVATEL розповів професор Національної академії державного управління при президенті України Геннадій Рябцев, коментуючи держбюджет наступного року. За його словами, замість заморожування тарифів на послуги ЖКГ краще б уряд запровадив адресну монетарну допомогу тим, хто цього потребує....замість заморожування тарифів це пряма вказівка на розкручування інфляції.

Як і це -

Нацбанк викупив військові облігації уряду ще на 15 мільярдів... це просто тупий друк грошей.

Так що ось це - Шевченко зазначив, що нова програма має передбачати заходи, які допоможуть стабілізувати економіку. Це могло б забезпечити повернення до довоєнних умов, зокрема гнучкого обмінного курсу, відсутності обмежень на валютному ринку, зменшення непрацюючих кредитів у банківському секторі та збалансованої фіскальної політики.

Це просто брехня, якщо дії і прогнози інші із джерел наближенні для влади. Хтось "грає в наперстки"?

Тому питання, які механізми є в МВФ для контролю виконання "добрих намірів"?
показати весь коментар
13.09.2022 20:19 Відповісти