1408 відвідувачів онлайн
15 324 57

Медведчук втік із-під домашнього арешту

Медведчук втік із-під домашнього арешту

Народний депутат фракції "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук, підозрюваний у справі щодо постачання вугілля з окупованого Донбасу, втік з-під домашнього арешту.

Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко у Telegram.

"Перевірив. Підтверджую. Зрадник України Медведчук втік з-під домашнього арешту. Коли переможемо, знайдемо того суддю, який ухвалив зняти з нього браслет і ТРО Києва поговорить з ним по душам", – написав Геращенко.

"Зі зрадником Медведчуком буде складніше, якщо його зараз не зловити, то свій залишок життя він проведе до РФ разом із Януковичем", – додав Геращенко.

Він додав, що Медведчук точно знав, що буде повномасштабне вторгнення, і тому Оксана Марченко (дружина Медведчука) спішно втекла з України через Білорусь.

Нагадаємо, співробітники СБУ 11 травня 2021 року провели обшуки в особняку народного депутата (фракція "Опозиційна платформа – За життя"), лідера Всеукраїнського громадського руху "Український вибір – право народу" Віктора Медведчука, його найближчого соратника Тараса Козака та в офісі партії "ОПЗЖ ".

Після цього Медведчуку та Козаку було повідомлено про підозру у справі про державну зраду та замах на заволодіння природними ресурсами за статтями 111 та 348 Кримінального кодексу.

У частині заволодіння природними ресурсами йдеться про незаконну передачу окупаційним властям у 2015 році документації на родовище "Глибоке" на шельфі Криму, запаси якого оцінюються у 38 млрд грн. За даними слідства, Медведчук перереєстрував спецдозвіл використання надр за російським законодавством за допомогою кума Володимира Путіна та віце-прем'єра РФ Дмитра Козака. У частині розслідування про держзраду Медведчука звинувачують у тому, що він передавав через Козака владі Росії дані про українські військові підрозділи. Крім того, Медведчук та Козак організували схему вербування громадян України на користь РФ серед трудових мігрантів.

8 жовтня 2021 року Офіс генпрокурора повідомив Медведчуку про нову підозру у державній зраді та сприянні діяльності терористичної організації у зв'язку з причетністю до незаконного постачання вугілля з окупованої території наприкінці 2014 – початку 2015 року.

У рамках нової підозри прокуратура просила суд обрати Медведчуку запобіжний захід у вигляді арешту з альтернативою застави в 1 млрд грн. Суд обрав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Це рішення було оскаржено до апеляційної інстанції. Апеляційний суд залишив у силі запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Джерело:  Telegram
Топ коментарі
+15
чуваки, це справжня державна зрада. Поки цей *** сидів в Україні він був типу заручника. Принаймні туди де він був путьонок бомбу би не кинув. А тепер у нього руки розв`язані
показати весь коментар
27.02.2022 16:19
+10
Это не смешно.
Можно подозревать о покупке свободы.
показати весь коментар
27.02.2022 16:11
+10
Сейчас нужно срочно зачищать страну от коллаборантов. Их всех срочно нужно найти и расстреливать!!! Лучше время не будет для этого!
показати весь коментар
27.02.2022 19:07
Коментувати
Сортувати:
Это не смешно.
Можно подозревать о покупке свободы.
показати весь коментар
27.02.2022 16:11 Відповісти
чуваки, це справжня державна зрада. Поки цей *** сидів в Україні він був типу заручника. Принаймні туди де він був путьонок бомбу би не кинув. А тепер у нього руки розв`язані
показати весь коментар
27.02.2022 16:19 Відповісти
Та ***** його місцеві підорашки по барабану.А це лайно тим паче.
показати весь коментар
27.02.2022 19:12 Відповісти
Щось порохососів не видно з криками тіпа какой он маладец, возбудил и ареставал
показати весь коментар
27.02.2022 20:41 Відповісти
Как так можно было не уследить эту **** дичь как ???? Там *** дворник его охранял ???? Все решило бабло. нищета которое его охраняла ....... больше ни куя........
показати весь коментар
27.02.2022 16:27 Відповісти
Он уже 2 мес без жипиэса на ноге был...
показати весь коментар
27.02.2022 16:33 Відповісти
Та хрен с ним, представляете в каком страхе жить зная что миллионы людей хотят или плюнуть в рыло или морду набить.
показати весь коментар
28.02.2022 10:16 Відповісти
какую морду? пристрелить!
показати весь коментар
28.02.2022 11:28 Відповісти
Ну зачем так быстро? Нужно растягивать « удовольствие
показати весь коментар
28.02.2022 13:26 Відповісти
он уже давно в рашковании и ничего не боится. скоро вылезет как кива вещать
показати весь коментар
28.02.2022 18:28 Відповісти
Саме тому я думаю, що після перемоги , на жаль, ніщо не зміниться... Залишаться ті ж самі продажні судді, жирні менти, непокарані колаборанти, засалена колода старих політиканів і т.д.
показати весь коментар
27.02.2022 16:49 Відповісти
Хто таке сказав? Тепер Україна сама вирішуватиме що їй робити у власному домі.
Змінемо виборчу систему, оберемо достойних людей, відбудуємо за репараційні заморожені кошти країну, а наша Героїчна армія буде охороняти нашу демократію.
показати весь коментар
27.02.2022 20:47 Відповісти
Такі ж надії були після Майдану. А потім прийшли досвідчені багаторічні політичні мародери ... Вони вже світять мордами, імітуючи патріотизм, навіть з автоматами фотографуються. І до речі, побачимо як після перемоги вихолостять закон про легалізацію зброї. Бо ж монополія на насильство, с..ка, має бути тільки в держави...
показати весь коментар
27.02.2022 20:56 Відповісти
Хто ж змінював виборче законодавство після Майдану? Воно залишилось фальсифікаційним авторства банди якуновича. Що ж тоді очікувати від виборів?
Зброя має бути заборонена для загального доступу. США через лобізм виробників цієї ж зброї ніяк не можуть її позбутися у суспільстві через постійні вбивства. Ви ж не хочете щоб кожного разу при зустрічі з поліцейськими на вас наставляли дуло?
показати весь коментар
27.02.2022 22:14 Відповісти
Можливість вільно володіти зброєю - таке ж втілення свободи, як і вільни вибори, і свобода слова. Ви або дуже наївний і переляканий чоловік, або ж мент. Розмова закінчена.
показати весь коментар
27.02.2022 22:19 Відповісти
Ви спочатку подивіться на досвід тих країн, де зброя дозволена і наслідки від цього, тоді робіть висновки про втілення свободи
показати весь коментар
27.02.2022 22:43 Відповісти
давно уже посмотрели - прекрасные последствия в тех странах
показати весь коментар
28.02.2022 11:30 Відповісти
окрім перерахованого вами, ще й даблАндріу.
показати весь коментар
27.02.2022 22:57 Відповісти
а ты не боишься героинового наркомана, свободно владеющего оружием? ты вообще стрелял когда-нибудь в человека? так вот. наркоману это сделать в сотни раз легче, чем тебе
показати весь коментар
28.02.2022 18:29 Відповісти
"Зброя має бути заборонена для загального доступу" - ах ты ж тварь гнилая
показати весь коментар
28.02.2022 11:29 Відповісти
Возможно, его вывезла ДРГ, проникшая туда именно для этой цели.
показати весь коментар
27.02.2022 17:47 Відповісти
Не, инопланетяне. Это их рук дело. 100%.
показати весь коментар
27.02.2022 18:42 Відповісти
Зорян Шкиряк ещё неделю назад предупреждал - это тело готовит побег. Кто же его охранял - охранка щеленского.
показати весь коментар
27.02.2022 18:02 Відповісти
зе чмо его отпустило
показати весь коментар
27.02.2022 18:33 Відповісти
Ну, как бы - жэст доброй воли. А как же Змеиный.
показати весь коментар
27.02.2022 18:41 Відповісти
слышь ты бычара упоротый , зе это твоё погоняло в стрипклубе заднеприводных Детройта .
показати весь коментар
27.02.2022 19:44 Відповісти
троль коломоя не ржи пердак не заплатят, сможешь театром 1000 забрать
показати весь коментар
27.02.2022 20:01 Відповісти
баклан ты ржавый , ты каким боком к Украине ? На каком фронте оборону держишь , кроме гей клюба ?
показати весь коментар
27.02.2022 20:19 Відповісти
сказал жополиз и подстилака коломоя...иди еще лизни его жирную дупу может надбавку даст...
показати весь коментар
27.02.2022 20:36 Відповісти
я понимаю что тебе нечем , но всё же постарайся понять , что я клал с прибором на тебя пробитого и твоего кумира коломойшу . Это овцы вроде тебя имеют пастухов и даже не догадываются что есть в Украине свободные люди .
показати весь коментар
27.02.2022 20:58 Відповісти
ты свободный? , ты за 30 сербряников жопу лижешь продажным тварям с политического олимпа Украины...еще хочет поумничать тролляра... на аккаунт свой посмотри ...тебя видно за 10 км, скунс
показати весь коментар
28.02.2022 02:39 Відповісти
свободные люди в Украине не нахваливают зеленое чмо
показати весь коментар
28.02.2022 11:31 Відповісти
а ты какое отношение к Украине имеешь ? кто ты есть в принципе что бы давать кому то оценку ? самое трагическое в твоей зашкварной жизни , это то что ты никогда не будешь ни Порошенко ни Зеленским , вообще никем . Твой товарняк на тупике .
показати весь коментар
28.02.2022 11:45 Відповісти
КРЫСА ГНИЛАЯ !!!
показати весь коментар
27.02.2022 18:21 Відповісти
ну вот. не было такого никогда ( легитимный пенькобежец) и вот опять. теперь понятно, что такое мыролюбный план б - это значит бежать. бежать быстро, бежать на мордовию.
показати весь коментар
27.02.2022 18:48 Відповісти
От падлюка підкацапська.
показати весь коментар
27.02.2022 18:49 Відповісти
Сейчас нужно срочно зачищать страну от коллаборантов. Их всех срочно нужно найти и расстреливать!!! Лучше время не будет для этого!
показати весь коментар
27.02.2022 19:07 Відповісти
А другий кандидат на *************** підХВюрера -Мураєв?Де воно?
показати весь коментар
27.02.2022 19:10 Відповісти
І новіньський???
показати весь коментар
27.02.2022 19:16 Відповісти
Яка прикра несподіванка!!!
Мабудь хтось в Україні за його свободу отримав добрі гроші. Але нікого, звичайно, не знайдуть.
показати весь коментар
27.02.2022 19:52 Відповісти
Те,що він зараз не в Україні вже добре.Усе майно конфіскувати та шукати.
показати весь коментар
27.02.2022 20:11 Відповісти
может стерненко нашел?
показати весь коментар
27.02.2022 20:41 Відповісти
Не втік, а хтось звільнив.
показати весь коментар
27.02.2022 20:43 Відповісти
СБУ повинно одразу арештувати суддю, який залишав мертвечука на свободі.
Тілько я щось сімніваюсь, що суддю навіть не звільнять
показати весь коментар
27.02.2022 21:05 Відповісти
Дивлюся на цю висушену морду Медведчука і думаю: а скільки запасних "додонів" москалі приготували на роль гауляйтера ? Бойко ? Мураєв ? Пальчевський ? Ківа ? Рабінович ? Янукович ? Азаров ? (необхідне підкреслити).
показати весь коментар
27.02.2022 22:24 Відповісти
Ну ладно.... убежал...бывает ..А кто его ловит ? И как ? План перехват объявлен ?
показати весь коментар
27.02.2022 22:38 Відповісти
Убежал в городе с тотальным комендантским часом!
показати весь коментар
28.02.2022 11:32 Відповісти
Кто найдет его и пристрелит, тому надо орден дать!
показати весь коментар
28.02.2022 02:32 Відповісти
Спорю ево зеля лично до границы проводил...
показати весь коментар
28.02.2022 05:53 Відповісти
А як це падло зняло браслет? Той хто його зняв,забезпечив себе і онуків на два життя.Шкода що ми не встигли замочити цю наволоч
показати весь коментар
28.02.2022 07:45 Відповісти
Медведчука И его сотоварищей нужно было держать не под домашним арестом а в тех местах где бы у них не было возможностей дать деру.. Но такая у нас действительность. За все года независимости сильные мира сего ( или же скажем богатые, влиятельные) всегда почему то имели возможность как минимум " убежать". Увы но с этим в Украине даже в условиях войны ничего не изменилось.
показати весь коментар
28.02.2022 09:24 Відповісти
моя рекомендация: проверьте всю недвижимость Суркисов, футбольные базыб - он может прятаться там пока еще
показати весь коментар
28.02.2022 09:55 Відповісти
///
Російські спецпризначенці вивезли Медведчука ще 24 лютого


Нардепа від ОПЗЖ Віктора Медведчука російські спецпризначенці вивезли з-під домашнього арешту ще 24 лютого.
Про це написав журналіст Сергій Іванов у Telegram.
"Тобто вони провели спецоперацію з порятунку Медведчука. Уявіть, яку цінність він має для Кремля як агент, якщо вони ризикували спецназом заради однієї особи.
Тепер новим гаслом російського спецназу має стати наступне: "Спецназ РФ. Перевозимо лайно"", - пише він.
показати весь коментар
28.02.2022 12:53 Відповісти
Гнида сама це не могла зробити, йому допомагали перевертні в пагонах на зрадники України !!
Рахунки зкацаплених суддів заблокувати через рішення РНБОУ до списків зрадників України !!!
Гроші від окупант їм не допоможуть у цьому житті!
показати весь коментар
28.02.2022 14:18 Відповісти
Пошукать в московському патріархаті