1190 відвідувачів онлайн
4 673 4

Фаворит "Укравтодору" отримав 780 мільйонів на реконструкцію аеропорту в Житомирі

Фаворит

Житомирська облдержадміністрація підписала договір на реконструкцію злітно-посадкової смуги міжнародного аеропорту "Житомир" ім. Сергія Корольова з турецьким ТОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл".

Як повідомляє пресслужба Житомирської ОДА, ця компанія вже побудувала злітно-посадкову смугу аеропорту "Запоріжжя", термінал D та перон аеропорту "Бориспіль" та виконує роботи з будівництва аеропорту в Дніпрі.

Загальна вартість робіт із реконструкції злітно-посадкової смуги складає майже 800 млн грн, з яких 50 млн грн – це співфінансування з бюджету міста, а решта – кошти держави.

Передбачається провести земляні роботи, заміну покриття електричних мереж, встановлення нової системи освітлення, а також нової системи радіозв’язку та світлосигнального обладнання.

За даними в системі Prozoro, "Онур Ккнструкціон інтернешнл" перемогло у відповідному тендері очікуваною вартістю 800,55 млн грн, запропонувавши виконати роботи за 779,997 млн грн.

При цьому єдиним конкурентом переможця тендеру був ще один з найбільших підрядників "Великого будівництва" – ТОВ "Ростдорстрой".

Раніше в Мінінфраструктурі пояснювали, що коротка злітно-посадкова смуга в аеропорту "Житомир" поки що не дозволяє аеродрому приймати сучасні повітряні судна, тому потрібна її реконструкція.

Зокрема, для прийняття сучасних повітряних суден існуючу злітно-посадкову смугу необхідно розширити до 45 метрів та продовжити до 2500 метрів. Крім цього, має бути влаштована інструментальна система посадки ILS.

Як повідомлялося, у вересні минулого року компанія "Онур" стала переможцем тендеру на будівництво аеродрому для аеропорту в Дніпрі, запропонувавши виконати роботи за 5,64 млрд грн за очікуваної вартості 5,7 млрд грн.

Вартість робіт зросла на 1,7 млрд грн, після того як договір з попереднім підрядником ТОВ "Альтіс-Констракшн" був розірваний нібито через неналежне виконання робіт.

Компанія "Онур конструкцiон" минулого року отримала підрядів "Укравтодору" на 11 млрд грн (+4 млрд грн до 2020 року) і зайняла третє місце за цим показником, "Ростдорстрой" отримав підрядів на 7,67 млрд грн і зайняв 5 місце.

Коментувати
Сортувати:
Непонятно почему народ украины должен платить с бюджета на реконструкцию аэропортов, у нас что больше некуда тратить как на дороги и аэропорты (на пенсии, образование, вооружение) или у нас бензин бесплатный и авиабилеты самые дешевые пусть с тех источников и инвестируют привлекают инвесторов, развивают фондовый рынок, ну конечно за бюджетные деньги и дебилы могут строить с бюддетными откатами , а вот пусть построят за счет инвестиций с нуля в чистом поле да равными условиями для всех.
показати весь коментар
07.02.2022 20:20 Відповісти
Невже ти не маєш мрію прилетіти в Житомир?
показати весь коментар
08.02.2022 14:00 Відповісти
Конечно , хочу, но за счет рыночной экономики , когда билеты люди покупают , а за счет этого строят аэропорты и самолеты, а не за счет откатов с бюджета .
показати весь коментар
10.02.2022 01:52 Відповісти
основне, щоб потім у концесію на 35-ть років, віддали бородатій бабці.
показати весь коментар
08.02.2022 11:01 Відповісти