Два енергоблоки українських АЕС відключили для проведення аварійного ремонту (оновлено)

У вівторок, 25 січня, о 04:22 відбулося відключення енергоблоку №1 Хмельницької АЕС від мережі через спрацювання диференційного захисту блочного трансформатора з подальшою роботою захисту реакторної установки.
Як повідомляє пресслужба електростанції, порушень меж та умов безпечної експлуатації блоку не відбулося, радіаційні зміни, наслідки для безпеки АЕС, персоналу, навколишнього природного середовища відсутні.
"Призначенні запобіжні заходи для мінімізації наслідків події. Попередня оцінка цієї події за шкалою INES – рівень "0", тобто подія є несуттєвою для безпеки", – додали у пресслужбі.
Другий енергоблок ХАЕС працює на рівні потужності 640 МВт.
Крім того, 25 січня Запорізька АЕС подала заявку на відключення від енергосистеми блока №4 для усунення газової нещільності системи охолодження турбогенератора. Як повідомляють в "Енергоатомі", за планом роботи триватимуть до 7:00 ранку 27 січня, після чого енергоблок знову підключать до енергосистеми.
За даними "Укренерго", наразі в роботі перебувають 12 енергоблоків українських АЕС із 15. Раніше, в листопаді у плановий ремонт перевели енергоблок №4 Рівненської АЕС. Роботи на ньому триватимуть 72 дні.
Через відключення двох атомних блоків для згладжування піків та компенсації потужностей в системі були залучені енергоблоки №8 та №9 Бурштинської ТЕС, а також буде задіяний блок №3 Криворізької ТЕС, повідомили у пресслужбі "ДТЕК Бурштинської ТЕС".
Так, персонал Бурштинської ТЕС по команді НЕК "Укренерго" вранці вже перефіксував блок №9 і блок №8 з Бурштинського енергоострова в ОЕС України, залишивши в острові 7 енергоблоків з 9-ти.
Крім того, у "Бєленерго" повідомили, що на запит української сторони 25 січня з 11:00 до 18:00 у рамках двостороннього договору надається аварійна допомога енергосистемі Україні максимальною потужністю 150 МВт.
Згодом цю інформацію підтвердили в пресслужбі НЕК "Укренерго", уточнивши, що аварійна допомога з енергосистеми Білорусі була активована з 10:00 до 13:00 в обсязі 450 МВт-год, з 13:00 до 14:00 та з 16:00 до 17:00 в обсязі 200 МВт-год (за оперативними даними).
"Запит аварійної допомоги не пов’язаний з недостатністю в енергосистемі резервів потужності, але необхідний для економії доступних на сьогодні резервів та забезпечення сталого покриття піків споживання у наступні періоди", – наголошується у повідомленні пресслужби "Укренерго".
Раніше заступник глави офісу президента Ростислав Шурма заявив, що НАЕК "Енергоатом" протягом найближчих 10 днів, залежно від температури, планує почати роботу всіма 15 енергоблоками своїх чотирьох АЕС, що є безпрецедентним.
Надай посилання, якщо DOS не злетить, чи BIOS не ревнуватиме? Жах як цікаво, що щурі у владі- вигадали?
А можу, цілком змістовно вести бесіду, поки тебе на переклинить на облизуванні Зе!Беняток.
Де посилання https://biz.censor.net/user/159151нутий? Нахіба, мені твої парфуми?
Свистиш про планомірність дій, а надаєш посилання на: поточного ремонту для усунення зауважень в роботі клапана (тобто, вимушений ремонт).
Лікуйся та до дупи, твої страждання.
Про планомірні, це те що готовлять для роботи всі 15 блоків АЕС. Які нададуть таку кількість енергії, яку ніколи АЕС не надавали. А ремонт, так то щоб в відповідальний період, не мали потребу вимикати.
При этом Украина экспортирует электричество в Польшу (140 МВт), Словакию (48 Мвт), Венгрию (52 МВт) и Румынию (22 МВт в час).
Учитывая, что атомная генерация является основой энергетической системы страны, то нагрузка на последнюю существенно возросла
Хотя, для некоторых не все так плохо:
импртирующая э\э прокладка Арахамии получает дополнительный навар с каждой такой аварии
Імпорт виконнує ТОВ "ТЕТ Груп" (яке пов'язують із депутатом СН Євгеном Шевченком) через арабську компанію Vector Energy Innovation.
Власником Vector Energy є Тарьям Матара Тарьям, який є співвласником та директором іншої компанії з ОАЕ - Industrial Innovation Group (IIG). IIG є правонаступницею ЄДАПС, яка за часів Ющенка та Януковича була монополістом у сфері виробництва держбланків та паспортів. У 2016 консорціум було розпущено, проте у 2019 знову "сплив".
Лобістом ЄДАПС називали Давида Арахамію, який просував участь IIG у програмі "Держава у смартфоні". Арахамія був присутній на заходах компанії IIG. Наприклад, у грудні 2019 засвітився на заході банку "Аркада" з директором компанії. Арахамія не приховував знайомство з ним.
Деталі:
https://apostrophe.ua/ua/news/politics/government/2021-12-06/40-marzhi-elektrichestvo-iz-belarusi-v-ukrainu-postavlyayut-cherez-arabskuyu-prokladku-blizkuyu-k-davidu-arahamii/252019
Це ще один пункт за який вони колективно будуть відповідати у суді з Коломойшей і
Ахметовим разом.