1072 відвідувача онлайн
3 237 16

"Укргазвидобування" вперше почало продавати газ на біржі

АТ "Укргазвидобування", дочірня компанія НАК "Нафтогаз України", вперше в історії виставило газ для продажу на біржі.

Про це свідчить біржовий бюлетень ТБ "Українська енергетична біржа" (УЕБ), повідомляє спеціалізоване видання ExPro.

Зокрема, "Укргазвидобування" на торгах 11 січня продає 5 млн куб. м газу у підземних сховищах (ПСГ) з передачею покупцям з 11 по 19 січня. Стартова ціна – 41 135 грн за тисячу кубометрів (з ПДВ). Увесь запропонований об'єм газу розбито на 100 лотів по 50 тис. куб. м кожен.

Умови оплати – попередня оплата 20% від суми договору, 80% від суми договору по факту поставки, що забезпечуються банківською гарантією на вказану суму протягом 10 днів з дати поставки.

Зазначимо, що раніше на "Українській енергетичній біржі" газ продавала інша дочірня компанія "Нафтогазу" – ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг".

Як повідомлялося, влада України в рамках оновленого меморандуму з Міжнародним валютним фондом за програмою stand by взяла зобов'язання забезпечити з травня 2022 року щорічний продаж не менше 40-50% газу, що видобувається АТ "Укргазвидобування", на внутрішній біржі.

Джерело:  ExPro
Топ коментарі
+2
Рыги Янукович и Порошенко очинь удивлены

показати весь коментар
11.01.2022 16:18
+2
Да, цена удивительная, 41000 грв за 1000 куб! Покупай спартакус, 20% предоплаты и ты газовый ЗЕмагнат!!!
показати весь коментар
11.01.2022 16:23
+2
Так посмотри ему в глаза, или все на Буковеле, лыжи снять не можешь?
показати весь коментар
11.01.2022 16:30
Коментувати
Сортувати:
Рыги Янукович и Порошенко очинь удивлены

показати весь коментар
11.01.2022 16:18 Відповісти
Да, цена удивительная, 41000 грв за 1000 куб! Покупай спартакус, 20% предоплаты и ты газовый ЗЕмагнат!!!
показати весь коментар
11.01.2022 16:23 Відповісти
Благодари Путена. Он трудится всем ватникам во благо

показати весь коментар
11.01.2022 16:28 Відповісти
Так посмотри ему в глаза, или все на Буковеле, лыжи снять не можешь?
показати весь коментар
11.01.2022 16:30 Відповісти
Мне больше на вас, рыдающих рыгосвинарчуков, нравится смотреть

показати весь коментар
11.01.2022 16:41 Відповісти
Да я знаю, что вам на людей начхать, тех которые этот газ покупают, вы все куда то смотрите, на рыгосвинарчуков? Так им пофиг, они на Мальдивах, там тепло...
показати весь коментар
11.01.2022 16:45 Відповісти
На Мальдивах - ваш Свинрачук. И ему точно пофиг. Жизнь удалась

показати весь коментар
11.01.2022 16:48 Відповісти
Видишь как у тебя путаются мысли, сразу чувствуется Криворожский подьезд. А говорил они рыдают, они ржут с дураков ЗЕленых...
показати весь коментар
11.01.2022 16:50 Відповісти
Не знаю, кто ржёт, а вот ты явно скулишь. И это хорошо, враг

показати весь коментар
11.01.2022 16:52 Відповісти
показати весь коментар
11.01.2022 16:56 Відповісти
Хорошо вас, рыгосвинарчуков, плющит)
Значит страна на правильном пути

показати весь коментар
11.01.2022 17:02 Відповісти
Ясен пень, на правильном...
показати весь коментар
11.01.2022 17:50 Відповісти
Молодец, оценка 5.
И ты больше не станешь выбирать нашей стране рыгов президентами?

показати весь коментар
11.01.2022 17:57 Відповісти
Это только ворам надо быть обязательно магнатами. Мне на честную жизнь всегда хватало

показати весь коментар
12.01.2022 08:05 Відповісти
да он уже подешевел)
показати весь коментар
11.01.2022 20:35 Відповісти
Знаю, купили часть по 35000. Можно надеятся, что на февраль будет в районе 30000 за 1000 куб. 1100$, дешевка фактически..