1503 відвідувача онлайн
28 508 16

Росія припиняє поставки енергетичного вугілля в Україну (оновлено)

Росія припиняє поставки енергетичного вугілля в Україну (оновлено)

Із 1 листопада Російська Федерація зупиняє поставки енергетичного вугілля в Україну.

Про це повідомив голова Комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус в Telegram.

За його словами, йдеться про про вугілля марки А (антрацит) та П (пісне).

Герус зазначив, що таке вугілля завозила компанія "ДТЕК" (Луганська ТЕС, Криворізька ТЕС), "Донбасенерго" (Славянська ТЕС) та "Технова" (Дарницька ТЕЦ, Сумська ТЕЦ, Чернігівська ТЕЦ).

"За інформацією учасників ринку, заборона не розповсюджується на коксівне вугілля, а стосується лише вугілля, яке використовується для потреб енергетики. Такі дії РФ схожі на їх дії восени 2014 року", – додав Герус.

Увечері в п’ятницю цю інформацію підтвердили у пресслужбі Мінекономрозвитку РФ, повідомляє Інтерфакс.

"Прийняте рішення пов'язане зі зростаючим попитом на енергетичні марки вугілля. В осінньо-зимовому періоді (ОЗП) необхідно приділяти особливу увагу забезпеченню власних потреб усередині країни", – зазначили у відомстві.

Водночас у російському міністерстві уточнили, що Росія продовжить постачати в Україну неенергетичні марки вугілля.

В Мінекономрозвитку РФ додали, що "незважаючи на політичну обстановку", Росія в останні роки забезпечувала до 68% імпорту всього вугілля в Україну.

Раніше повідомлялося, що Україна планує у листопаді імпортувати 562 тис. тонн вугілля, із яких близько 200 тис. тонн припаде на державну компанію "Центренерго".

Джерело:  Telegram
Топ коментарі
+11
Кто ни будь, что то перднет про Роттердам + ?
показати весь коментар
29.10.2021 12:23
+9
відсутність крайньої плоті, впливає на заміну "постачальника", що нас вбиває? Це вже не "торгівля на крові?"
Ой, не тих називають пі...ами, ой не тих.
показати весь коментар
29.10.2021 11:55
+9
От і добре . Я проти бізнесу на крові та фінансування Українським урядом війни , російського тероризму та вбивств людей.
показати весь коментар
29.10.2021 13:26
Коментувати
Сортувати:
відсутність крайньої плоті, впливає на заміну "постачальника", що нас вбиває? Це вже не "торгівля на крові?"
Ой, не тих називають пі...ами, ой не тих.
показати весь коментар
29.10.2021 11:55 Відповісти
Потрібно купляти вугілля в Польщі, а енергоблоки ТЕС переводити на польське вугілля. Про це говорилось порошенку неодноразово, що непереведені з антрациту на газове вугілля енергоблоки ТЕС це загроза енергетичній безпеці України! Але порошенку було байдуже на Україну.
показати весь коментар
29.10.2021 17:25 Відповісти
Хто всравсь? Невістка, чи то пак, Порох,. А нічого, що за ЦЕ відповідає Уряд( при Пороху- коаліційний),, а тепер-зільоного довбо ....****
показати весь коментар
29.10.2021 17:39 Відповісти
За енергетичну безпеку і будь яку БЕЗПЕКУ взагалі відповідає Президент України! Він формує зовнішню політику та керує дипломатією! На жаль порошенко не здійснив диверсифікації поставок вугілля в Україну і тепер до газової кризи додасться і вугільна. Мені вже просто шкода Зеленського, як він буде вирулювати з цих капканів які йому залишив путін зі своїми агентами - порошенками, тимошенками, януковичами та іншими.
показати весь коментар
29.10.2021 17:44 Відповісти
у зеленського був час і все ще є герус - експерт, згідно визначення зеленського ще 2 роки тому...
і хоча герус шото нам всим про коксівне втирає, це їх спільна відповідальність...
енергетик шмигаль з,явився пізніше
показати весь коментар
29.10.2021 20:09 Відповісти
Ігоре, не треба КОБИЛІ ХЕР дрочить.
показати весь коментар
29.10.2021 22:22 Відповісти
Пожалів вовк кобилу, залишив хвіст та гриву. Порох ВСІ ЦІ ПИТАННЯ ВИРІШУВАВ В РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ, ON-LINE, так би мовити. А цему напівідіоту і в його іпонутій каманді це, практично, не під силу, бо ідіоти за народженням.
В техніці ти дискредитував себе, як есперт, тепер хочеш ще й тут. Ну що ж ЖГІ.
показати весь коментар
29.10.2021 22:30 Відповісти
Кто ни будь, что то перднет про Роттердам + ?
показати весь коментар
29.10.2021 12:23 Відповісти
гумор, вище пєтросяна та нижче задорнова?
показати весь коментар
29.10.2021 12:47 Відповісти
От і добре . Я проти бізнесу на крові та фінансування Українським урядом війни , російського тероризму та вбивств людей.
показати весь коментар
29.10.2021 13:26 Відповісти
вже купують електроенергію в росії, потім будуть просить вугілля та газ ,а путін дасть - в обмін ,наприклад, на воду в Крим, я думаю все це зроблено свідомо... і що Порошенко -поганий?! як там : я ваш вирок! це вирок всій Україні
показати весь коментар
29.10.2021 15:40 Відповісти
Щоб ви подавились своїм вугіллям та газом!!!!! а тим часом
В России обругали блогера, которая кормит

собак говядиной: это могут увидеть

пенсионеры...
голодні
а тим часом Держдепартамент США вніс

громадян Росії до категорії «безпритульн

і національності» (Homeless Nationalities)
,
https://zaxid.net/news/
показати весь коментар
30.10.2021 11:11 Відповісти
Зебіли треба бyло не займатиsя vеликим крадіvництvом та знищення Aрмії а vкладати грoші v енергонезалежніsть бyла така можлиvіsть так ні y vладі одні зрадники