1191 відвідувач онлайн
2 971 1

Американська компанія придбала українського розробника Depositphotos за $85 мільйонів (оновлено)

Американська компанія придбала українського розробника Depositphotos за $85 мільйонів (оновлено)

Українську компанію-розробника відомого фотобанку Depositphotos та онлайнового редактора Crello за $85 млн викупила американська компанія VistaPrint.

Угода стала найбільшою за останні декілька років на вітчизняному ІТ-ринку, повідомляє галузеве видання ain.ua.

Зазначається, що VistaPrint купує 100% компанії зокрема, проєкти Depositphotos, Crello, Lightfield, а також видання Bird In Flight и WAS.

Засновник української компанії Дмитро Сергєєв повністю виходить із проєкту. Відомо, що Depositphotos розвиватиметься надалі як окремий бренд, а Crello стане VistaCreate. Вадим Нехай, який обіймав посаду керівника, залишиться в компанії та приєднається до Vista як віце-президент VistaCreate (Crello) і Depositphotos. Він продовжить керувати командами під керівництвом президента Vista з міжнародного бізнесу Флоріана Баумгартнера.

Після угоди компанія планує розширити штаб співробітників в Україні.

Сам Дмитро Сергєєв уточнив, що йому належало ближько 55,9% звичайних акцій компанії, від їх продажу він отримав близько $50 млн. Він уточнив, що угода була повність оплачена грошима (аll cash deal) і він більше не має жодного стосунку до роботи компанії. 

Зазначимо, що VistaPrint – велика американська компанія у сфері дизайну та маркетингу, частина Cimpress, яка торгується на Nasdaq. Її підрозділи займаються контентом для Facebook, Instagram, TikTok та інших соцмереж, розробляють логотипи, сайти та інші брендовані матеріали, друкують усі промо: від наклейок та пакування до вивісок

Нагадаємо, Depositphotos – міжнародний фотобанк, комерційна платформа для авторів та покупців стокових фотографій, векторної графіки та відеороликів. Працює з клієнтами зі 192 країн з офісів у Києві, Нью-Йорку, Лондоні, Берліні, Мілані, Москві та Варшаві. Компанія заснована у 2009 році підприємцем Дмитром Сергєєвим.

Джерело:  ain.ua
Коментувати
Сортувати:
Шкода, єдиний вітчизняний сток був з великих. Та й маленьких теж.
показати весь коментар
29.10.2021 06:49 Відповісти